Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie panikujecie bo wychodzi na to że gry się mniej liczą niż kawałek plastiku na jakim gracie. Ten kto stoi w miejscu ten się cofa i każda firma musi szukać nowych rynków i rozpychac się łokciami żeby dotrzeć do najwiekszej ilości ludzi inaczej upadną albo zostana przejęci przez większych i bogatszych.

Racja, że gry. Tylko to się kupy nie trzyma. Miesięcznie wydajemy parę stów na same gry nie licząc dodatków i akcesoriów. Za moment okazuje się, że idzie nowe.

Jeszcze nigdy nie traciłem tyle na grach/konsolach/dodatkach... Ok, to mój wybór. Tylko, że gracz jest bardziej lojalny, chyba za bardzo.

Niech choć zmienią wygląd Pro, tak jak to robi Samsung... w środku kupa ale się błyszczy ;)

PS: pół żartem, pół serio z nastawieniem na to drugie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Szkoda, że trwa walka konsol kosztem gier na rzecz VR i 4K. Śmiało można by się bawić jeszcze na dzisiejszych konsolach z rok lub dwa. Co z tego , że Pro będzie tanie jak gry na nią kupimy za 270pln.

Scorpio (z tego co się czyta) to konsola następnej generacji i do czasu premiery można by się super bawić na dzisiejszej generacji.

A tu Sony najwięcej miesza... mają te swoje TV i okularki, ale na cholerę mi to w pokoju. Przy Forza 6 opadała mi kopara na 50 calach.

Teraz Pro a za rok PS5? Do niedawna nie było wiadomo w co grać, teraz nie wiadomo na czym grać. Moim zdaniem Microsoft górą, bo trzyma się trendu mocna konsola + ekskluzywne gry.

 

Ekskluzywne gry ? nie wiem o czym ty mówisz, mocna konsola też nie wiem o czym mówisz chyba że jesteś dev i masz dostęp do scorpiona ?

 

Piszę/mówię z pozycji gracza a nie eksperta od mocy obliczeniowych, teraflopów itp. Lubię wyścigi więc widzę Forzę. A było tak, że Playstation kojarzono z Gran Turismo.

Powstaje czwarta Forza, GT nie było. Jeśli Scorpio będzie taka jak głoszą przecieki, to będzie Xbox3 a nie Premium,Pro i takie tam.

Choć mnie to nie bawi, pewnie fajnie kupić sobie nową komórkę z lepszym wyświetlaczem. Tylko po co? Dla mnie sony zaczyna robić zabawki a nie prawdziwe konsole czy "maszyny" do grania.

Już te gumki na analogach dały podstawę by sądzić, że nie jakość a ilość się liczy. Podobnie z nowymi kierownicami, drogie i tandetne.

Pudełka z grami bez książeczek... można by powymieniać. Od czasu PS4 żal patrzeć, że na tych konsolach jest logo Sony. Każda ich kolejna konsola wygląda gorzej i działa jak wygląda.

 

 

Chyba Xbox4. Pominąłeś któregoś.

Odnośnik do komentarza

Uff, nareszcie konsola, którą spokojnie mogę postawić pod telewizorem. Kupując PS4PRO nie będę miał wrażenia, że wydaję kasę na sprzęt z poprzedniej epoki, tak jak to miało miejsce, gdy kupowałem PS4 na premierę. Na szczęście szybko pozbyłem się tego bubla. Mam nadzieję, że nawet te gry z ostatnich 3 lat dostaną jakieś patche poprawiające wrażenia wizualne, żebym mógł godnie nadrobić ex'owe zaległości.

 

Przez najbliższy rok Sony nastuka dodatkowe miliony sprzedanych konsol i będzie miało wygraną generację w kieszeni. Fajnie by było zobaczyć takiego potwora jak Scorpio, ale niestety z premierą za ponad rok mogą być na spalonej pozycji jak PS3 na premierę. 

Odnośnik do komentarza

napawa cie optymizmem ze sony wyda tandetnie wykonana konsole, podzieli spolecznosc graczy na ps4, przyoszczedzil na odtwarzaczu bluray i wsadzil bebechy zbyt slabe by natywnie obslugiwac najbardziej reklamowa funcje na konfie 4k i zaraz wyda konsole uposledzona juz w dniu premery?a moze po prostu cieszysz sie, ze ps4pro nie jest o tyle mocniejsze by nie czuc sie na wlasnie kupionej ps4 jak gorszy sort?

 

zdecydowanie widze wiekszy target w scorpio niz tym ledwie troche mocniejszym potworku od sony, co zreszta widac po praktycznym braku entuzjazmu i checi przesiadki wsrod userow tego forum

 

jeszcze wstrace, ze takie twoje prowokacyjne posty w tym temacie skupiajace sie w glownej mierze na konkurencji, a nie na przedmiocie tematu nadaja sie do cw, bo wbijasz kij w mrowisko by za chwile zrobil tu sie syf z tematu

 

 

