Skocz do zawartości

Blizzcon i rozmowy różne, różniaste.


Gość Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

wychodzi na to że na tym panelu było tylko (pipi)enie o tym immortalu. xd oni wychodzą z siebie, nie wiedziałem że można mieć tak wyj.ebane na community

za rok pewnie port na switcha/pc tego szrota a w 2020 zapowiedź czwórki i golimy frajerów xd

nie zapominajmy że na blizzcona zjeżdżają się najwięksi fani którzy prawie wszystko potrafią przyjąć więc skoro na samej ceremonii były takie słabe reakcje to coś się dzieje.
 


PRZECIEŻ MACIE TELEFONY CO NARZEKACIE TFU GRACZE JE.BANI

Edytowane przez Homer S
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

imo bardzo źle to rozegrali, jak by pokazali np trailer diablo 4 nawet yebane logo, z napisem gotowe kiedy gotowe, a tu macie gre mobilną która wam zaspokoi głód, jak to zrobiła bethesda czy to z falloutem shelter i falloute 4 czy teraz z elder scrollsami 6 i tymi blades na telefony. Zamiast tego była żenada pokroju prezentacji konami i one milion troopa. 

Odnośnik do komentarza

Trzeba być po prostu debilem, żeby wchodzić w segment mobilków. Od paru ładnych lat jest to nawijane na makaron w uszy, że żadna znana i mocno markowa gierka (są pewne wyjątki jak Mario czy ten fallout shelter) dobrze się nie przyjmie i będzie gnojona na zawsze, a że (pipi)y myślą ujem do dupy i zgarnianiem większym hajsem, no to nie dziwota, że taki negatywny wydźwięk jest. To już tutaj Dungeon Hunter lepiej wygląda i lepiej zrobione xd.

 

Powiem lepiej, zrozumiałbym gdy to diablo było robione na komórki na cichacza nie robiąc z tej sensacji i takiej sceny jak na blizzconie, co by robić z niego głównego panela. Wystarczyło po prostu nie robić tej sceny i tylko AŻ tyle, a tak to mają te swoje harakiri na marce.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

a teraz poważnie, jeśli jedyną wartą uwagi rzeczą na corocznym wydarzeniu dużej firmy, która nie ma w swoim portfolio słabych gier jest bieda remaster gry z 2003 roku to coś jest k,urwa nie tak. Ta branża totalnie mnie już odpycha, wszystkie marki jakie kocham są orane, hirosy, dungeon keeper, might and magic, command and conquer, fallout, teraz diablo. Chyba czas na mnie i zacząć zbierać znaczki, albo chodzić na ryby.

Odnośnik do komentarza

Ja tam szacunek do Blizzarda straciłem po premierze Diablo 3 odzyskałem po Hearthstone. Dzisiejszy stosunek do tej firmy jest mi obojętny. W3 i Diablo 2 nigdy mi nie zabiorą. Na genialne kontynuacje już nie liczę co najwyżej dobre gry jak Starcraft 2 czy Diablo 3. Szkoda tylko ,że Blizzard traci w moich oczach tak samo jak kiedyś 3DO, Bungie czy Konami. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Mojave napisał:

Ale co napiszesz o gownie? Ze pachnie jak Armani?

a grałeś już, że masz już wyrobioną opinię?

 

przecież nie zapowiedzą Diablo 4 kiedy 3 świetnie prosperuje, a remaster d2 to byłby samobój

Odnośnik do komentarza

Kurde wszyscy o tym diablo nikogo na komórki i przegapiłem wczoraj news o remasterze warcraft 3. Kiedyś w multi w3 spędziłem więcej czasu niż przy starcraft 1 i 2. Kupuje day one. Kto nigdy nie grał w warcrafta 3 nich nadrabia przy remasterze zasny singiel i genialne multi

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, blantman napisał:

Kurde wszyscy o tym diablo nikogo na komórki i przegapiłem wczoraj news o remasterze warcraft 3. Kiedyś w multi w3 spędziłem więcej czasu niż przy starcraft 1 i 2. Kupuje day one. Kto nigdy nie grał w warcrafta 3 nich nadrabia przy remasterze zasny singiel i genialne multi

Mam tak samo - gra dzieciństwa.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gattz napisał:

jakbym chcial znowu grac w warcraft 3 to bym sobie zainstalowal warcraft 3

crapiastym remasterom mowie zdecydowane nie

ogolnie troche lipe maja ze przyzwyczaili ludzi do blizzcon co roku i nawet jak nic ciekawego nie maja to musza zrobic

Ja przytule nową wersje z nadzieją na dopływ nowych ludzi do multi. Swego czasu przestałem po roku grać w multi bo zostały same hardcory i trudno z kimś wygrać. Tak samo było ze starcraftem 2. Jak dali darmową wersje z pierwszą kampania wróciłem do gry na kilka tygodni bo fun znowu był i nie grałem z koreańcami;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...