Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, milan napisał:

Michu, nie wiem czy jesteś oświecony, ale zakup ważniejszy od lodówki to suszarka. Chyba że masz pomoc domową. Ja tyle lat żyłem w nieświadomości, tyle roboczogodzin spędzonych bezmyslnie przy zelazku ;/.

Trochę się pogubiłem i nie wiem co mi chcesz przekazac

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MichAelis napisał:

Słyszałem, ze genialne urzadzenie, zaraz po zmywarce. Chwilowo brak miejsca...

Dokupiles suszarke? Czy pralko suszarke?

No wiem ze masz male mieszkanko, ale jak bedziesz robil zakupy do domu to nie zapomnij!

Ja mialem ecobubbla plytkiego wiec nawet nie moglem zrobic pietrusa. Mam osobno suszarke:

https://www.mediaexpert.pl/suszarki/suszarka-electrolux-ew8h458bp-perfectcare,id-985542?gclid=EAIaIQobChMI49uWk9qg2gIVl5IYCh1KzAWpEAQYASABEgLx3fD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=COjIypXaoNoCFQibmwod3gIDfA

 

Jest super. Zastanawialem sie nad tansza bez pompy ciepla za 1500 ale klasy B ale tyle zapier.dala u mnie suszarka ze w koncu by mi sie nie oplacilo.

 

Ubrania sa cieple niepogniecione pachna bardziej i oczyszczone z fafolow. Polecam

Odnośnik do komentarza

No własnie chodzi o to że nie, ponieważ ten beben  się kreci ,napierdala ciepłym powietrzem, odpowiednio dobiera predkosci,  odprowadza wode do zbiorniczka, i po  otwarciu drzwiczek jak ubrania jeszcze są gorące to ubrania wyciągasz niepogniecione, ale też nie wyprasowane, w sam do złożenia i  do szafy. Jedyne co  wg nas wymaga prasowania to koszule i sukienki, dzinsy, tshirty, ręczniki, pościele wszystko jest do szafy.

W zasadzie nigdy się tym nie interesowałem bo sądziłem ze efekt taki ze  i tak trzeba to prasowac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...