Skocz do zawartości

Nintendo Classic Mini


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

No byłoby świetnie, gdyby ta jaskółka okazała się Mini Snesem. Obawiam się jednak, że może chodzić o nakładkę na kontroler od Switcha, co by na emu SNESa VC, odpalić grę i grać jak na oryginalnym padzie.

 

Z innej beki. Przedłużacz do mini nesa, który można kupić w Ultimie bardzo dobrze się spisuje i niema żadnej różnicy  w przesyłaniu sygnału - brak opóźnień oraz zacięć itp. Także teraz wreszcie mogę sprzątnąć mini nesa z dywanu i grać ja człowiek bo z przedłużką mamy jakieś 2m,50cm długości co w zupełności styka. 

 

ps: raven jakbyś kupił taką przejściówkę/przedłużkę ojcu, to mógłby śmigać jak człowiek :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest już łatwiejszy sposób, zobaczysz na filmiku :))

Jak się wgra to wrzucę w ten komentarz.

 

 

 

Co jest porzebne? hakchi2 - jest to już narzędzie wszystko w jednym - zrzuca Kernel, wgrywa zmodyfikowany, wgrywa i przygotowuje gry by działały na konsolce.

 

https://gbatemp.net/threads/hakchi2-nes-mini-very-simple-pimp-tool.456256/

 

Najlepiej wypakować folder hakchi na dysk C.

Uwaga - Windowsowy Defender pluje jadem twierdząc że jest w tym jakiś syf - dodałem do wyjątków i zaczęło działać, program hakchi.exe uruchomić najlepiej jako Admin.

 

Możemy dodawać gry, potem zmienić np. ich wydawcę czy datę wydania ( program nie ma sam w sobie bazy danych ), dodać okładkę ręcznie lub przez sieć.

 

Cała modyfikacja opiera się na:

 

- zrzuceniu kernela

- wgraniu custom kernela

- potem dodanie gier i upload :)

 

Nie odpowiadam za żadne szkody, jednakże uważam że tym programikiem wyżej ryzyko pomylenia czegoś jest bardzo niskie - wszystko w przystępnej formie po Angielsku.

Edytowane przez blakuś
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Już wiem, że pewnie te wszelkie składanki x in 1, nie zadziałają - zawsze z tym był problem, nawet na PC emu. A i limit 60 gier jest nie przez miejsce (i megabajty), ale przez to, że więcej okładek się nie zmieści na ekranie? :)

ps. dawać mnie drugiego pada!

Twórca hakchi2 miał łącznie 64 gry ( 30 wbudowane + 34 swoje ) i wszystko działało, więc nie wiem jak jest z tym limitem

Odnośnik do komentarza

 

Ostrzegam że emulator Nintendo nie obsługuje każdego jaki istnieje mapera. Niektóre gry mogą nie działać.

Jednakże "Czołgi" czy BattleToads działają :)

A Goal 3 zadziała?

 

Nie testowałem jednakże mogę sprawdzić :)

Edit: Nie sprawdzam do póki nie dojdzie do programu opcja kasacji już wgranych gier, jak coś się zmieni to napiszę.

Edytowane przez blakuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...