Skocz do zawartości

State of Decay 2


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.05.2018 o 13:42, Bansai napisał:

Lider Trader + baza Brewery na tej mapie z wiatrakami = OOOOOOOOOOOOOOPPPPPPPPPPPPPPP

 

Jakies 20-30k influence zarobilem na samym sprzedawaniu gorzoly xd baza jest calkowicie samowystarczalna jak sie ma 6 posterunkow i mozna praktycznie dupy nigdzie nie ruszac bo traderzy sami do bazy przychodza dzieki mojemu liderowi.

 

Pora chyba skonczyc tego runa i zakladac trzecie community. :)

 

 

Skąd brać gorzałę? :) sprzedajesz ją pierwszemu lepszemu traderowi czy komuś konkretnemu?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MaZZeo napisał:

Gdyby ta gra technicznie była lepsza to mogłaby być serio xboxowym hitem. Mechanika w tej grze jest dość głęboka to i ludzie grają.

Ostatnio to sobie uświadomiłem jak kumplowi przez 15 minut tłumaczyłem podstawy rozgrywki i zdał sobie sprawę z tego, że mógłbym o tym klepać z pół godziny :p

Odnośnik do komentarza

Sporo jeszcze jest do łatania, np. mnie wkurza problem z drabinkami , postać często zamiast schodzić to spada :/ albo w ogóle nie chce zejść. Mam bazę w kościele(cascade hills) i często postać blokuje się na dzwonnicy. Powinni też zrobić jakieś submenu do ammo bo strasznie to teraz pomieszane jest.
Ale i tak gra kozak, już nie pamiętam kiedy ostatnio tak gra mnie wciągnęła, "jeszcze tylko podjadę tam i kończę, no dobra jeszcze tej łasce pomogę itd. itd" ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Daddy napisał:

Czym tu się chwalić?  Niech podadzą faktyczną liczbę sprzedanych kopii.

Yyyy...może tym, że w gre zagrało 2 mln graczy? I nie wiem czy wiesz ale gra wyszła w gamepassie więc teraz raczej nie ma sensu zestawiać tego z sprzedanymi kopiami. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...