Nie zamierzam nikogo prowokować, ale trudno rozmawiać o PS Pro bez kontekstu konkurencji, zwłaszcza że odwoływałem się też do tego co napisał Dr1zzt. No ale przy okazji nie omieszkałeś tutaj pojechać prywatą niczym w CW, że niby piszę tak bo właśnie kupiłem PS4. Wybacz, ale nie jestem tak małostkowy jak sądzisz. Co nie oznacza, że się nie cieszę że Sony wypuszcza taką a nie inną konsolę, tyle że w kontekście tych 40 milionów którzy kupili PS4 od premiery (tak, jestem jednym z nich). Po prostu uważam, że wszelkie próby burzenia obecnej harmonii i pewnej bezpiecznej przewidywalności w branży konsolowej, jest ryzykowne i mogące być drastyczne w skutkach. Tam gdzie Ty widzisz dzielenie graczy, ja widzę próbę minimalizowania podziałów - bo przecież Sony mogło zrobić to co Microsoft i napakować konsolę bebechami za 3 kafle. Pro wydaje się być po prostu zachętą dla tych, którzy jeszcze PS4 nie mają (o tym Yoshida wspominał - że chcą zachęcić przede wszystkim niezdecydowanych), ale bez uderzania w tych co mają. Wszelkie inne gadki-szmadki o tym, że to ma być zachęta dla hi-endowców co się przesiadają na pc-ty uważam za marketingową papkę.

Jestem konsolowym konserwatystą. Wolałbym aby inżynierowie tworzyli konsole z myślą o generacji, a nie o 3 latach. I nie dajmy sobie wmówić, że się nie da. Tego by właśnie oni chcieli - iść na łatwiznę, resztę załatwią pieniądze...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Szkoda, że trwa walka konsol kosztem gier na rzecz VR i 4K. Śmiało można by się bawić jeszcze na dzisiejszych konsolach z rok lub dwa. Co z tego , że Pro będzie tanie jak gry na nią kupimy za 270pln.

Scorpio (z tego co się czyta) to konsola następnej generacji i do czasu premiery można by się super bawić na dzisiejszej generacji.

A tu Sony najwięcej miesza... mają te swoje TV i okularki, ale na cholerę mi to w pokoju. Przy Forza 6 opadała mi kopara na 50 calach.

Teraz Pro a za rok PS5? Do niedawna nie było wiadomo w co grać, teraz nie wiadomo na czym grać. Moim zdaniem Microsoft górą, bo trzyma się trendu mocna konsola + ekskluzywne gry.

 

Ekskluzywne gry ? nie wiem o czym ty mówisz, mocna konsola też nie wiem o czym mówisz chyba że jesteś dev i masz dostęp do scorpiona ?

 

Piszę/mówię z pozycji gracza a nie eksperta od mocy obliczeniowych, teraflopów itp. Lubię wyścigi więc widzę Forzę. A było tak, że Playstation kojarzono z Gran Turismo.

Powstaje czwarta Forza, GT nie było. Jeśli Scorpio będzie taka jak głoszą przecieki, to będzie Xbox3 a nie Premium,Pro i takie tam.

Choć mnie to nie bawi, pewnie fajnie kupić sobie nową komórkę z lepszym wyświetlaczem. Tylko po co? Dla mnie sony zaczyna robić zabawki a nie prawdziwe konsole czy "maszyny" do grania.

Już te gumki na analogach dały podstawę by sądzić, że nie jakość a ilość się liczy. Podobnie z nowymi kierownicami, drogie i tandetne.

Pudełka z grami bez książeczek... można by powymieniać. Od czasu PS4 żal patrzeć, że na tych konsolach jest logo Sony. Każda ich kolejna konsola wygląda gorzej i działa jak wygląda.

 

 

Chyba Xbox4. Pominąłeś któregoś.

 

Owszem, uciekł mi pierwszy klocek ;)

Odnośnik do komentarza

Uff, nareszcie konsola, którą spokojnie mogę postawić pod telewizorem. Kupując PS4PRO nie będę miał wrażenia, że wydaję kasę na sprzęt z poprzedniej epoki, tak jak to miało miejsce, gdy kupowałem PS4 na premierę. Na szczęście szybko pozbyłem się tego bubla. Mam nadzieję, że nawet te gry z ostatnich 3 lat dostaną jakieś patche poprawiające wrażenia wizualne, żebym mógł godnie nadrobić ex'owe zaległości.

 

Przez najbliższy rok Sony nastuka dodatkowe miliony sprzedanych konsol i będzie miało wygraną generację w kieszeni. Fajnie by było zobaczyć takiego potwora jak Scorpio, ale niestety z premierą za ponad rok mogą być na spalonej pozycji jak PS3 na premierę. 

 

Obawiam się, że miliony graczy to już te exy dawno ograły nie doszukując się "postrzępionych" krawędzi :)

Że Sony wygra generację ? Ale którą bo chyba nie nazywasz PS4pro NOWĄ ? 

Odnośnik do komentarza

To było do przewidzenia skoro PSVR kosztuje te 1780zł. Tak czy siak 100/150zł podbitki na cenę względem tego ile konsola powinna rzeczywiście kosztować. Ahh te marże i vaty w naszym kraju ;-] 

 

"Cena sprzedaży 1799, jest ceną sugerowaną i może ulec zmianie. " 

 

Czyli możemy spodziewać się jeszcze podwyżki jeżeli inne sklepy będą chciały więcej to i Ultima podniesie cenę ;-P

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Szykujcie się raczej na dwa kafle. Innej opcji nie widzę bo sklepy będą chciały jak zawsze coś na tym ugrać. Sony jeszcze nie podało sugerowanej ceny w PL czy znowu jej po prostu nie będzie jak na premierę PS4?

399 Euros =

1 734.65561 Polish zloty

 

Na bank będzie 1799 zł minimum.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...