Skocz do zawartości

State of Decay 2


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

hav, wejdź na slot i zobacz jego poziom. jeżeli będzie ptaszek przy wymaganiach to po skasowaniu typa może zniknąć ale to tylko na moją logikę. raczej powinno zostać bo wymogi są zazwyczaj tylko do rozbudowy.

 

@Yakubu znajdź lamusa co ma tylko 4 podstawowe statsy, piąty to właśnie specjalizacja jak gotowanie, komputery czy mechanika. wybierz go, wybierz książkę ze schowka i X żeby się nauczył. tak wojskowego zabijakę nauczyłem ogrodnictwa i mam +1 żarcie za free. wielki nygga w mundurze a grzebie w ziemii i hoduje marchewkę :D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, hav7n napisał:

Skill - Knowledge of Computers

Ksiazka - Knowledge of Computers

 

lapiesz pattern? ;) 

To ma sens!

Myślałem, że ten skill to jest do wyboru przy wymaksowaniu tego podstawowego i się dziwilem dlaczego nie ma go przy skillu elektryka.

 

Joo Colin, tyle to już wiedziałem :lapka:

Odnośnik do komentarza

a to spoczko, wybacz za tutorial dla noobów :) 

 

hav, raz się żyje, ryzykuj. najwyżej kogoś innego wytresujesz a 1 outpost to nie dramat.

mi został tylko warlord i koniec. ta gra cholernie uzależnia. szkoda tylko że nowa społeczność osadziła się dolinie bo średnio lubię tę mapkę ale to już pójdzie na luzaku mając wodę i prąd za free. skupię się tylko na uzbrojeniu i kasowaniu serduszek wośpu. 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj sesja do 1 w nocy i wszystkie serca na mapie wyczyszczone :banderas:

 

Po skończeniu legacy questa mogę wybrać trzy osoby z mojego community I tak - jeżeli w tej trójce będzie mój obecny lider to czy w nowym community też z automatu postać będzie liderem? Mam teraz niezłe doyebana babke i warto by było ja brać ze sobą dalej ale jest ona moim liderem i jeżeli będę musiał ją wyyebac z community aby nominować kogoś innego to lipa.

 

@Colin @Pacquiao 

 

Co do mojego poprzedniego pytania to można wywalić z community kolesia z konkretnym skillem i budynki zostają. Nawet zostało mi 7 osób w bazie na 8 i ciągle wszystko cacy.

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dobrze wiedzieć w razie czego. mój mechanik jest humorzasty więc jeśli zbuduję autoshop to będę miał haka na gnojka :D a propos tego gościa. ostatnio jak grałem to wdał się w bójkę z jakąś laską w bazie, z tym że typ był cały czas ze mną w trakcie wyprawy na miasto. pierdzielony opanował bilokację.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
4 minuty temu, Pacquiao napisał:

W SoD2 gra się w ogóle nie pauzuje,  więc trzeba zamykać.

Wcale nie, wystarczy wyłączyć pada :potter:

 

Cytat

Game now pauses when controller becomes disconnected during single-player sessions

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

To ujowo, baza powinna być wspólna, a co-op oddzielnym trybem, gdzie kilku graczy ma wspólnego sejwa i razem reze nieumarłych i sądzi kapustę w ogródku. Albo chociaż acziki powinny wpadać wszystkim w danej sesji. Anyways, przyejemna gierka, ot nieco rozbudowana i poprawiona jedynka w lepszej, choć wciąż kiepskiej grafice (gram na KoXie). 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...