Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przenoszę, stoi w sypialni i od wieczora do rana jest na chodzie. 

 

Ja tam jakos specjalnie działania nie odczuwam, ale to subiektywna kwestia. Żona twierdzi, ze się jej lepiej śpi i oddycha, a mlekojad ma przynajmniej szum, który go usypia. Nie mam zadnych miernikow, ktorymi bym sprawdzil zapylenie powietrza czy też nawilżenie.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, eraef napisał:

Ehh Red racja :) chodziło mi o jakieś wskazówki na co patrzeć itp. A jeśli chodzi o inne pomieszczenia to w dzień go przenosisz tam gdzie jesteście czy poprawiasz powietrze jedynie w sypialni. Myślałem o czymś trochę większym ale z drugiej strony nie wiem jak sobie poradzi z nawilżaniem/oczyszczaniem innych pomieszczeń jedynie przez otwarte drzwi. Milan dzięki za info odnośnie ultrasilencera, skoro piszesz  o mocy to dołożę te dwie stówki i wezmę te 750W co i tak śmiesznie brzmi, coś jak silnik 1.4 w aucie

Odkurzacz? Tylko Thomas, sam mam aqua pet czy coś takiego:

Znalezione obrazy dla zapytania thomas odkurzacz

Z taką mocą odkurzanie jest przyjemniejsze niż granie w gierki.

 

O i mam ten sam nawilżacz powietrza co ma milan. Polecam, lepiej się śpi. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Lipa to brac wszystko 1 firmy bo tak ;]

Na pewno można spokojnie brać boscha/ siemensa.  Ten drugi to biedniejszy brat pierwszego, ale produkty bliżniacze.

Na co patrzec? ma być aluminiowa, i niech posiada funkcje dla roznych naczyń, i ofkoz 1/2 załadunku. A najwazniejsze to brać te 5 lat ubezpieczenia dodatkowego, moja niby odpukać działa już 7 lat bez problemu, ale wiem  ze ten sprzęt może nie wytrzymać 5 lat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, krupek napisał:

No ja nawet nie wiem, gdzie miałbym wcisnąć większą, ale tak gdybam tylko.

Mam ten sam problem. Małe pomieszczenie i nie ma gdzie jej upchnąć. Z drugiej strony wolę raz dziennie włączyć niż dwa dni zbierać na dużą. Żona miała 60 i z doświadczenia stwierdza, że 45 nam wystarczy ;)

 

60 wejdzie ale powoduje problem z grzejnikiem i będzie ogólnie na styk. Cenowo jest to samo ale może zabraknąć tych kilku centymetrów.

Edytowane przez Brolly PL
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ma tu ktoś sprzęt Samsunga w kuchni? Chciałem się zapytać jak to się sprawuje. Wszystko prócz okapu planuję dać do kuchni od Szajsa (lodówka kitchen fit, piekarnik, płyta, zmywarka, mikrofala).

5 lat gwary dostanę + najtańszy sprzęt za połowę ceny.

@_Red_? Help?

 

Spoiler

Lodówka Samsung RB33J8797S4
Zmywarka Samsung DW 60M6050BB
Płyta Indukcyjna Samsung NZ64H57479K
Piekarnik Samsung DUAL COOK NV70H5787CB
Mikrofala Samsung FG87SUB

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.03.2018 o 18:34, Kyo napisał:

Ma tu ktoś sprzęt Samsunga w kuchni? Chciałem się zapytać jak to się sprawuje. Wszystko prócz okapu planuję dać do kuchni od Szajsa (lodówka kitchen fit, piekarnik, płyta, zmywarka, mikrofala).

5 lat gwary dostanę + najtańszy sprzęt za połowę ceny.

@_Red_? Help?

 

  Ukryj zawartość

Lodówka Samsung RB33J8797S4
Zmywarka Samsung DW 60M6050BB
Płyta Indukcyjna Samsung NZ64H57479K
Piekarnik Samsung DUAL COOK NV70H5787CB
Mikrofala Samsung FW87SUB

 

Mam mikro plyte i piekarnik.

Wszystko chodzi do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

Nic nie mam z Samsunga w kuchni, wystarczy że w salonie odklejała się matryca w KS7000, a w poprzednim TV 3D Samsung, który dałem rodzicom, pojawił się u nich pasek czarnych pikseli. A w dawnym smartfonie firmy Samsung, czasem nie było mnie słychać w trakcie rozmowy. Skądś ta nazwa "szajsung" się bierze :/ Może "kuchnia" mniej awaryjna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...