Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zasialem troche strachu w sercach niebieskiej i czerwonej zarazy w rodzinnych stronach, czas wracac do warszawy. niestety, juz jutro bede musial zostawic gymy przy fontannach w parku, na dworcu oraz w mcdonaldzie na pastwe losu. za to w koncu dowiem sie jak sytuacja ma sie w stolicy. 

 

>jakie pokemony napotkam w podziemiach dworca centralnego?

>czy w poblizu hotelu mariott zostaly jeszcze jakies gymy obstawione przez trenera o nicku "BARACK69"?

>czy palac kultury opanowany jest przez czerwonych?

>czy jest pokestop w bizariuszu?

 

dowiem sie juz jutro :obama: <przekrzywia czapke z daszkiem> jeszcze tylko kanapka i rakietowe buty od mamy i moge (pipi)ć na POKEMONOWA PRZYGODE

 

ash-pikachu-wallpaper-800x600.jpg?w=800&

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Rowerem super sie jezdzi, dzis wieczorem se rundke zrobilem, pod ocean to wylapalem Goldeen, Psyduck, Magikarp (to jeszcze z 100 wylapie i bedzie mega ewolucja!) i nawet Squirtle (ale tylko cp11) dal sie zlapac,

 

podbilem jeden gym, polecam wysylac najpierw slabe pokemony ktore i tak wyslecie potem do professora, one niezle zbijaja hp z tych potworow a potem na koniec wystawiacie najlepszego zeby dokonczyl sprawe

Odnośnik do komentarza

3 proby zdobycia Maryjki i 3 porazki :( raz zlapalem buga z 1hp wroga i nie moglem dobic, drugi raz zrobil ze mnie swoja dziwke, a za trzecim razem braklo czasu... RIP Maryjka, na zawsze pozostanie w rekach czerwonych s(pipi)ysynów :frog: mam nadzieje ze w okolicy mojego nowego mieszkania beda jakies gymy, ktorych bede pilnowac 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Miałem wracać do domu 2km, bo taką zawszę mam trasę. Przez Pokemon GO wracałem 7km xD. Spotkałem jedną ekipę 4 chłopaków w okolicach wieku liceum-gimnazjum i drugą ekipę dwóch gnojków. A przypominam, że mieszkam w 50k dziurze. Ta gra będzie BARDZO popularna.

 

Spytali się w jakiej jestem drużynie

 

"Niebiescy oczywiście :cool: "

 

Oni posmutnieli bo są żółci i nie mają kolegów, więc powiedziałem im że niedaleko ścianki wspinaczkowej jest żółty gym więc mogą dołączyć. Podziękowali.

 

Co dzisiaj złapałem/wyklułem nowego:

-Goldeen

-Nidoran female

-Krabby

-Drowzee

-Meowth

 

A widziałem po drodze źe w okolicy są Weezing, Hypno i Electabuzz, ale nie mogłem ich znaleźć :(.

 

A teraz siedzę z zaciśniętymi zwieraczami, bo za 30 minut odbieram nagrodę za gymy, a mam zajęte 5.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

To nie ty musiałeś uciekać ze wstydu jak 4 gimnazjalistów odbiło zajęty przez ciebie gym, ty go znowu zajmujesz, a oni znowu odbijają, ciągle patrząc się na ciebie.

 

Takźe co ty wiesz o czuciu się głupio :czesc:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...