Skocz do zawartości

Blizzcon i rozmowy różne, różniaste.


Gość Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

Inaczej, nieważne co pokażą i tak będzie kolejny rok stagnacji z nowej gry o diablo.

Dodatek? No spoko ale musieliby naprawdę coś ciekawego zaaplikować, niż nowy hero i akt.

rematerek? No mnie średnio jara, bo jedynka i dwójka dla mnie zamknięty temat, swoje już przegralem, nie widzę sensu się wracać.

serial animowany? No nie wiem, jakoś średnio mnie to jara, jak będzie poziom castelvanii to spoko.

chcialbym coś świeżego, a nie cofać się, albo iść do natchnienia Gierek jak poe czy inne grim dałny

Odnośnik do komentarza

Tak na dobrą sprawę to czy gatunek hack'n'slash w ogóle jeszcze żyje? Jest przecież darmowe Path of Exile które dzieli i rządzi, ale tak poza tym? Czuję że Blizzowi najbardziej rentownym uniwersum zostanie uniwersum Warcrafta i na to będzie największy nacisk.

Odnośnik do komentarza

Pojawia się sporo h’n’s ale to nisza aktualnie. Oczywiscie PoE ale to taki moloch ze nie mam siły się tej gierki uczyć, są girim downy, vanhelsingi, vikingi, torchlighty, ostatnio pojawił się titan quest ale ponoć coś nie pyklo, no i sacred ale to już marka zaorana.

Odnośnik do komentarza

Nowy Torchlight może troszkę namieszać bo mają być bardziej rozbudowane elementy online niż ten coop, ciekawe jak to wyjdzie w praniu. Ogólnie to powiedziałbym że z hackslashami jest o wiele lepiej niż z takimi skradankami. Samo Diablo czy też Starcraft zawsze swoją publikę znajdzie a Blizzard "swoim podejściem" do h'n'sa czy RTS'a swoje zarobi a jakiegoś MMO czy innego pier.olstwa w którymś z tych uniwersów nie osadzą. Już próbowali.

 

10 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Może jakiś nowy dodatek?


A to nie byłby też "nowy projekt" w pewnym sensie? Śmiesznie by było jakby się okazało że zamiast czwórki znowu pracują właśnie nad takim dodatkiem, przecież Blizzard już strollował wyhajpowanych fanów przy okazji nekromanty. :ragus:

Odnośnik do komentarza

Trolling byl 2 lata temu było 20 lecie diablo, pokazali guwno event w diablo 3 którego można było pęknąć w 2 minuty xd i te kostki z d4 ze złym nadrukiem rozsyłane po youtuberach jaki to był fali.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Tak na dobrą sprawę to czy gatunek hack'n'slash w ogóle jeszcze żyje? Jest przecież darmowe Path of Exile które dzieli i rządzi, ale tak poza tym? Czuję że Blizzowi najbardziej rentownym uniwersum zostanie uniwersum Warcrafta i na to będzie największy nacisk.

 

Jak najbardziej. Jest aktywnie rozwijane Grim Dawn, aktywnie rozwijane Path of Exile, są pomniejsze produkcje jak Victor Vran, odświeżane i uaktualniane są klasyki jak Titan Quest. IMO jeśli ktoś lubi gatunek, to roboty tutaj jest aż za dużo, żeby to wszystko ogarnąć. Do nirvany brakuje chyba tylko Torchlight 3 [*]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jesli popracowali by troche nad fabula i odrobine mniej cukierkowo... to by bylo milo.

D3 nie bylo zle, ale dla mnie jako casualowego Hack n Slaherowca nie bylo ciekawego po ukonczeniu na Inferno, a dobijanie 50 tysiecy extra poziomow trudnosci juz nie bylo ciekawe. Jakos nie potrafie sie na dluzej w to wciagnac. D4 bardzo by mnie interesowalo. W D3 ostatni dodatek odpuscilem bo sie zawiodlem na pierwszym (za krotki i malo ciekawy).

 

Jednak na BlizzConie tak naprawde interesuje mnie temat Classica i mam nadzieje, ze chociaz date premiery podadza (obstawiam 15lecie - czyli za rok) i ew. bety oraz info o nieuniknionych zmianach (czy jakims QoL na sile wcisnietym).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

przypominam dzisiaj o 19 ceremonia otwarcia blizzconu z kolejnych przecieków corsair dał taką mapkę

corsairMap.jpg

no i diablo na głównej hali i "demo area" pytanie co to będzie, są jeszcze ulotki z nowymi fantami z diabolo ale bez wizualizacji produktu.

Oj czuje gre mobilną XD

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Nie ma opcji na żadnego Warcraft 4, ludzie ile Wy macie lat?

 

Blizzard ma już jedną karciankę, jednego RTS-a,  MOBA, MMO i hack'n'slasha. Nie będą robić dodatkowych gier w ramach jednego gatunku. Zwłaszcza że poza mobą (i może h'n's) Blizzard nie ma konkurencji w tych gatunkach.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...