Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

 

Ustalmy fakty co wiem o ludzkim oku:

1) Ludzkie oko nie widzi po ciemku.

2)...

Może i nie widzi, ale stopniowo się dostraja i po pewnym czasie noc już nie jest taka ciemna jak na początku się wydaje.

 

 

Wracając do tematu 4k.

 

https://hdtvpolska.com/kalkulator-odleglosci/

 

jaką masz pewność, że informacje w tym artykule są prawdziwe? jesteś okulistą?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

-Dzień dobry Panie Doktorze

-Dzień dobry

-Czy mógłby Pan zabrać głos w dyskusji na temat percepcji oka a obrazu UHD 4K HDR czy jest ono widoczne i gdzie jest granica?

-a co to telewizor 4k?

<kurtyna>

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Niezłe rodzyny na ostatniej stronie :D Szczególnie ten, że na TV 32" nie widać różnicy pomiędzy HR Ready a Full HD. Pamiętam, że w 2004/5 takie przekonanie było dość powszechne, no ale wtedy wielu jeszcze na kineskopach siedziało, ale w końcu minęło już te 11 lat i ludzie chyba powinni się czegoś nauczyć ;)

 

Ciekawe po co by w takim razie robili monitory do PC powyżej HD Ready skoro dopiero powyżej 32" widać te marne Full HD :P Rozumiem, że jak Isi sobie pieca z mocarnym Athlonem kupił, to na monitorze ustawiał 720p :)

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja poczekam na rozwoj wydarzen. Zobaczymy jak sie ustosunkuja producenci do nowej mocy ps pro. Rownie donrze moze byc ze jedyna roznica to stale fpsy i obraz w 4k a rownie dobrze moze byc wieksza szczegolowosc gier, rozbudowanie np rpg,jakies ciecia i inne ograniczenia mowiac wprost na ps4 popluczyny na ps pro prawdziwy produkt.

 

Jak bedzie to drugie to niezle mozemy czuc sie wyruchani. Konsolka na 2,5 roku.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Tomb Raider w pazdzierniku będzie miał 3 tryby, 4k 30, 1080 60 medium, 1080 30 ultra

ciekawe czy wszyscy w to pójdą czy tylko pojedyncze przypadki, co w ogóle myślicie o takim setup?

Bylibyście zadowoleni z takiego configu przy każdym tytule?

 

4k 30 wydaje mi sie, że jest to pewne przy każdym tytule wydanym od pazdzienika, ale ciekawe jak z 1080p.

Odnośnik do komentarza

jak tak będzie to mnie to nie rusza. Gry które mnie interesują na pewno pod pro nie były pisane a pod ps4. Persona czy yakuza. Reszta do zaorania. Za rok wyjdzie scorpio i wtedy poważnie sie zastanowie nad updatem albo prosiaka albo skorpiona . Wszystko zależy od gier i mocy konsol. Bo dwóch nie kupie na pewno. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tomb Raider w pazdzierniku będzie miał 3 tryby, 4k 30, 1080 60 medium, 1080 30 ultra

ciekawe czy wszyscy w to pójdą czy tylko pojedyncze przypadki, co w ogóle myślicie o takim setup?

Bylibyście zadowoleni z takiego configu przy każdym tytule?

 

4k 30 wydaje mi sie, że jest to pewne przy każdym tytule wydanym od pazdzienika, ale ciekawe jak z 1080p.

1080p 60 High Fanek, medium to będziesz miał w 4k przy 25klatkach.

Odnośnik do komentarza

last of us na ps4 miało tez ustawienia graficzne. co do postu kanabisa: shadow of mordor. na ps3/x360 brzydal bez systemu nemesis (czyli jak by nie patrzeć główny ficzer gry) więc dymanko na zawartości gry może byc grane.

 

Miałem dac przyklad mordoru który na ps3 jest gów.nem nieziemskim a na ps4 jedna z naprawde fajniejszych gier. Ale chyba jednak skok techniczny pomiedzy ps3 a ps4 jest wiekszy niz ps4 a ps4 pro. No chyba ze nie?

No ale to mialem na mysli moze nie w takim stopniu ale jednak nie chcialbym dostawac na ps4 gry 7/10 a na ps pro 9/10

Odnośnik do komentarza

 

last of us na ps4 miało tez ustawienia graficzne. co do postu kanabisa: shadow of mordor. na ps3/x360 brzydal bez systemu nemesis (czyli jak by nie patrzeć główny ficzer gry) więc dymanko na zawartości gry może byc grane.

 

Miałem dac przyklad mordoru który na ps3 jest gów.nem nieziemskim a na ps4 jedna z naprawde fajniejszych gier. Ale chyba jednak skok techniczny pomiedzy ps3 a ps4 jest wiekszy niz ps4 a ps4 pro. No chyba ze nie?

No ale to mialem na mysli moze nie w takim stopniu ale jednak nie chcialbym dostawac na ps4 gry 7/10 a na ps pro 9/10

 

Mordor był specjalnie skopany tak samo Far 4 (wyglądał o wiele gorzej niż trójka) na poprzedniej generacji aby ten ów skok na nowych konsolach zobaczyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...