Skocz do zawartości

Na kaca najlepsza ............


Wygnaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedlem dzisiaj do tego kacika bo mam kaca jak skur... i troche sie zawiodlem, ze nie ma tematu o zarciu/piciu/lekach na drugi dzien po ciezkiej nocy. Jedna laska z ktora pracuje jest oryginalnie z Albanii, jakis czas temu widzac mnie w takim stanie dala mi cos takiego (przywozi ze swojego kraju) i dziala zaje.biscie na zoladek i ogolny stan kacowy:

 

kwTfQaQ.jpg

 

Ketoprofen czyli środek przeciwbólowy, łyknij apap i efekt będziesz miał taki sam.

 

Najlepszy środek na kaca to:

 

 

UMIAR!

 

 

Forebode Ty mieszkasz w US jak tam bywalem bardzo dobrze wspominam na kaca tylenol, złoty środek na wszystko.

Edytowane przez mars75
Odnośnik do komentarza

Z kacem jak z życiem - najlepiej go przeczekać, względnie przeleżeć.

 

Jak przeholuję (rzadko się zdarza, ale nawet wtedy kulturalnie się kładę i wszystko pamiętam), to wyrzyguję nawet wodę i gorzką herbatę, nie wspominając o waszych magicznych sposobach. O potężnym sraniu nic nie muszę dodawać, bo to przecież norma, prawda?

Edytowane przez Grze(pipi)
Odnośnik do komentarza

 ani raz mnie na kacu głowa nie bolała.

Dobre geny albo fart :usmiech:

 

Tak bardzo zazdro, u mnie to właśnie główny element kaca, czasem nawet po 2 bronkach łeb nak.urwia :/

Teraz już nie pije nic mocniejszego niż wino (postanowienie po zbyt wielkim styku po whiskey z colą gdzie mocno narozrabiałem) ale na 

kaca zawsze muszę coś konkretnego wszamać i spacer na plażę z sokiem pomidorowym i załączonym apapem, pomaga przed obiadem.

Aaa.. no i na kaca się yebać chce więc można sobie fajnie zbić kuca albo się pomechacić z dziewczyną. To akurat jest fajne w kacu.

Edytowane przez Bjały
Odnośnik do komentarza

 

Wszedlem dzisiaj do tego kacika bo mam kaca jak skur... i troche sie zawiodlem, ze nie ma tematu o zarciu/piciu/lekach na drugi dzien po ciezkiej nocy. Jedna laska z ktora pracuje jest oryginalnie z Albanii, jakis czas temu widzac mnie w takim stanie dala mi cos takiego (przywozi ze swojego kraju) i dziala zaje.biscie na zoladek i ogolny stan kacowy:

 

kwTfQaQ.jpg

Ketoprofen czyli środek przeciwbólowy, łyknij apap i efekt będziesz miał taki sam.

 

Najlepszy środek na kaca to:

 

 

UMIAR!

 

 

Forebode Ty mieszkasz w US jak tam bywalem bardzo dobrze wspominam na kaca tylenol, złoty środek na wszystko.

Tylenol jest ok, ale to też jest tabletka przeciwbolowa w sumie.

 

Ja pyerdole wujaszek, pierwsze co pomyślałem to jajecznica.

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

Dobry sposób na kaca, to właśnie odkryłem wczoraj: umyć sobie włosy, twarz jakimś żelem, wziąć prysznic, wypić czarna herbatę z cukrem, a po godzinie, dwóch coś przekąsić.

 

włosy i twarz trzeba umyć w umywalce, że prysznic jest następny w kolejności? Trzeba się przy tym trzymać lewą ręką za prawą kostkę?

Odnośnik do komentarza

 

 

zjadłeś i zwróciłeś na talerz?

Wybacz, że gulasz z łopatki słabo wygląda na samej cebuli naturalnie z placuszkami ziemniaczanymi. Za to jak smakuje. :wub:

 

 

To jest tak zwany placek po zbójnicku najlepszy w stek chałupie u Masorza w Zakopcu.

 

 

Cieszę się, że Ci smakował, ale zasada jest taka, że na Krupówkach się nic nie je.

Mam masę znajomych robiących tam w różnych lokalach i do tego drugie tyle anegdot z ich codziennego życia w pracy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...