Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z daily Sazh. Wrzuciłem do teamu jako leadera, gdyby ktoś chciał te +50%, ale levelować tego crapa nie mam zamiaru.

 

Kaktus mi też się pojawił. Raptem 500 kółek, czyli z bonusem nawet tysiąca nie dostałem. Mam wrażenie, że tracę tylko NRG. Chyba lepiej poczekać do przyszłego tygodnia, to wtedy przynajmniej się wszyscy "znajomi" z Lighting przydadzą.

Odnośnik do komentarza

Daily wczoraj Sahz, daily dzisiaj Snow 4* :D.

 

Też chyba wrzucę jako leadera, za moim Exdeathem co ma statsy około 100 raczej nikt nie zatęskni, a bonus może się komuś przyda :).

Swoją drogą akurat kiedy skumałem na czym eventy polegają i zacząłem je robić, to trafił się najgorszy event dotychczas. ehhhh

Odnośnik do komentarza

No zaje.biście.

Straciłem dziś konto jakimś cudem.

Gdy zalogowałem się po wstaniu z łóżka po nocnej zmianie w apce prosiło o zalogowanie do FB.Myślę - dziwne,ale ok,zalogowałem się.Po zalogowanie się zaczynam grę od nowa...lvl 1.

Oczywiście wysłąłem support ticket,ale nie ma szans by w weekend odpisali.Super po prostu....Załamka.

Gdy kilkam apke na FB widnieje coś takiego

2c026d6852.jpg

Odnośnik do komentarza

Mimo że nie mam szczęścia do pulli z bannera, to mam szczęście do pullowania topowych jednostek. I tak, przez ostatnie dwa tygodnie dostałem ExDeatha, CoD, a dzisiaj Refię. W takim wypadku zastanawiam się, czy wywalać z teamu Krile (która według rankingów jest bardzo dobra i ma czary ofensywne, ale nie ma wskrzeszania i nie może buffować) i wsadzić Refię.Team jaki buduję, to na razie: Luneth, Black Cat Lid, ExDeath, CoD no i Refia/Krile. Któryś z naszych ekspertów może mi pomóc? Nie używam makr, więc raczej nie będę miał Dualcast dla Refii.

Odnośnik do komentarza

Nie zastanawiaj sie, tylko wy(pipi) Krile. Refia to najlepszy healer w grze. Masz glownie postacie atakujace fizycznie, wiec Embolden z Refii da ci mega boosta.
Krile jest papierowa, moja Refia ma ponad 5k hp

Jeden team gotowy, raczej zaden event mi nie bedzie straszny
rsdOsX5.jpg

 

 

Biore sie za ten teraz, Rydia na arenie meteorem wali zawsze za 999 a ma 5*, 3x Exdeath, kazdy 2x Meteor to wiekszosc walk skonczy sie po jednej turze.

 

sqdjzCF.jpg

Edytowane przez Shen
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...