Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

@FFBE_EN @FFBE_FR Doublicorn give 1000 instead 3000 anima announced. Please correct this quickly.

 

@Rowmanow @FFBE_FR Hello Rowmanow. Yes we are currently checking this issue. Kindly wait for further updates about this.

czyli zbagowany Doublicorn ciekawe czy jakaś rekompensata będzie?

 

Rekompensata już była dziś 2k matsów z eventu.Przeczytaj issue report w grze. Wartość 1k to prawidłowa wartość bonusu za tego bossa.

Tymczasem niebawem nie będzie trolli 5* base,ogłoszono to na JP filmiku youtube :

https://www.reddit.com/r/FFBraveExvius/comments/5nq9m3/guaranteed_5_base_coming_soon_to_global/

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

W sumie nie wiem, czy jako friend unit teraz lepiej trzymać właśnie Seven, czy Noctisa. Co ludziom bardziej by się przydało myślicie?

Ponieważ ja jestem cieniasem, to zdecydowanie wolę Noctisa. Sam sobie mogę wydropić jednostki, które będą mi dawać bonus, a jednostki chociaż w połowie tak silnej jak Twój Noctis to przez najbliższe tygodnie nie wystawię.

Stwierdziłem, że puszczę 5 ticketów, żeby tak ze dwie jednostki z bonusem wyciągnąć i sensownie chociaż PRO sobie farmić (tak event FF XIII cały prawie wygrindowałem), wypadło tylko jedno z bonusem. Za to dwa złota były. Gaffgarion i... Chizuru. Heh.

 

e: nie wiem czemu screenshot z Garlandem mi się wysłał z Tapatalka.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

A ten drugi rzut to pewniak? Poprzednio Mog King miał itemy i materie dla postaci, których jeszcze nie było w pierwszym tygodniu. Tym razem, przynajmniej na razie, są tylko itemy dla obecnych postaci.

 

Aczkolwiek patrząc na listę niewypuszczonych jednostek następni w kolejce powinni być Cinque, Nine, Eight i Queen. Może coś dla nich dodadzą, albo po prostu nie będą miały unikatowych itemów.

 

Btw. Vajra jest podatny na Paralyze. Noctos, Exdeath, czy Seven dobrze się sprawdzają, jeśli ktoś nie ma teamu, co rozwala go migiem. Pewnie Hex Strike BCL też zadziała.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...