Skocz do zawartości

Transformers Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

po angielsku bilion, po polsku miliard. co tylko potwierdza spier.dolony gust tłuszczy na całym świecie.

 

Tłuszczem nie jestem, a już na pewno jeżeli chodzi o Transformers (*protip* wystarczy wejść w mój profil) ale trzeba przyznać, że T3 jest najsłabsza z tej całej trójki. Niestety. Argument "bo zarobił", świadczący o tym, że część jest dobra, to tak samo, jak stwierdzenie "bo tak". Zarobił, a dlaczego? Hype ostatnich części jak i zajawki trailerów- wybacz, jestem wielkim fanem Bee i Optimusa- ja także miałem mokro w gaciach jak je widziałem. Wiele osób poszło, zapłaciło, więc film zarobił- to chyba oczywiste, ale o opiniach już mamy nie wspominać? Man, plis. Wyraziłem swoją wyżej (czy na poprzedniej stronie), którą można po krótce streścić tak: CHCIAŁEM WIĘCEJ ROBOTÓW, GDZIE ONE SĄ?! CO ROBIĄ PODCZAS TRWANIA AKCJI, TANKUJĄ?! Zbyt wiele pierdół, a brak konkretów, na które de facto wielu czekało. Liczyłem na wielką jatkę pomiędzy Autobotami, a Decepticonami i zawiodłem się. I jeszcze jedno- gdyby miałaby być trylogia, to podejrzewam, że tak właśnie by ją zakończyli: wielka bitwa (coś na wzór bitew w Lord of the Rings), a tak można spekulować o następnej części.

 

Żeby nie było zbytniego pierdzielenia:

 

http://www.youtube.com/watch?v=kymuGLm9p_w

 

Dwa najlepsze covery jakie słyszałem w tej tematyce.

 

Wielki sukces "Transformers 3" w światowym box office rozpoczął plotki związane z częścią czwartą. Ani reżyser, ani główny bohater nie powrócą. Czyżby główną rolę miał zagrać Jason Statham?

 

źródło: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=78541

WTF?!

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zapytałeś czy jest sens kupowania tego filmu na BD ktoś Ci odpowiedział, że tak na co ja "lipa, że nie ma full screena" a Ty wypadasz jak filip z konopi z Altem i Enterem. Nie wiem może dla Ciebie jest nowością informacja, że nie które filmy na BD nie mają full screena i żaden Alt z Enterem tego nie naprawi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie,dobre odwzorowanie komiksów,jedynka była pod tym aspektem bardzo dobra,zhypeowany poszedłem na drugą część i wtf?

Trójka była już lepsza,ale i tak gdyby nie parę elementów i jak dla mnie lepszej gry aktorskiej niż w poprzedniej części ,a także tego co jest tu najważniejszego czyli ciekawych i efektownych starć w wykonaniu robotów,to byłoby jak dl mnie słabo.Sądząc po sukcesie trójki, Bay zdecyduje się zapewne dalej brnąć w ten target ,choć nie musi to oznaczać ,że będzie to zły film,ale to się jeszcze zobaczy.

Edytowane przez darkgamer
Odnośnik do komentarza

A co miało z tego wyjść? Melodramat?

 

Spodziewałem się dokumentu.

 

 

czyli jednak. bay nakręci czwartą część planowana na 2014.

 

Nie jest to zła wiadomość. Kiepska będzie jeżeli nadal ta aktorka będzie grała oraz film utrzyma tak tragiczną formę. Pozostanie mi już tylko oglądanie poraz kolejny staroszkolnego filmu animowanego.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie kolejną część może uratować tylko reset fabuły i zmiana reżysera (i scenarzysty) na kogoś, kto rozumie ideę przenoszenia komiksu w realia filmu dla współczesnego widza. Podpowiem, że Zack Snyder pasuje jak ulał. Ekipa od CGI i efektów dźwiękowych może zostać, a botoksowa lasia musi odejść.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Michael Bay już dwa razy przepraszał za Transformersy. Pierwszy raz przy płakał nad "dwójką" okazji premiery "trójki", a niedawno beczał nad "trójką" dając fanom do zrozumienia, że "czwórka" będzie tym, na co czekają. Ciekawy marketing. Pewnie wyjdzie g.ówno.

 

PS. Po wklepaniu w Google "Michael Bay przeprasza" dowiedziałem się też, że za "Armageddon" też przepraszał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...