Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

oj tam zonka siostra mała różnica

:rayos:

 

to dejcie w spoilerze o co chodzi

 

PS: od kiedy u lichwiarza można robić te amulety? ja czasami dostaję hinty że znalazłem jakiś przedmiot do amuletu ale nie mam takiej opcji u niego, tylko recepty i inne 'zwykłe' itemki

Edytowane przez froncz piotrewski
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, _Be_ napisał:

A tak zrozumiałem. Ja nie wiem co chwilę dostaje 3 gwiazdkowego :usmiech: Za to mam zaje.bisty problem z wytropieniem american badgera trzy gwiazdkowego, zawsze mi się trafią dwu. 

 

Btw ktoś pytał o gwałt

  Pokaż ukrytą zawartość

jeśli nie chcecie tego przeżyć to radzę uważać na pewnego przyjacielskiego kolesia w domku na bagnach 

 

 

 

 

Wyrukane mocno bylo, potem sie cofnalem w to samo miejsce i byl juz nieco mniej przyjemny sequel. :cool:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, froncz piotrewski napisał:

to dejcie w spoilerze o co chodzi

No jest inna sytuacja na bagnach gdzie typ cię zaprasza na chate i rukać no ;(

 

 

@Bansai widziałem filmik jak koleś się zemścił też wrzucając mu do chaty kilka lasek dynamitu :cool:

Odnośnik do komentarza

U mnie misje wszystkie są za to ciągle mam pytajnik w strawberry i nie ma żadnego dzieciaka z gazetami do kupienia xD jest znaczek to od razu podjeżdżam do Valentine - nie ma nikogo i znaczka. Patrzę, pojawił się w strawberry, lecę tam i nie ma dzieciaka ani znaczka tak samo. xD wtf 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schabek napisał:

Kurła wie ktos gdzie to? Chyba z 3 wodospady oblecialem ale nic nie znalazlem 

 

comment_9zbnHCO34QtJUVtLysDLFloIEfdMVURD

 

Ale sie za tym nachodzilem. Nie chce ci psuc zabawy, wiec napisze tak, zebys sam sobie poszukal.

 

Spoiler

Szukaj jeziora, ktore przecina rzeka. Jak widzisz na rysunku, to jezioro ma wodospad.

 

Wiekszosc tych rysunkow trzeba porzadnie przestudiowac, zeby w koncu rozwiazac zagadke. To jest wlasnie w mapach najlepsze.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

w długi weekend ostro przyku.rwilem, lacznie z jakies 40 godzin.

 

gra jest niesamowita. oczywiscie glupoty o ktorych pisalem czasem irytują, no ale momentami to po prostu mam ochote pasc na kolana przed rockstarem.

 

wczoraj glownie tryb fabularny, wlasnie zaczalem 4 rozdzial.

 

ale mimo wszystko za brak ponczo dla arthura nalezy sie wpie.rdol. chcialem wygladac jak clint eastwood i du.pa.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ölschmitz napisał:

w długi weekend ostro przyku.rwilem, lacznie z jakies 40 godzin.

 

gra jest niesamowita. oczywiscie glupoty o ktorych pisalem czasem irytują, no ale momentami to po prostu mam ochote pasc na kolana przed rockstarem.

 

wczoraj glownie tryb fabularny, wlasnie zaczalem 4 rozdzial.

 

ale mimo wszystko za brak ponczo dla arthura nalezy sie wpie.rdol. chcialem wygladac jak clint eastwood i du.pa.

 

Pewnie dojdzie w patchu z meksykiem :lapka:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Mojave napisał:

Najgorsze jest to, ze moga wypluc najwiekszy chlam do tej gry teraz, a my to i tak kupimy. :v

Mów za siebie ja z zasady dlc nie kupuje chyba że jest mega dobre i wielkie jak dlc do wieśka 3, dodatek do dragon age 1 czy cytadela do mass effect 3.  

 

Zrobiłem wszystkie misje honoru bo aczik wpadł i ostatnia misja mną pozamiatała. Ten tekst artura do pewnej postaci mocna rzecz. Ogólnie polecam te misje robić ja jakoś przy okazji innych misji je robiłem raczej przegapić się nie da jak robicie wszystkie fabularne questy. Zasada jest jedna zawsze przed misją główna staram się czyścić wszystkie misje fabularne poboczne. 

Odnośnik do komentarza

Honor missions to takie gdzie musisz mieć wyższy honor w późniejszym etapie gry. Nie wiem które należą do tych misji na 100 % niektóre misje pani adler, misje dla niemca i misje z pewną panią z przeszłości artura. Jakie jeszcze nie wiem ale strzelam że te pozytywne. Może pewien zakonnik i siostra zakonna w saint denis? Może dla tubylcow. Na pewno znajdziesz w necie jakieś poradniki.  Wiem za to że pewne misje się nie uruchamiają jak jesteś kutaskiem w grze. Wynika to z dialogów podczas tych misji:D

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, c0ŕ napisał:

I jak blant, grałeś mega honorowo czy jakoś wygrindowałeś honor? Mam 3 rozdział i honor lekko poniżej środka, a czytałem że w 4 rozdziale trzeba mieć 3/4 paska chyba do jednej misji ;/

 

Spoiler

Witaj sie z ludzmi w miasteczku i dawaj datki po $20 w obozie.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Skonczylem 3 rozdzial, na poczatku mialbym trudnosci by jednoznacznie stwierdzic, co jest najwieksza dla mnie zaleta gry, grafika, detale, realizm, struktura misji itp ale teraz sprawa jest jasna - kreacja postaci. Marston jest lepiej nakreslony niz w jedynce, Arthur zaskakuje in plus, bo nie jest tylko awatarem i tlem dla innych, czego sie obawialem, a Dutch... czuc potencjal na jedna z najlepszych postaci w branzy, ale za wczesnie by sie wypowiadac.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...