Skocz do zawartości

Blizzcon i rozmowy różne, różniaste.


Gość Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

Co raz więcej plot co do remastera warcrafta 3, blizz zapowiedział turniej z weteranami w3 na 27-28 luty z nowym patchem do w3, zobaczymy co z tego będzie, niby podobny myk był przy starcaft 1 ale z drugiej strony diablo 2 tez dostało pacza po latach i jakoś remastera nie było. Imo w3 pewnie będzie forma marketingu przed dodatkiem do wowa który powieeeedzmy jest powiązany fabularnie, jak zdobywanie lorderonu w wow-ie będzie odbijany, drzewo życia będzie wzmacniane, w wowie palone, wiec to imo gra ze sobą jako przypominajka wydarzeń, a ten kto ogra w3 jak będzie chciał poznać historie to kupi wowa.

w w4 nie wierze zbytnio.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Orzeszek

Blizzard otworzył magazyn wysyłkowy z swoim "gears" na terenie europy. Koszt wysyłki to koło 7,5 euro pocztą i koło 12 euro kurierem (po wpisaniu danych na warszawe ofc)

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Orzeszek

Slowpoke.jpg

 

niezapowiedziane projekty z diablo (tak liczba mnoga) mniejsze i większe zapowiedziane, na blizzconie mają coś pokazać. No zobaczymy. Remaster 1/2, porty mobilne na switch/tablety? Dodatek/nowe postacie do trójki? Nowa część? nowa gra w innym gatunku? 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Orzeszek

comment_d8aouUIx3wpBt1stTireFMVm19jnpsY0

 

TYLE W TEMACIE SIĘ DZIEJE!

 

Ok blizzcon 2018 odbędzie się 2-4 listopada, standardowo największa impreza blizzarda podczas której wysypuje się z nowości i planów na następne lata. Plakat wygląda tak:

XCZ4AHJH99VL1536774970637.jpg

i standardowo nie próbuje rozkminiać hintów blizzarda bo to nie ma sensu xd

z ciekawostek to diablo w dizajnie 1/2 części, no i Władca kruków z Hotsa to tyle z dziwnych rzeczy.

 

Czego możemy się spodziewać?

World of warcraft

-Zapowiedź aktualizacji, kolejne raidy, fabularne trailery, ploty ploteczki ma się pojawić azshara i nezoth.

-Będzie pałowanie się nad ilością graczy, którzy wrócili do gry.

-Nowe fronty wojenne, które są na te chwile niewypałem xd

-Tak robimy wanille nadal, łapcie tutaj jakieś guwnoinformacje.

 

Overwatch

esport esport esport tvtvtvtv
nowe postacie z cinematicami

nowe mapki

jakieś eventy ingame

może jakieś przebudowanie systemu gry z racji na smród z mikrotranzakcjami.

 

Starcraft 2/remaster

-nie mam bladego pojęcia, kolejne skórki/operatorzy/kosmetyka, starcraft2 bardziej f2p?, nowe misje fabularne?

esport esport esport tvtvtvtv

 

Hearthstone

wjedzie mała trumienka z zdjęciem bena brode i każdy z devów się do niej wysra.

Nowy dodatek (no bo tak zawsze jest co roku) z  jakimś eventem w grze

sorry ze rok temu zapowiedzieliśmy turnieje, których nie ma i nie będzie, silnik gry jest tak zyebany, że nie da się nic zrobić.

pałowanie się nad cyferkami

esport esport esport tvtvtvtv

 

Heroes of the storm

Nowe postacie/areny/eventy

próbujemy co możemy by przyciągnąć graczy, ale słabo nam to wychodzi, bo nie chcemy zrzynać mechanik z lola i doty

esport esport esport tvtvtvtv

 

Diablo XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Diablo na switcha

Diablo serialem netflix

Kolejny sezon diablo z rotacyjnymi eventami w grze.

 

Kwestia domysłów i zabawa wróżeniem z fusów:

co dalej z tą grą mobilną o której było głośno rok temu?

kolejny niezapowiedziany projekt z diablo, czyżby remaster 1/2 / dodatek do trójki, albo nowa gra z cyferką? diablo battle royale? nowa postać np amazonka bo pojawiła się w hotsie a taki sam myk był z nekromantą swego czasu?

 

Co bym chciał zobaczyć:

Diablo 4, jakiś konkret, że robią i będzie gotowe jak dojdą ziemniaki.

 

Hearthstone, upgrade silnika gry/zmiana silnika gry, umożliwiająca nowe mechaniki, turnieje i inne potrzebne bajery by gierka była ciekawa, bo nowymi kartami co 4 miesiące z tanimi mechanikami to tak średnio bym powiedział, średnio tak 5ty rok z rzędu.

 

Ogólnie prezentacja nowego silnika "next gen"

Gdyby blizzard już wydłubał nowy silnik graficzny, mógłby już klepać kontynuacje i nowe gierki, takie diablo 4, warcraft 4, starcraft 3, rework wowa o którym się już coraz częściej mówi, miały by nowe możliwości w mechanikach/starczyło by na kolejne klepanie gier na 15 lat do przodu. No i przy okazji by ładnie wyglądało wszystko. Mogę się mylić ale chyba silnik takich gier w3, starcrafta2, diablo 3, Hotsa i chyba wowa (vanilla) hulają na tym jednym zmutowanym silniku graficznym (mistrzowie recyklingu jak bethesda XD) to może by coś się pchnęło w temacie nowych gierek.

