Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wszyscy czekają na tego Orlandu jak na zbawienie i coś oczywistego, niczym pewniaka. Łzy rozczarowania będą cudowne...

 

Mam Xiao, ale nie wiem, co by musieli jej dać na 6*, żeby była przydatna na tym etapie. Tym bardziej, że dobrych broni na pięści mamy mało, innych, niż z TMów, których nie grinduję.

Odnośnik do komentarza

Jego TM jest osłabiony, nie on sam.

 

A propos, czy jest jakaś apka na androida, która zastąpiłaby mi emulator od strony makro? Tak jak pisałem, nie mam jak i kiedy grindować TMów na emulatorze PC, ale gdyby podobne makro działało mi na tablecie, to w sumie coś by z tego mogło być.

Odnośnik do komentarza

Jego TM jest osłabiony, nie on sam.

 

A propos, czy jest jakaś apka na androida, która zastąpiłaby mi emulator od strony makro? Tak jak pisałem, nie mam jak i kiedy grindować TMów na emulatorze PC, ale gdyby podobne makro działało mi na tablecie, to w sumie coś by z tego mogło być.

On sam też jest osłabiony,nie tylko TM

Proof:

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Zacząłem robić arenę i sprawdza się świetnie taktyka - distress od d.finy czyli losowe statusy na party wroga bardzo często wchodzi petrify i do tego WoL z golem staffem walący we wszystkich z bladeblitz.

 

Dalej też to się będzie sprawdzało czy w końcu wszysccy będą mieć ribbony itp?

Którego dnia są te nagrody np. 5% mog?

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Trochę mi się odechciewa :/. Trzy-cztery razy dziennie trzeba zużyć NRG, są zadania do zrobienia, trzeba arenę dla lapisu zrobić, codziennie z godzina na to schodzi jak nic. Dzisiaj pierwszy raz odpuściłem i nie czuję się z tego powodu specjalnie źle.

Odnośnik do komentarza

Wogole cały banner noworoczny imo spoko.

 

Wylosowałem dzisiaj Refie. Czyli mam już healerów do wyboru - luka, refia, santa roselia, a jeszcze niedawno nie miałem żadnego.

 

2 dni temu minęło 2 miesiące jak w to gram i wczoraj wpadł pierwszy Tmr - Genji Glove.

600 dual ataku gilgamesha zrobiło różnicę.

Jednak te duald wieldy to game changer.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...