Skocz do zawartości

Na kaca najlepsza ............


Wygnaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Trik z piciem wody przed snem działa jak nic innego, tylko jak się jest dobrze nayebanym to się bardziej myśli o jeszcze jednym piwie a nie o butelce wody i tu jest pies pogrzebany ;-( Albo po prostu nie umiem się kulturalnie napić.

To już kwestia doświadczenia. Z czasem niechęć do bycia rozpyerdolonym następnego dnia zaczęła być na tyle silna, że przemawia nawet do mocno nietrzeźwego umysłu i już praktycznie automatycznie stosuje proces nawadniania.

Odnośnik do komentarza

Generalnie dobrym sposobem na kaca jest tak sakramencko długo spać.

Jeżeli się nie uda to:

 

-jak kac jest przejebanie ciężki to nie ma się co męczyć tylko zajebać setkę (albo 2 pięćdziesiątki w krótkim okresie czasu). Można jeszcze jedną ale trza uważać, żeby się znowu nie napierdolić.

Przy tej opcji nie mogę jeść

-jak w miarę do przeżycia kac, to u mnie cuda działają picie witaminek, soczków oraz łóżko plus seriale

Tutaj wpierdalam jak dziki. Płynne albo mokre pokarmy na propsie.

 

Chociaż ostatnio albo mniej piję albo organizm tak nie cierpi bo dni gdy leżę cały dzień ( :wujaszek: ale nie chce mi się tego inaczej formułować) w łóżku są coraz rzadsze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No jest kac. Wczoraj było dużo pite i mieszane. Od rana podróż do sklepu rowerem, śniadanie jajecznica szczypiorek bekon i kajzerka a teraz lecą browary i samopoczucie rewelacja. Na obiad tłuste będzie żarcie i do wieczora jak nowy z energią na kolejny tydzień. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ogólnie medycznie potwierdzone sposoby na kaca to zarówno przed piciem jak i rano duuuuża dawka kwasu l-askorbinowego, w proporcji 1 grama na kilogram ciała. Ja osobiście na codzień piję szklankę wody + łyżeczka do herbaty takiej witaminy C + łyżka miodu. W przypadku kaca taką dawkę podwajam. Po drugie alkohol odwadnia organizm w związku z tym pojawia się np. ból głowy, aby do tego nie dopuścić przed spaniem należy wydoić butelkę wody. Ja już się nauczyłem, że nawet jak jestem napi,erdolony dozgonnie to potrafię wypić ten litr wody by rano nie cierpieć tak bardzo.

 

No a do tego rano kawa + kupa i od razu człowiek się lepiej czuje. 

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Ja, żeby jakoś nie mieć kaca, to piję wodę litrami przed zaśnięciem. Zawsze jak się nabąbluję niegazowanej wodzianki tyle, że już mi nosem wychodzi, to rano jak wstanę to znacznie lepiej się czuję. 

 

A na samego kaca, to zawszę piję zimną colę i mam ochotę na jakiegoś kebsa/pizze.

Odnośnik do komentarza

ja na kacu to potrafie zrobić piętnaście piw w ciągu południa i czuję się jak nowy

 

 

niebezpieczny stan.

 

po moim pierwszym woodstocku ladnych pare lat temu, co przeleciałem cały tydzien na hektolitrach alkoholu i innych wspomagaczy to prawie tydzien dochodzilem do siebie, cięzko było z bani wyjsc.

 

 

za to mój kolega ma dobry sposób na kaca;

 

pół litra xd

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Sekret jest taki żeby nad tym nie myśleć tylko zacząć pic. Jak już sobie walniesz parę głębszych to organizmowi jest wszystko jedno bo od nowa jesteś nayebany. Niestety albo stety trzeba to kontynuować do końca dnia bo jak się przestanie to jest niezły zjazd.

Edytowane przez Forebode
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

moj ulubiony zestaw na kaca: rogalik za 69 gr z biedronki + puszeczka be powera, rowniez z biedronki. probowalem roznych rzeczy na kaca, ale ten randomowy zakup kiedys po imprezie rano uratowal mi zycie i po dzis dzien nie znalazlem lepszego lekarstwa :banderas:


Na kacu nie załącza się ten słynny mechanizm obronny zwany "wstręt do alkoholu"? Na drugi dzień to nawet zapach sommersby's wywoływałby we mnie rzygi.

 

mi sie zalacza, przez nastepne pare dni nawet piwa nie moge wypic bo odrzuca okrutnie ;/ 

Odnośnik do komentarza

Ja na kacu zawsze robię pizze. Raz, że jest motywacja do spaceru po składniki, dwa, że potem nie myślisz o kacy tylko o pizzy, trzy, że musisz ją zrobić i nie masz czasu na jęczenia, a cztery, że zaraz opierodolisz pyszną pizze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...