Skocz do zawartości

PSX Extreme 228


Oceń okładkę PSX Extreme 228  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 228



Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier.dolę, Bólzon oczywiście znowu swój tok myślenia prezentuje. Po to jest ten temat, żeby komentować magazyn. Jak się ma jakiekolwiek poczucie estetyki, to się widzi, że te okładki z miliardem napisów po prostu odrzucają. 

Odnośnik do komentarza

Oj tam okładki  ja tam bardziej  widzę delikatny gwałt na Japonii."Yamete kudasai, watashi no kokoro ga ittai, Extreme-kun" Ciekawe czy moglibyście tak dosolić zachodniemu rynkowy ,który niszczy konsole może nie tak spektakularnie ale również okrutnie. Macie plusa za historie Monster Huntera.  

Odnośnik do komentarza

 

Ciekawe czy moglibyście tak dosolić zachodniemu rynkowy ,który niszczy konsole może nie tak spektakularnie ale również okrutnie

Japońce i tak mają wywalone już na stacjonarki bo większość gra tam na komórkach/handheldach,zresztą tamten rynek jest w takiej stagnacji,że sami sobie zabijają te stacjonarki swoimi wypocinami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kontent jest coraz slabszy a czcionka coraz wieksza ale dla txtow ludzi z glowa na karku czyli Dzujo, Zax (powinien pisac wiecej felietonow!) czy Mazziego warto od czasu do czasu wyjac z kieszeni 10zl i dowiedziec sie o grach o ktorych nigdy bym nie pomyslal zeby kupic. Nie wiem ale od tej trojki bije entuzjazm oraz rzetelnosc a to w dobie elektronicznen komunikacji bardzo bardzo duzo. Szkoda tylko, ze takich recenzentow jest juz tak malo :[

Odnośnik do komentarza

Kontent jest coraz slabszy a czcionka coraz wieksza ale dla txtow ludzi z glowa na karku czyli Dzujo, Zax (powinien pisac wiecej felietonow!) czy Mazziego warto od czasu do czasu wyjac z kieszeni 10zl i dowiedziec sie o grach o ktorych nigdy bym nie pomyslal zeby kupic. Nie wiem ale od tej trojki bije entuzjazm oraz rzetelnosc a to w dobie elektronicznen komunikacji bardzo bardzo duzo. Szkoda tylko, ze takich recenzentow jest juz tak malo :[

 

Tacy recenzenci byli kiedyś ale Hypekultura i YT  ich zabił

Odnośnik do komentarza

Ja tak samo, czytam od deski do deski. Jeszcze mi został felieton Butchera, już nerwowo sprawdzam forum, doszukując się informacji o nowym numerze. Inne gazetki już info umieściły, a Hiv napisał, że po 20-stym numer się drukuje. 
A tak w ogóle to Listy mogłaby prowadzić Monika z Hivem :lapka:

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ja tak samo, czytam od deski do deski. Jeszcze mi został felieton Butchera już nerwowo sprawdzam forum, doszukując się informacji o nowym numerze. Inne gazetki już ino umieściły, a Hiv napisał, że po 20-stym numer się drukuje. 

A tak w ogóle to Listy mogłaby prowadzić Monika z Hivem :lapka:

 

Dzisiaj domykamy, tradycyjnie zapowiedź w piątek. Ale co to będzie za zapowiedź! 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...