Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

Ta 4* base dupeczka wygląda na całkiem fajny supporcik.

-- 25% innate Camouflage

-- 40% !!!!!! innate Evade (more Arena nightmares)

-- Human Slayer (+75%)

-- 40% extra crit chance

-- Entrust

-- High Tide

-- WoL's 6* breaks (BOTH of them, albeit at only 2 turns duration each)

-- Active ability to replenish self MP (+ passive self-Refresh)

-- Party-wide (except self) MP refill ability

-- Cure EVERYTHING ability (Reddit, per Nazta, says this even cures Stop)

-- Noctis's Fire Flask (without the damage; oh the living hell when everyone has access to mass random status effects.... /shudder)

-- Immune to Sleep, Paralyze. Confuse

 

-- AoE Raise (basic raise, not full raise)

-- She appears to be featuring a new mechanic where if she uses most abilities, she will auto-charge herself (datamine suggests up to perhaps 10x times consecutively before capping, +100% mod per, 1000% max; no one is quite sure yet) and seems to be unleashed via normal auto-attack.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ling fajna, chcę, czyli pewnie nie dostanę... :< Ale wyrzucę trochę ticketów.

 

Dziś z darmowego pulla Zidane kolejny. Niby fajnie, ale nie wiem, czy zostawić, czy scalić z drugim Zidane, którego i tak maksuję wyłącznie Mooglami. Jedno DW mam na Noctisie, drugie pewnie pójdzie na CoD, a trzecie nie wiem czy miałoby jakiś większy sens, czy potrzebę.

Odnośnik do komentarza

Pewnie tak samo potrzebne, jak sterta innych TMów, których nigdy nie wygrinduje, o ile nie zaczną rozdawać darmowych Moogli.

 

Rozważałem wydanie Lapis na Akademię, żeby kupić Moogla za 70000, ale chyba sobie odpuszczę jednak. Za dużo tych eventów obecnie i chyba jednak wolę trochę postaci kaktusami z labiryntu dobić do setki.

Odnośnik do komentarza

Ling fajna, chcę, czyli pewnie nie dostanę... :< Ale wyrzucę trochę ticketów.

 

Dziś z darmowego pulla Zidane kolejny. Niby fajnie, ale nie wiem, czy zostawić, czy scalić z drugim Zidane, którego i tak maksuję wyłącznie Mooglami. Jedno DW mam na Noctisie, drugie pewnie pójdzie na CoD, a trzecie nie wiem czy miałoby jakiś większy sens, czy potrzebę.

z pocałowaniem reki bym wzial tego Zidana, ale trafil sie Cecil, no coz, drugi excalibur tez sie przyda

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym wziął Refię... just sayin'...

 

Ale Luka już na 100 lvl. W sumie jedyna jej wada to brak boosta ATK, bo poza tym świetny healer, tym bardziej, że Dualcast i tak nie mam i mieć raczej nie będę. Tylko przez to muszę znaleźć kogoś innego, kto buffnie ATK i nie bardzo mam pomysły. Rain...? Od razu FB by był w sumie.

 

Niby jeszcze jest Link Noctisa, ale on ma tyle innych przegiętych ruchów, że aż szkoda na to tury.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Ja mimo, że mam Refię z dzisiaj to zostaję z Luką z prostej przyczyny:

 

1. Nie chce mi się expić Refii bo nie jest aż tak znacząco różna od Luki.

 

2. Moim tankiem jest i będzie WoL który wydaje mi się że na 6* lepiej sprawdzi się z Luką - Luka buff na SPR/DEF, a WoL dostanie Encourage czyli buff 45% na Atak i def na 5 Tur i full break. Czyli ładnie się uzupełni z Luką.

Odnośnik do komentarza

Cerius znów okazuje się przydatna w nowym evencie. Lubię takie postacie sytuacyjne - o wiele większa z nich frajda, niż np. takiego DK Cecila, który robi tylko jedno. Luka też się sprawdza z miksem heala i esuny. Fajnie się wreszcie gra mając takie możliwości.

 

Ling nie dostałem z kilku ticketów i daily. Jak do końca bannera nie wpadnie, to chyba wyrzucę kolejne tickety, bo to też jest postać, którą by się fajnie bawiło.

Odnośnik do komentarza

Znacie jakiś sprawdzony sposób na zaliczanie misji z ubiciem bossów Esperem? Za cholerę nie wiem, który moment jest tu kluczowy. Jeśli Espera odpalam jako ostatniego, to nie zalicza misji. Jak odpalam go wcześniej, żeby to on zadał ostatnie obrażenia, to też nie zawszę wchodzi. Tymczasem DMG jest tak żałosny a proces mozolny, że nie sposób użyć go jako jedynego ataku końcowego na Nian Beast. Wczoraj jakoś mi się udało po chyba 6 próbach zdobyć ten bicz z ELT, ale dziś znowu mam problem z daily eksploracji.

 

Aha, z daily Ludmille - cieszyłbym się, gdybym grindował TMy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...