Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy zalicza Wam achievementy wymagające użycia Espera, lub pokonania wroga Esperem? Np. Evoke Diablos przy walce z Diablosem - wywołałem go w środku walki, ale misji nie zaliczyło. Teraz mam Defeat the Flamesblade with an Esper i upewniłem się, żeby DMG Espera był ostatnim zadanym, a i tak nie zaliczyło mi misji. WTF?

Odnośnik do komentarza

Ludzie grają kilka tygodni, a wpada im to, co mi nie wpada od miesięcy, albo tęcze... No jak to tak? :<

 

Daily - Luna, Ticket - Bartz (nie wiem już który).

 

Exdeath mnie omija.

 

Ten Excalipoor to do czegoś jest przydatny, czy tylko easter egg?

Ja gram prawie od początku i też długo nic nie miałem.

W ciągu 3 tygodni : Luneth,Elza,Gilgamseh,Ramza x2 i jestem ustawiony na długo :)

Odnośnik do komentarza

5 tęczowych kryształów w ciągu 3 tygodni ładnie ^_^

 

 

An imitation of a legendary holy sword.
A sword modeled after the Excalibur. Though at first look it appears as if it would boast high ATK, this couldn't be further from the truth. Still, many seek this sword, which is surprisingly hard to find. It is though this blade was made specifically for such people. Replicated down to the finest detail, one would be pressed to tell it from the real thing just by looking at it.
—Description

The Excalipoor is available during the Gilgamesh - (Event) The Big Bridge, the introduction event of Gilgamesh as a summonable "Vision", by defeating the boss Gilgamesh on any difficulty. It is a 7* greatsword that yields 1 attack, is worth 1 gil and can be obtained multiple times. As of yet has it no purpose despite its description suggesting a potential use.

Edytowane przez masta_g
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...