Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Technologicznie mocno przeciętnie? Procek Zen którego jeszcze nie ma na rynku i gpu pomiędzy GTX1060-1070, to co ty chciałeś aby włożyli do tej konsoli?

Wiadomo wszystko rozchodzi się i tak o gry, których za bardzo nie widać, tylko multiplatformy w natywnym 4K daja przewage tej konsoli

Pisałem o starej konsoli. A jeżeli chodzi o nową to sobie co najwyżej można teraz powróżyć co tam dadzą za bebechy. Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

Scalebound, Crackdown 3, State of Decay 2 ale ciagle piszcie sobie ze gier nie widac xD.

Jedynie wierze w sukces Scalebounda. Crackdown to takie slabe gta a znowu granie po raz kolejny w zombie moze znudzic.

 

Co do nowego Xboxa, to nie wiem. Czuje, ze po raz kolejny Microsoft poniesie porazke, poniewaz konkurencja ma 4K w nizszej cenie a nowego xboxa wycenia pewnie na okolo 600$.

Odnośnik do komentarza

Jedynka była świetna. Dużo bardziej mi się podoba od Infamousa zresztą pokazywali alphe i destrukcja otoczenia to jest jakiś mindfuck. Anyway co z tego, że nie była jakaś super? Może akurat trójka zarządzi

Ta generacja już chyba nauczyła graczy że od pierwszych materiałów ''pokazali''  do premiery może się dużo zmienić, jak na XO faktycznie dostaniemy taką destrukcje to jaranko a tak to chyba od 1,5 roku nic nie pokazali.

Odnośnik do komentarza

MS musiało by zainwestować przede wszystkim w gry, a nie "technologie". Dać możliwości deweloperce w postaci nowych technologi programowania i silników(jak havok itp). Jednak to i tak nie zapewni sukcesu jak robi się gierki taśmowo i bez jakieś głównej idei. 

Taki CDP od jedynki miało wizje zrobienia gry RPG z piękną historią [...] (blablabla wszyscy chyba wiedzą o co chodzi?)

 

Sony się samo zaorało i podłożyło świnie pod własne drzwi, które tak ryczy, że w nocy wszystkich w bloku budzi. Tak się kończy kupowanie procków AMD i chłodzenia które nie działa. 

 

Branża się popsuła  :frog:

 

Xbox miałby szanse zaorać Sony jakby wystartowało szybciej z nową generacją, wzieło co najlepsze z PCMR, jakaś współpraca ze steamem może? Nie wiem, niech coś się zacznie dziać po prostu :/

Odnośnik do komentarza

Havok miał być przykładem tylko. Są jakieś nowe silniki graficznyne / fizyczne które wyszły w ostatnich latach? Havok, unreal engine, Crytek, Frostbite - przestarzałe silniki graficzne/fizyczne, które już nic nowego nie pokazują poza kolejnymi teksturami. 

 

Silnik Call of duty to nawet przemilcze. 

Odnośnik do komentarza

ale o co Ci chodzi, bo nie rozumiem? 

Chcesz grę AAA na najnowszym Unreal Engine 4? Proszę bardzo, Gears of War 4 (podaj mi inny duży tytuł który korzysta z tego silnika) Chcesz Cry Engine od mistrzów robienia graficzki? masz Ryse. Chcesz autorski silnik studia microsftu,  zdolnego generować, duże pola bitwy z zaawansowanym A.I w 60fpsach? masz Halo 5 Chcesz zaawansowanej fizyki wody? Masz Sea of Thieves. Chcesz zaawansowanej destrukcji otoczenia? Jest Crackdown 

Odnośnik do komentarza

Chce czegoś świeżego, nie kolejny usprawniony silnik, lub edycje, która dodaje tylko mały szczegół, a sam silnik już dawno został wyeksploatowany. Pamiętacie jak Frostbite w B3 robił? Albo pierwsza edycja Cryteka w grze Crysis? Fizyka w GTA IV? Takedowny w Burnoucie 3? Rzucanie silnikami w Fighting Force?

 

Nie pamiętam niczego co w nowej generacji zapadło by mi po prostu w pamięci na dłużej. Do żadnej gry po przejsciu nie wracam, bo albo mnie znużyła, albo nie miała nic co dawało by mi przyjemność i radochę z samej mechaniki rozgrywki. 

 

Chce betonowe 60fps, nie kolejne pseudo 4k czy inny badziew, który klatkuje. PS2 / Xbox miało pełno takich gier, PS3/360 też by się coś znalazło. Dawno te sprzęty technologią były w lesie w porównaniu do PCMR a jednak sprzedaż mówi sama za siebie.

Odnośnik do komentarza

Marketingowy wyścig zbrojeń oFi. 4k jest teraz nośne, więc Specner zrobił łoniakowi dziarę na procesorze. Klasyczny marketing dla naiwnych, do premiery będą piękne hasełka i szumne zapowiedzi, i cholera, może nawet dostaniemy te 4k. Na forach będzie wrzało, pecetowcy będa bronić swojego ego, zielona armia przeprowadzi kontrę (nagle rozdziałka stanie się dla nich ważna, mniejsza, że obecnie połowę gier mi One odpala 720/900p). A co zrobią tacy jak ja i Ty oFi? Będziemy przyglądać się tej hołocie i wzdychać do wspomnień, fenomenalne AI w FEAR (po co teraz AI, ludzie grają  po multi - powie inwestor ubisoftu), czy euphoria w gta IV (szkoda czasu, uprościmy silnik fizyczny w piątce by podrasować nieco cienie i krzaki, będzie lepiej wyglądać na trailerze - rzekł członek zarządu rockstar). Już nawet wiem co powie prezes spółdzielni mleczarskiej Electronic Arts, jak zobaczą nowego BF-a w akcji: ,,a może tak oskryptujcie bardziej te zniszczenia, jak to zrobiliście kiedyś w battlefield 3, wtedy uda się wcisnąć 4k. Framerate? Od czego macie patche, kochani!''.

Edytowane przez musoil
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 Będziemy przyglądać się tej hołocie i wzdychać do wspomnień, fenomenalne AI w FEAR (po co teraz AI, ludzie grają  po multi - powie inwestor ubisoftu), czy euphoria w gta IV (szkoda czasu, uprościmy silnik fizyczny w piątce by podrasować nieco cienie i krzaki, będzie lepiej wyglądać na trailerze - rzekł członek zarządu rockstar). 

 

M7RYRBm.gif

 

Fear swego czasu tez robil wrazenie, pozniej zaorali tą markę niestety.

Odnośnik do komentarza

Ale z takimi smutami to do tęczy taknieco?

 

@bluber

 

Z Crackdownem problem jest taki że gra nazywa się Crackdown I nikt nie będzie na to patrzył przez pryzmat chmury tylko mało popularnej marki, a sama gra według twórców ma wyjść pod koniec 2017 albo wcześniej i banglac w natywnym 4k na skorpionie.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Ja osobiście liczę, że oprócz 4k nie bedą wyciskać nic więcej. Tak jak to ma miejsce na PS4 Pro. Niech ta generacja dożyje już swoich dni i zdechnie śmiercią naturalną, żebyśmy mogli za jakiś czas przywitać kolejną, która mam nadzieję wróci nieco do korzeni konsolowości i gejmingu w ogóle. Amen.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...