 

No i oczywiście moja pękająca dupa będzie widoczna na niebie.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

 

 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

https://blizzcon.com/pl-pl/schedule#fri-nov-2

 

po ceremonii otwarcia pierwszym panelem będzie PRZYSZŁOŚĆ DIABLO, muszą pokazać coś grubszego skoro pakują się na pierwsze miejsce, które zawsze było zarezerwowane na największe bombeczki.

Błagam niech to będzie diablo 4.

 

Jak to będzie gra mobilna/remaster/dodatek/dlc z hero/serial na netflix to już nie mam nadziei do tej marki i siły do tej firmy. 

Odnośnik do komentarza

ploty ploteczki: na reddicie pojawił się post mający być wyciekiem informacji o diablo 4, post ofc skasowano, ale nic w internecie nie ginie, i gość został namierzony jako junior cośttam cośtam w blizzardzie. CO napisał:

 

Nowe Diablo będzie grą z otwartym ogromnym światem

Fabularnie  kontynuacja Diablo 3

Prawdopodobna nazwa to Diablo 4 albo Diablo 4: World of Sanctuary

Ponownie dostaniemy rzut izometryczny 

To będzie w gra online w stylu produkcji MMO z główną linią fabularną oraz pobocznymi historiami

Cytat: ”Możesz iść gdziekolwiek i robić wszystko, na co masz ochotę. Bez względu na to, czy są to questy, lochy, zabijanie losowych mobów lub inne aktywności.”

Ma byće PvP!

W miastach i wioskach będziemy spotykać innych graczy

Na mapach też, ale tutaj ma istnieć limit osób na region

Diablo 4 ma działać na nowym silniku graficznym

Dostaniemy sporo nowych klas, ale do gry powrócą również stare postacie (np. Czarodziejka, Amazonka, Barbarzyńca itd.)

Blizzard planuje wydać nowe Diablo na PC oraz konsole nowej generacji

To by oznaczało, że premiera gry odbędzie się w 2020/2021 roku

 

oprócz tego w sklepie blizzarda z ubraniami pojawił się nowy towar z diablo, odbiegający dizajnem od tego stylu graficznego trójki.

DpA7cBwXgAUFhQo.jpg_large.jpg

no i 4 szklanki z diablo więc diablo 4 potwierdzone. xd

byle do blizzconu!

Odnośnik do komentarza

Myślę że dopóki World of Warcraft sobie radzi to możecie o W4 zapomnieć. Z resztą, Blizzard już ma świetnie trzymającego się RTS-a, więc drugiego raczej nie potrzebują. Za do Diabolo 4 bardzo chętnie bym przyjął.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

W koncu jakas dobra wiadomosc. Wiem, ze jescze troche za wczesnie, ale mam nadzieje, ze premiera D4 nie bedzie taka rzadka sraczka, jak przy D3. Dosc odwazne posuniecie z tym open world, ale przy WoW sie udalo. Mam nadzieje, ze tym razem nie ulegna Chinczykom i nie zrobia z tego cukierkowej gierki dla nastolatkow. Ja chce klimat jak z jedynki, z trofeum za wygrana PVP i karaniem gracza za smiec, a nie tylko teleport do miasta i utrata zlota. Zeby tylko nie zrobili z tego kopii WoWa w klimatach D3, ale znajac zycie Blizzard jak zwykle albo cos syerdoli, albo pojdzie na latwizne i zrobi komercyjne gunwo pokroju HotS lub Overwatch.

 

Edit: Marzy mi sie mechanika Ultimy Online, gdzie bezpieczenstwo graczy bylo sprowadzone do jednego budynku w kazdym miescie na olbrzymiej mapie i smierc wiazala sie z utrata wszystkiego, co miales przy sobie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mojave napisał:

Zeby tylko nie zrobili z tego kopii WoWa w klimatach D3, ale znajac zycie Blizzard jak zwykle albo cos syerdoli, albo pojdzie na latwizne i zrobi komercyjne gunwo pokroju HotS lub Overwatch.

 

Na kopię WoWa też nie ma szans, bo Blizzard potrzebuje hack'n'slasha, a nie kolejnego MMO. Zwłaszcza że z Battle for Azeroth pobili rekord jako najlepiej sprzedający się z wszystkich siedmiu dodatków do tej gry.

Odnośnik do komentarza

https://www.ppe.pl/news/126249/diablo-3-ze-wspolnym-ubijaniem-demonow-na-ps4-xone-ns-i-pc-blizzard-pracuje-nad-cross-platformowa-rozgrywka.html

blizzard kombinuje z multiplatformowym graniem, imo to już duży znak ze odcinają siły od trójki, jak już łączą PC z cheaterami z konsol z zbugowanymi bronmi to oznacza zdecydowanie wy(pipi)ke.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...