Skocz do zawartości

Na kaca najlepsza ............


Wygnaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedlem dzisiaj do tego kacika bo mam kaca jak skur... i troche sie zawiodlem, ze nie ma tematu o zarciu/piciu/lekach na drugi dzien po ciezkiej nocy. Jedna laska z ktora pracuje jest oryginalnie z Albanii, jakis czas temu widzac mnie w takim stanie dala mi cos takiego (przywozi ze swojego kraju) i dziala zaje.biscie na zoladek i ogolny stan kacowy:

 

kwTfQaQ.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie na kaca - w sumie zależy jakiego, bo jest kac po ostrym chlaniu, jest kac po ostrej bibie, gdzie się rzyga i jest też zwał, jak się namiesza:), ale dla mnie to ciepła, czarna herbata z cukrem.

Kiedy żołądek zaczyna już trochę pracować, proszę kogoś, żeby mi ugotował jajko na miękko - ale takie swojskie z wioski. Jem z bułką, bo z chlebem jakoś nie wchodzi.

Na kaca raz kupiłem to:

klin3.jpg

Może placebo - nie wiem, ale lepiej się poczułem. Zresztą teraz reklamują jakieś specyfiki z apteki, gdzie uzupełnimy elektrolity.

 

Często jak na kacu szedłem do sklepu, to zatrzymywałem się przy stoisku owocowo-warzywnym. Organizm wprost domagał się witamin, ale pojawił się Tymbark:

vega%20nowa%202011.JPG

Na kaca wchodzi idealnie.

A najgorzej chyba smakuje wtedy cola, bo przypomina dzień wcześniejszy i jej picie z whiskey.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

mocna kawa + witamina c w dużych dawkach (najlepiej piguły z porcją na cały dzień), kroplówka z glukozy, w niektórych miastach można sobie zamówić wjazd pielęgniarki do domu z taką usługa "detoksykacji"

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Alkowit.

 

Szatańska zawiesina (po rozpuszczeniu wyglądająca jak błoto+kwas). Jest to specyfik brany i polecany przez branżę farmaceutyczną na licznych firmowych imprezach.

Minus to cena (10-13 zł saszetka) i słaba dostępność (mało aptek to ma).

Naprawdę z tych wszelakich kupnych specyfików to top topôw i mega wspomaga metabolizm oraz wyjście alko z organizmu.

 

Co do żarcia na kacu to uwielbiam wciągnąć mega ostrą, tłustą (bekon) pizzę (stajl amerykański/polski nie klasyczną włoską), no i najlepiej zapić zminyn, dobrym piwem.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Alkowit.

 

Szatańska zawiesina (po rozpuszczeniu wyglądająca jak błoto+kwas). Jest to specyfik brany i polecany przez branżę farmaceutyczną na licznych firmowych imprezach.

Minus to cena (10-13 zł saszetka) i słaba dostępność (mało aptek to ma).

Naprawdę z tych wszelakich kupnych specyfików to top topôw i mega wspomaga metabolizm oraz wyjście alko z organizmu.

 

Co do żarcia na kacu to uwielbiam wciągnąć mega ostrą, tłustą (bekon) pizzę (stajl amerykański/polski nie klasyczną włoską), no i najlepiej zapić zminyn, dobrym piwem.

 

Musze pogadac z mama zeby mi troche tego wyslala bo chyba przez neta nie idzie tego zalatwic.

Odnośnik do komentarza

Przed położeniem się spać co najmniej 2 szklanki wody + jakieś tabletki z witaminą C. Od rana regularne nawadnianie organizmu niegazowaną wodą.

Właśnie, pić dużo wody przed pójściem spać. Oczywiście nie do porzygu.

A i jeszcze witamina C przed chlaniem. Jak szedłem na swoje pierwsze wesele, to czytałem jakieś poradniki, żeby się zbytnio nie naje.bać i nie było kaca, to właśnie zjeść witaminę C + wypić łyżeczkę oleju! 

Ale po co tak kombinować, wystarczy mniej pić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...