Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość ragus

To jest tak głupie że aż dobre :banderas:

 

Squirtle, Rattata, Weedle, Pidgey - to złapałem w domu. Pomyślałem zeby wyjsć na zewnątrz, ale jest godzina 24:00 i mogłoby to być troche niebezpieczne.

 

Ale jutro 2km piechotą na siłkę. Będzie łapane.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Wytłumaczy mi ktoś co w tym jest fajnego, bo nie rozumie

Łapiesz pokemony, levelujesz pokemony, walczysz pokemonami. Czyli to samo co na gemboju, tyle że mechanika trochę prostsza, z drugiej strony jednak te GPSowe bajery to wynagradzają. Fajna pierdoła na telefon. Nie dali mi nigdy gry opartej na GPSie, to sobie wypróbowałem. Zawsze coś nowego :czesc:

 

No i możesz zaopatrywać się w pokeballe i potiony w takich prawilnych miejscach jak te:

 

pITvq0A.png

 

Albo w tak mistycznych jak tutaj:

 

ixWRbCD.jpg

Odnośnik do komentarza

 

Internet huczy od informacji o pemierze nowej gry Pokemon Go. Mimo że nie trafiła ona jeszcze oficjalnie do Polski, miłośnikom Pikachu i Charizarda udało się to obejść. Gdzie szukać stworków w Warszawie? Dosłownie wszędzie! Kiedyś każdy grał na Gameboy'u w Pokemony, dziś musi się ruszyć z domu, by uczestniczyć w rozgrywce w zupełnie nowej odsłonie. Kto nie zna gry, na pewno szybko się w nią wkręci.
 

Pokemon Go, zdaniem ekspertów, to najważniejsza i największa tegoroczna premiera w świecie mobilnych gier. Od wczoraj najwięksi fani Pokemonów biegają po Warszawie i łapią wyimaginowane stworki. Właśnie 7 lipca wystartowało Pokemon Go, czyli świeża gra przygotowana przez Nintendo i Niantic. Gracze z całego świata rzucili się na nową produkcję z Pokemonami, choć gra oficjalnie dostępna jest wyłącznie na kilku wybranych rynkach.

 

http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/1,141637,20368755,warszawiacy-szukaja-pokemonow.html#MT

Edytowane przez Konsolowy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...