Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

WAZNE INFO dla uzytkownikow wesji gry na Androida.

 

Pokemon GO z wirusem ! Sprawdź swoją wersję gry.

 

Pokemon Go to gra, która w mgnieniu oka zdobyła ogromna popularność. Niestety jej oficjalna dystrybucja została ograniczona i nie każdy może ją pobrać. Istnieje przecież plik apk i możliwość instalacji Pokemon Go właśnie dzięki niemu, z pominięciem Sklepu Play. I o ile będziemy zadowoleni z działania gry, o tyle nieświadomie mogliśmy sobie zainstalować wirusa. Sprawdźcie koniecznie!

 

 

 

Padające serwery, memy, latające telefony w formie pokeballi i wiele innych rewelacji związanych jest z tą produkcją. Co jednak jest mniej przyjemniejsze to fakt obecności złośliwego kodu w jednej z wersji aplikacji. Został on wykryty przez ekipę z Proofpoint. Niebezpieczne narzędzie zwie się DroidJack i daje hakerom pełną kontrolę nad naszym urządzeniem. Warto zatem sprawdzić czy aby nasza wersja aplikacji apk jest była „czysta”.

 

 

 

Całość opiera się na uprawnieniach. Zainfekowane Pokemony będą potrzebowały dostępu do większej ilości treści (zaznaczone na czerwono na zrzucie ekranu). Porównajcie je z zainstalowaną wersją gry na Waszym smartfonie. Jeśli zauważycie jakieś nieprawidłowości, koniecznie i bezzwłocznie usuńcie Pokemony ze swojego urządzenia.

 

 

 

pokemon-fig3-320x441.png

 

 

 

To nie koniec przykrych wieści. Niantic Labs ogłosiło również, że oficjalne wydanie Pokemon Go w innych krajach zostanie nieco opóźnione. Jest to spowodowane dużym przeciążeniem serwerów oraz chęcią optymalizacji gry. Nic dziwnego, gdyż szykuje nam się jedna z najpopularniejszych produkcji na smartfony kiedykolwiek.

Edytowane przez Mroku
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skąd w ogóle biorą się Pokestopy i Gymy? Bo wszystkie niby koło mnie mam na placach zabaw na osiedlu obok, nie bardzo wiem o ch,uj chodzi.

Jeden w kościele lol

Aaaa już wiem, przeprowadziłem się i usługi lokalizacji ciągle myślą, że mieszkam w poprzednim miejscu, bo po WiFi mnie lokalizuje zamiast po GPS. Dziwne.

I dlaczego za każdym je,banym razem muszę się logować O_o?

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ta gra to kalka Ingresa. Wystarczy wrzucić popularny motyw i już sukces. Nawet punkty na mapie są te same co w Ingresie więc korzystają z tej samej bazy danych.

Hej mati, gramy w ingresa? Za darmo jest do ściągnięcia!

W co?

 

 

 

Hej mati, gramy w pokemony? Za darmo są do ściągnięcia? Nawet zrobili na razie tylko 151 pokemonów, żeby ludzie którzy zatrzymali się na 2002 roku się połapali.

Jeszcze jak.

 

 

 

Marka zrobi swoje.

Odnośnik do komentarza

Co tu sie odjaniepawla w tym temacie :obama: mania pokemonow :fsg::banderas:

 

ja nie mam teraz czasu przez przeprowadzki, ale moją Maryjkę ktoś podbił akurat jak obok niej przechodziłem. Szybko rzut oka i zlokalizowałem tego s(pipi)iela, ojciec z synem i matka, bezczelnie przejal MOJ GYM. MOJEJ RUZYNY. Nasz wzrok się spotkal, ewidentnie wyczuwac bylo napiecie heteroseksualnych mezczyzn walczacych o swoje terytorium. Patrzac sie w jego oczy wyciagnalem smartfona i insynktownie dotknalem gdzie trzeba by zaatkowac gym. nawiazala sie ostra walka, widzialem jak pot pojawia sie na twarzy mojego arcywroga widzacego ze ktos atakuje jego przybytek. pare chwil pozniej, po ostrej walce Pidgeooto CP ~200 kontra scyther CP ~400 pokonalem go majac zaledwie pare HP reszty. GYM byl moj. Facet ewidentnie zaklal pod nosem i zawinal sie pod pantofel swojej zony i poszedl zrozpaczony, pewnie dzis w nocy zone brutalnie wyruchal, syn oberwal butelka piwa. To byl udany dzien.

 

Do momentu w ktorym pare godzin pozniej sprawdzilem stan mojego gymu, by odkryc ze kolejny czerwony s(pipi)iel przejal moj teren. A ja juz nie moglem nic dzis z tym zrobic. Jutro bedzie wojna. 

 

:shotgun:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jutro specjalnie wychodzę z domu wcześniej zeby szybko zrobić 3 Gymy i odebrać nagrodę w sklepie (trzeba miec jak najwiecej na raz, bo tylko raz dziennie można odebrać nagrodę).

 

A LECI TAM DOBRY TOWAR

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...