Skocz do zawartości

Nintendo Classic Mini


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi tylko o system, bo dostanie się do konta superusera to jedno (bo pewnie o to Ci chodzi i faktycznie jest to wykonalne i raczej nieszczególnie trudne), ale drugie to na ile Ci się sprzęt pozwala. PS3 też uruchamiało Linuksa najnormalniejszego w świecie ale to nie znaczyło automatycznie, że konsola padnie złamana w 3 minuty. Ostatecznie to faktycznie pewnie istniała droga do otwarcia PS3 przez pingwina i dlatego się pozbyli opcji uruchamiania innego OS-u na PS3, ale miesiącami to sobie było i niewiele to dawało w kwestii uruchamiania nieautoryzowanego kodu z dostępem do wszystkich zasobów sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Widziałem na grupie Nintendo że ludzie brali po kilka sztuk konsolki, oczywiście "na prezenty pod choinkę". Tak czy siak zaskoczyło mnie że rzucili mini Nesa do sklepów stacjonarnych. Zawiodłem się potwornie na sklepie X-kom, gdzie zamówiłem drugi egzemplarz (na wszelki wypadek). Zamówienie złożyłem od razu jak wyskoczyli z pre-orderem. I oczywiście nadal cisza w temacie, a cena sprzętu magicznie skacze od 300 do 500zł (beka). 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj konsolka była do dorwania w Saturnie za 289zł. Zarówno w internetowym, jak i w stacjonarnych. W tym pierwszym jednak zeszła strasznie szybko. W dodatku odbiór był tylko w wybranych salonach (mi pokazywało, że tylko Katowice i Szczecin), teraz nawet strony z produktem nie ma. W stacjonarnych może jeszcze się gdzieś dostanie ale ponoć rozchodziła się w zastraszającym tempie. Media Markt o konsoli nie słyszał. Ja do najbliższego Saturna mam 80km ale w ciemno jechać mi się nie chce. Może jeszcze będzie okazja.

w media u mnie na dzielni byly wczoraj po 289, jak ci zalezy bardzo to moge sie przejsc i sprawdzic czy jeszcze maja. Pokryjesz koszt konsoli i wysylki i bedzie git.
Odnośnik do komentarza

 

 

Wczoraj konsolka była do dorwania w Saturnie za 289zł. Zarówno w internetowym, jak i w stacjonarnych. W tym pierwszym jednak zeszła strasznie szybko. W dodatku odbiór był tylko w wybranych salonach (mi pokazywało, że tylko Katowice i Szczecin), teraz nawet strony z produktem nie ma. W stacjonarnych może jeszcze się gdzieś dostanie ale ponoć rozchodziła się w zastraszającym tempie. Media Markt o konsoli nie słyszał. Ja do najbliższego Saturna mam 80km ale w ciemno jechać mi się nie chce. Może jeszcze będzie okazja.

w media u mnie na dzielni byly wczoraj po 289, jak ci zalezy bardzo to moge sie przejsc i sprawdzic czy jeszcze maja. Pokryjesz koszt konsoli i wysylki i bedzie git.

 

Na razie podziękuję, bo niby MM ma dzisiaj-jutro dać towar na stronę. Wczoraj dopiero dostali i aktualnie szacują ilości. Tak mi na infolinii powiedzieli. Do MM mam bliżej niż do Saturna, więc najwyżej sobie odbiorę, albo najwyżej po świętach kupię :-)

 

Cenna informacja. Gdybyś zauważył produkt na stronie Media Markt to wklejaj Panie informację bo ja też biorę jeden egzemplarz w ciemno!

Odnośnik do komentarza

Kurde Ultima stanęła na wysokości zadania i wreszcie mogę cieszyć się swoim egzemplarzem. Po rozpakowaniu, podłączeniu i obcykaniu o co chodzi jakby :),.... trzy godzinki pękły od tak. Super Contra i Punchout - na dobry początek, wciągnęły mnie bez reszty. NES Classic Mini to super maszynka. Owszem z lekkimi ograniczeniami (brak możliwości dodawania gier, krótki kabel pada) ale te są do przełknięcia, gdyż wrażenia i beztroska gdy katujemy te perełki na oryginalnym sprzęcie Nintendo, na którym wiadomo, że wszystko śmiga jak powinno, jest bez cenne. Mam nadzieje, że więcej tego wyplują na rynek co by ludzie mogli przekonać się na własnej skórze, jak fajnie jest wrócić do staro-szkolnych gier i to nie na emu tylko na dedykowanej  konsolce od niny, która wygląda jak malutki NESik, położyć łapy na TYM padzie i ograć mario na TYM CRT filterku ^_-.....A teraz wracam do gry, bo Super Contra sama się nie przejdzie.

Edytowane przez kazuyoshi
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Słodka jest ta konsolka. Wielkością niewiele większa od pada do X1, prawie mieści się w dłoni. System jest bardzo ładny, do tego prościutki. Save state'y fantastyczny dodatek (uwielbiam animację zastępowania jednego SS drugim), pozwalają rozpieszczonym graczom XXI wieku ogrywać klasyki bez zbytniej frustracji. I ten filtr udający CRT jest boski, świetnie to wymyślili.

Wybór gierek jest OK, ale mógłby być ciut lepszy. Jak już nie dają ani możliwości dogrania nowych gier ani wymiany cartów z nimi, to mogli jeszcze tych parę klasyków dorzucić. Ale chyba wszystkich nie da się zadowolić w tej kwestii, każdy ma inne upodobania co do tytułów.

 

Tylko kurczę, ten pad na kablu który ma chyba z pół metra. To jest karygodne. Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego nie mógłby być bezprzewodowy i z przyciskiem reset od razu. Chcieli odwzorować klasykę 1:1, no i zaje,biście, przez to np. konsola jest totalnie bezużyteczna jako prezent np. dla ojca. Za guwniaka to mogłem siedzieć przed TV z nim, dzisiaj za ch,uja nie ściągnę go z kanapy oddalonej ze 3m od TV. Ja nawet w mojej skrytce na miotły w której mieszkam muszę siedzieć na krześle przed TV, bo kanapa jest o paręnaście centymetrów za daleko. Słabo w ch,uj.

Ogólnie fajna sprawa pograć sobie w SMB3, Galagę, Megamana 2 czy Dr Mario, ale na dłuższą metę to nie widzę przyszłości tego gadżetu w moim "HC Roomie". Już teraz mnie frustruje ten kabel i przycisk reset, a będzie gorzej. Czekam na SNES mini z ch,ujem w łapie modląc się, by w pewnych kwestiach poszli po rozum do głowy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

IMO to są trolle, które te aukcje podbijają a później nie zapłacą. Nicki licytujących zaczynają się na "C" i kończą cyfrą, czyli jakieś randomy Client12345.

Albo typ sobie sam podbija licząc na cuda.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mail z dzisiaj:

 

29 lis 2016 2:49 PM "konsoleigry.pl" <sklep@konsoleigry.pl> napisał(a):
Witam,
Dzisiejsza dostawa konsoli mini NES została już wyprzedana. Pragniemy jednak uspokoić Państwa - zarówno w tym tygodniu, jak i przyszłym i przez cały grudzień spodziewamy się systematycznych dostaw konsoli. Prosimy zatem zachować czujność, jednocześnie zapewniając, że będziemy mieli wystarczającą ilość sztuk dla wszystkich.

Pozdrawiam
Konsoleigry.pl
sklep@konsoleigry.pl
514986989
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...