Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Figuś napisał:

Mam wrażenie że jazda kuniem kiedy jest przeładowany skórami jest "trudniejsza", tzn. gorsza manewrowość, szybciej się męczy i ogólnie jakby miał laga jak telewizor kituszinmana na upłynniaczu :cool:

No z tego co pamiętam to jak się pierwszy raz coś na niego załadowało to się stosowna notka wyświetlała, że będzie ciężej się jechało. 

Odnośnik do komentarza

Nie zgodze się z Tobą, krajobraz tutaj jest o wiele bardziej urozmaicony, co do fabryk, tramwaju, postępu to o to chodziło, pokazać jak się świat zmienia a gang czuje się w tej rzeczywistości zagubiony i to miało miejsce, telefon, elektryczność,  pierwsze automobile to już wtedy było dostępne, pokazany tu jest tu kontrast cywilizowany wschód Stanów z dzikim "prymitywnym" zachodem. W jedynce miałeś też, nowoczesne, postępowe BlackWater przecież.  To właśnie ta cywilizacja spowodowała rozpad gangu i w jedynce mamy tego konsekwencje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, suteq napisał:

No z tego co pamiętam to jak się pierwszy raz coś na niego załadowało to się stosowna notka wyświetlała, że będzie ciężej się jechało. 

kto by na to uwagę zwracał, zwłaszcza że szybko się zmieniały te notki :P

Wyzwanie hazardzisty żeby wygrać trzy razy dobierając trzy lub więcej kart :[ jest z lekka irytujące tym bardziej że co chwilę mi BJ wypada

Odnośnik do komentarza

Poszedłem sobie do miejsca gdzie powinien być skarb bez znalezionych wcześniejszych map no bo ktoś mógłby się tam dostać po prostu się szwędając. No i oczywiście nie ma żadnej interakcji, skarbu nie ma dopóki nie zdobędziemy mapy. Bardzo kur.wa słabe. :smutas: 

Odnośnik do komentarza

Dostałem zadanie znalezienia Harmonijki, a że przy innym zadaniu nie dało się otworzyć pewnych wiadomych drzwi pojechałem sprawdzić bez wielkich nadziei, że się uda. Kiedy Artur na legalu wszedł do chatki z mieszkańcem w środku tak bardzo się ucieszyłem, że postanowiłem zostawić go przy życiu i poczekać aż go nie będzie w pomieszczeniu. Połowiłem trochę rybki i wróciłem zabierając co się dało.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem realne. Nie ma interakcji, bo nie spodziewasz sie ze tam może coś byc - żeby znaleźć skarb, lub otworzyć drzwi musisz mieć klucz. 

 

P.S

Zwiedzając świat natrafiłem na fajkę, książkę, czy harmonijkę, zanim ktokolwiek zdążył mnie o te rzeczy poprosić. Teraz  za chiny ludowe nie mogę ich wręczyć.

Jestem w akcie lll. Wszystkie osoby sa w obozie, ale nie upominają sie swoje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, MEVEK napisał:

Moim zdaniem realne. Nie ma interakcji, bo nie spodziewasz sie ze tam może coś byc - żeby znaleźć skarb, lub otworzyć drzwi musisz mieć klucz. 

 

Sztabki złota są ukryte pod kamieniami więc o żadnym kluczu nie ma mowy. Imo głupota i tyle. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, MEVEK napisał:

Moim zdaniem realne. Nie ma interakcji, bo nie spodziewasz sie ze tam może coś byc - żeby znaleźć skarb, lub otworzyć drzwi musisz mieć klucz. 

 

P.S

Zwiedzając świat natrafiłem na fajkę, książkę, czy harmonijkę, zanim ktokolwiek zdążył mnie o te rzeczy poprosić. Teraz  za chiny ludowe nie mogę ich wręczyć.

Jestem w akcie lll. Wszystkie osoby sa w obozie, ale nie upominają sie swoje. 

W przypadku przedmiotów jeszcze rozumiem, ale taki skarb to moim zdaniem faktycznie nielogiczne. Powinien leżeć, a Artur mógłby to jakimś zdaniem skomentować.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, suteq napisał:

Sztabki złota są ukryte pod kamieniami więc o żadnym kluczu nie ma mowy. Imo głupota i tyle. :lapka: 

 

1 godzinę temu, McDrive napisał:

W przypadku przedmiotów jeszcze rozumiem, ale taki skarb to moim zdaniem faktycznie nielogiczne. Powinien leżeć, a Artur mógłby to jakimś zdaniem skomentować.

 

Pamietam taka akcje w jakiejs grze. Zeby otworzyc klodke z szyfrem trzeba znac haslo, bo jest zbyt wiele kombinacji, zebys sobie od tak trafil, mimo ze ja mozesz znac z poprzedniego przejscia. Jak na gre to w miare realne zagranie imo. Podobnie jest tutaj. Swiat gry jest zbyt wielki, zeby od tak wpasc na ukryty skarb. 

 

Z tym komentarzem to masz racje. Cos powinien rzucic w stylu... "tam cos moze byc, ale nie jest pewny, sprawdze pozniej". 

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem po prostu powinien typowi ktory da mu mape powiedziec ze kojarzy  miejsce i juz skrytke znalazl. Proste a i napewno bardziej realne niz brak interakcji.

 

Aha fajnie ze jak chcialem sobie przeplynac na poludnie lodka to zamiast jakiejs scenki ze artur mowi ze zawraca to lodka przecieka , artur dostaje epilepsji i tonie

 

Swoja droga te aligatory ladnie naspamowane na bagnach. Tak to zwierzyniec fajnie zrobiony ale aligatorow wiecej w jgagras niz mieszkancow.

 

Ale i tak nie moge sie doczekac jak jutro pogram w ta ukochana gre:dafuq:

 

 

 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...