Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Mojave napisał:

Tak mi wygodniej, przeszkadza ci to?

Wiem, że Rozi rządzi się swoimi prawami na forumku (w tym temacie to już w ogóle), ale akurat dobrze Ci napisał - w opcjach możesz wybrać tryb "Naciśnij, by biec". 

 

Nie żeby na ostatnich stronach ta informacja nie przewijała się w co trzecim poście... 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Mojave napisał:

Nadal mi tak wygodniej, bo juz sie przyzwyczailem. Przepraszam.

Uuuu, ależ uszczypliwość, aż mi głupio! 

 

Piszesz, że

trzeba się przyzwyczaić

, otóż nie trzeba. Skoro tak Ci wygodniej to milej gry, pozdrawiam Cię cieplutko w te wyjątkowe święta. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Szymek_PL_ napisał:

Ktoś wie czemu nie mogę nagle dać swojego znacznika pod X na mapie ?? 

Do tych co nie mają wędki

  Pokaż ukrytą zawartość

należy uwolnić typa z Blackwater, wracamy do obozu, rano bierzemy zadanie od Johna a gdy wrócimy o pomoc poprosi nas Abigail

przynajmniej u mnie była taka kolejność

 

Ja sobie znaczniki wylaczylem w opcjach. Moze cos zmieniales i zrobiles to samo.

Odnośnik do komentarza

Nie ma co ukrywać ze samo sterowanie mogłoby być lepsze. Ja wiem ze immersja itp ale bez przesady. Nie żeby mi to jakoś specjalnie przeszkadzało bo gra dalej jest kozakiem i ciagle jestem zachwycony mapa, detalami i życiem jakie się tam toczy.

 

problem z bieganiem w obozie to masakra. Traci się dużo czasu na chodzenie. Starczyło przenieść całe tempo na lewa gałkę. Kto chce ten idzie kto nie chce to biega. Cover system tez do bani. Bez auto aim nie do grania.

lootowanie tez bez sensu po prostu za wolno. Gry nie opłaca się włączać jak masz 1h. 

Licze na pacza - bounty system i sterowanie. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to tylko u mnie ale mechanika napadów i anonimowości jest totalnie popsuta. Przykład:

 

Nowe ciuchy, koń, broń + worek na głowie. Wpadam do miasteczka, mały napad kilka trupów: sprawca nieznany - wszystko zgodnie z planem myślę. Wsiadam na kobyłkę i napotykam stróżów prawa którzy właśnie zajechali i pyk Poszukiwany: Arthur Morgan. Skąd wiedzieli ja się pytam.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, II KoBik II napisał:

Jaki stek bzdur. Kolesie od  GTA IV narzekajo ale dalej twardo grajo :reggie:

 

MGS5 :ragus: mechanika sztywnego kręgosłupa. 

 

Ciezar postaci xD. No ja no no przeciez taki Arthur powiniem zapyerdalac jak Peter Parker czy inny crosfitowiec Ezio. Ja ebie. 

Nałóż na siebie dzinsy, skore, plaszcz, kalepusz, kowbojki, pistolet, łuk i skikaj jak Snejk wyciagajac Armate z poketa. :dafuq:

wiesz, czemu w to gram ?  bo pod wzgledem dizajnu, klimatu, misji pobocznych, muzyki, scenariusza, postaci i voice actingu to ta gra jest poprostu piekna. to co mi tylko nie lezy (albo i az) to to, co wymienilem. a ludzie bronicy rockstarowskie mechaniki pamietajace "all yo had to do was to follow the god damn train" to ludzie na tym samym poziomie, co ci, ktorzy kradna starej kase z portfela, zeby kupywac lootboxy od EA.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...