Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

Na Trial z Gilgameshem na poczatek bedziecie potrzebowac pewnie z 30-40 minut. Trzeba miec naprawde mooooocarny team zeby go szybko rozwalic. A im dluzej sie z nim walczy tym mocniej on bije. Trzeba tez miec hipkow co atakuja roznymi elementami, zeby nas nie za(pipi)al. I co najlepsze zaczyna bic bardzo mocno od ok 80% HP. Jak ja z nim walczylem to juz mialem Rikku a ona w chooy pomaga w trialach. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Zaraz będę miał 15k lapisu. Co ja mam z tym robić :D?

tak jak mowi bot, farma tmr

 

mnie juz (pipi) strzela z tym memu, gdyby sie nie wywalal to na jeden dzien bym postawil z odnowa energii za lapis i z glowy. No atak to musze zagladac co jakis czas.

 

Ja ustawiłem memory na MEmu na max 9999 i używam macra,które włącza grę po crashu automatycznie - nie mam problemów ze stabilnością MEmu od tego czasu i farma idzie gładko,ni zdarzyło się bym miał zwiechę lub farma się zatrzymała.Mam wyłączone animacje czarów/umiejętności i inne pierdoły w MEmu,może to też ma wpływ.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

O matko, rekord, 18x Earth Shrine i ani razu +0,1% na choćby jednej postaci... Ta gra mnie nienawidzi.

 

Swoją drogą, tak swego czasu się uwziąłem na Barrage Luny, a teraz wychodzi na to, że nie mam na kogo go wrzucić, bo każda postać albo ma już Barrage, albo ma coś lepszego/porównywalnego. No chyba, że Cecil, na te sporadyczne sytuacje, kiedy nie ma co robić.

Odnośnik do komentarza

Nie wypadła mi Luka z dzisiejszych ticketów tylko troll żółty Tellah.

(pipi) nie mam healera chyba będę musiał wstawić tę Santa Roselie. Sama w sobie nie jest zła tyle, że nie chcę postaci w stroju mikołaja.

gdzie te czasy kiedy Tellah byl topowa jednostka.

 

 

58 ticketow, mam nadzieje ze jakis event sie tarfi jeszcze przed Orlandu ;/

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

gdzie te czasy kiedy Tellah byl topowa jednostka.

Nadal używam. Na Arenie - Raise na wszelkie CoDy i Recall z nadzieją na Death.

 

No ale zastąpię go siłą rzeczy, jak wyleveluję Exdeatha do 100.

 

PS. Dziś złoty kryształ, a w nim Galuf...

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...