Skocz do zawartości

State of Decay 2


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, kermit napisał:

1 mapa z serc wyczyszczona, choc na niej mialem kilka nie odkrytych miejscowek to poszedlem na ta z wiatrakami (nie będę na 1 mapie siedział 50h xd)

 

kolejna mapa i od nowa survival level hard, mnóstwo ciekawych miejscowek no i wybór 1 bazy padl na browar, chyba ktos polecal. 

 

coop po patchu smiga elegancko, lagi praktycznie niezauważalne <3

 

rozumiem ze jak zrobie ostatnia misje po wyczyszczeniu serc to gra się kończy? nie odpalalem jej żeby isc na drugą mape..

 

Po skonczeniu ostatniej misji sie wybiera druga mape i chyba 3 czlonkow obecnej spolecznosci moze z Toba tam isc. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

jak tam wasze przejścia, są jakieś problemy z osiągnięciami? godzinę temu zbudowałem trading depot dla mojego handlarza i nic nie wpadło. niedawno jakoś, ale chyba już po patchu, skończyłem przejdzie budowniczym i wpadło z opóźnieniem, wybór handlarza na lidera też był zlagowany. w necie teraz czytam że sporo osób narzeka i po patchu coś tam chrupie. u was coś było czy spokój?

 

btw ta gra uzależnia. wróciłem po 2 tygodniach detoksu, stwierdziłem że na luzie będę grał i przejścia liderami rozłożę w czasie. uhu, prawie w połowie trzeciej "kariery" już jestem :dog:

Odnośnik do komentarza

ok, ogarnięte. rozwaliłem depot i zbudowałem jeszcze raz, wpadło. na początku myślałem że może GP coś namieszał bo w F1 2015 też był problem z osiągnięciami. odmuliło więc może chwilowy kryzys.

 

z innej beczki. widzieliście może zombiaka z pachołkiem drogowym na głowie? gonił mnie taki ostatnio. wyglądał i ruszał się niemal identycznie jak ten z plants vs zombie :D 

do tego niedaleko mojej bazy jest małe osiedle domków. respi się tam grupa ocalałych ale zawsze są wrogo nastawieni. wpadam, robię porządek. 3 trupy i jeden co się poddał. lootuje zwłoki i zbędne fanty opycham temu co przeżył. czaicie motyw? nie dość że mu ekipę wybiłem to on jeszcze skupuje graty poległych towarzyszy :dynia: jak ja kocham tę grę. 

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

jedna ekipa chciala zebym im cos pomogl i przyniosl, olałem nierobów a jak po jakims czasie wrocilem a ci atakuja że nie dadza sie tak ignorowac xd

 

dobrze ze byl haven pod ręką bo by mnie zayebali bez ammo

 

no i po paczach naprawdę ciezko juz znalezc jakis bug, nawet framerate w koncu jakby nie kulał

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy bug ale u mnie wczoraj krwiste bawiły się w berka. wybiegały ze stacji benzynowej, mosh pit i z powrotem do budynku. trwało to trochę ale oczyściłem budynek obok i pojechałem do bazy. w ogóle fantastyczna miejscówka Mike's Concrete w Drucker County. olbrzymi zbiornik na paliwo, jadę na legacy budowniczego więc prąd i woda za darmo, mogę tankować ile chcę i się nie martwić. do tego dosłownie kilkanaście kroków obok jest miejscówka w której respi się auto z niekiedy dobrymi fantami w bagażniku, kawałek dalej też często pojawia się jakiś pojazd. ułatwia to życie, pod bazą otworzyłem już małe złomowisko.

 

generalnie mogli by jeszcze popracować nad blokowaniem się pojazdów. czasami idzie się zawiesić na małym kamieniu czy jakieś nierówności. niekiedy po kilku minutach kombinowania da się jakoś wykręcić ale parę auto już spisałem na straty bo ani drgną a przeszkoda wcale nie była jakaś problematyczna. 

Odnośnik do komentarza

ta moja baza na nowej mapie <3

 

wytwarzanie ammo przez warlorda, whisky pedze na 2 sloty, garden daje mi juz 4 foody dziennie, 5 outpostow, a ze zbyt malym stashem radze sobie tak:

 

lyVX0lV.jpg

 

xd

 

myslalem ze po wymaksowaniu 1 mapy na drugiej szybko odejdzie ochota na granie ale jest wręcz odwrotnie <3

 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Pacquiao napisał:

Colin ty chory człowieku, kiedy natrzaskałeś ponad 80h XD

samo jakoś tak wyszło :dunno: ta gra to jeden wielki syndrom "jeszcze 5 minut i wyłączam". później jednak znajdujesz jakąś fajną miejscówkę albo sklep z bronią, trzepiesz szafki, wracasz na bazę, modyfikujesz uzbrojenie, gdzieś tam jeszcze książki wpadły więc szukasz typa bez skilla bo przyda się do nauki i rozwoju bazy, później znowu pojawia się dobry trader więc jedziesz zerknąć czy czasem jakiś fajnych modów nie ma. ma więc tuningujesz bazę, a to serduszko wośpu pojawi się na mapie więc jedziesz do bazy po sprzęt i jazda z kur...zombie. tym o to sposobem 5 minut zamienia się w 3 godziny nie wiesz nawet kiedy.

 

@kermit problem zbyt małego magazynu rozwiązywałem vanami. parkowałem po dwa w strefie więc oba były technicznie zaparkowane. 8 slotów każdy więc trochę ładowności było. jak brakowało towaru to Y, trigger, cyk i już zapasy w magazynie.

 

wczoraj pisałem o mojej miejscówce gdzie obok respią się wozy. wieczorem znalazłem tam Mega Max'a. nie wiedziałem że auta po modyfikacji mogą też się pojawiać randomowo. mało praktyczny bo ledwo 2 albo 3 sloty w bagażniku za to idealny na szybki wypad by coś załatwić na mieście. jak on wygląda, jak brzmi, jak zapindala :wub:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...