Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej rodzinie są ciekawe przypadki sprzętów Samsunga. Geneza jest taka, że w sumie 4 rodziny w przeciągu 2 lat robiły remont kuchni i wszystkie kupiły sobie sprzęt tej firmy. W skrócie:

- u jednej rodziny w piekarniku zepsuł się jakiś sterownik temperatury w wyniku czego piekarnik rozgrzał się do maksymalnej temperatury i prawie wywołał pożar w mieszkaniu bo meble zrobiły się tak gorące, że nie dało się ich dotknąć a ściana za piekarnikiem zrobiła się czerwona od temperatury, przyjechał serwisant i powiedział, że nie da się tego naprawić, a było to jakieś 3 lata po zakupie

- u drugiej rodziny również piekarnik Samsunga, były dwa przypadki usterki, oczywiście oba kilkanaście miesięcy po zakończeniu gwarancji. Najpierw też padł jakiś element elektroniczny przy panelu sterowania, udało się go jednak za kilkadziesiąt złotych wymienić. Jakiś czas później padła jedna z grzałek w wyniku czego piekarnik nie piekł tak jak powinien. Tutaj nie wiem jak się historia zakończyła, nie dopytywałem

- u trzeciej rodziny w domku jednorodzinnym mieli podłączoną płytę gazową do butli, pewnego pięknego dnia w trakcie gotowania obiadu eksplodował gaz :) na szczęście w małym stężeniu i nie narobiło szkód poza zniszczoną płytą, którą eksplozja uniosła kilka centymetrów nad blat, sytuacja również była zareklamowana zarówno u majstra, który podłączał całą instalację jak i u Samsunga, oczywiście wina była po stronie płyty, bo wszystko podłączone było prawidłowo, chwilę po tym zdarzeniu ta rodzina wyje,bałą cały sprzęt Szajsunga w obawie przed dwójką małych dzieci w domu

- u innej rodziny po upływie 2-3 lat telewizor Samsung zaczął się wyłączać bez powodu co jakiś czas, prawdopodobnie chodzi o pobór mocy, ale niestety nie da isę tego naprawić

 

 

Już nigdy nikt w żadnej z tych rodzin(włącznie ze mną) nie kupił żadnego sprzętu firmy Samsung. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 3/9/2018 o 20:29, MichAelis napisał:

Mnie też kusi Samsung do kuchni, podoba mi się design, cena i funkcje, ale boje się. W sumie telefony sa ok, ale 10 lat temu miałem tv lcd 23 cale za 3 kola i się z(pipi)al, a z reklamacja bujałem się pol roku. Do dziś mam uraz xD

Jakieś 10 lat tata kupił dwa HDTV Samsunga, 32 dla mnie i 40 do salonu. Swój sprzedałem w zeszłym roku za 1/8 ceny zakupu, rodzice 40 trzymają. Monitor Samsunga działa mi bez problemów od paru lat.

 

Ze sprzętów AGD kupiłem pralkę Boscha i lodówkę Beko, na razie rok bez problemów i zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza

A ja na weekend byłem u rodziców, zobaczyć jak sprawuje się Samsung-nie-pamiętam-jaki-ale-3D. No i oprócz tego, że wypaliła się pozioma linia pikseli (od jednorazowego zaprezentowania filmu 3D, w sumie czuję się trochę winny), to i nie działa Youtube - apka jest skasowana ze sklepu. Player tvnowski ma roz(pipi)el w menusach, nie da się nic wybrać oprócz kilku filmów z głównej. Nie ma też Netflixa. Sprzęt ma wadę ekranu, a jeszcze Samsung uśmierca go software'owo: wcześniej wszystko działało, były nawet darmowe dema 3D (które też skasowali, ale chyba wiem czemu).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...