Skocz do zawartości

Kong: Skull Island (2017)


Rekomendowane odpowiedzi

 Mam nadzieję, że darują sobie wycieczkę małpy do Nowego Jorku, no chyba że od razu (albo w następnym filmie) zrobią cross-over z Godzillą.

Oby. NY w poprzednim filmie był nudny. Tak, wiem że to kanon, no ale... 

 

Natomiast współczesnego crossa z Godzillą bardzo chętnie bym obejrzał, acz nie nastąpi on raczej prędko. Chyba wiadomo już, że po Kongu będziemy mieli jeszcze co najmniej jeden solowy film z jaszczurem. Oczywiście mogę się mylić. :sorry:

Odnośnik do komentarza

Zaje.bongo! To ujęcie z nogami rewelacyjne. Kocham smutną historyjkę o małpie, w ogóle filmy z cyklu jungle adventure są świetne. Szkoda że zwiastun JL nie robi takiego wrażenia. Idę do kina w dniu premiery. Jedyny minus to ta babka, brzydka jest.

 

PS: Ciekawe czy znowu będzie małpa na okładce Psx Extreme :)

Odnośnik do komentarza

Małpa będzie ogromna, będzie czarny dowódca więc wiadomo, że będzie happy end i jakieś życiowe kwestie Jacksona wypowiadane podniesionym tonem. No psioczyć mógłbym długo ale mam nadzieję, że do tej pory IMAX we Wrocławiu już będzie  :popcorn: i ujęcia małpiszona będą zatrzymywały oddech w płucach :banderas: a ciary mnie rozwalą na fotelu! :obama:

Odnośnik do komentarza

Hiddleston wygląda jak Nathan Drake. :mog:

No w sumie... Jakby się uprzeć to Larson, w tym zwiastunie, podobna jest nawet do Eleny (i też "dziennikarka").  :D Jeszcze tylko Sully do obsadzenia (JK Simmons?) i obsada do filmu gotowa. W sumie wiadomo co się dzieje z tym projektem? Przypadkiem go już nie uwalili?

 

Co do Larson - to może nie należy do grupy najładniejszych kobiet na świecie, ale mówić, że jest brzydka to zaś gruba przesada

 

CoGOUHbVIAAdpbs.jpg

:wub: 

 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Mam nadzieje, ze cala akcja bedzie osadzona na wyspie. Czwarty raz schematu wyspa -> NY juz nie zniese. Suchary faktycznie suche jak wior. Do tego nie bardzo podoba mi sie koncepcja "jest tu jeden z naszych i wie wszystko o tym miejscu, wiec nam opowie co i jak w 5min a to dam nam wiecej czasu antenowego na szczelanie i wybuchy".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...