Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

mejm, w mario zbiera się ciągle księżyce, ma to wpływ na główny wątek i pasuje do czynów bohatera

 

bo

 

na

 

tym

 

polega

 

*werble*

 

CAŁA ROZGRYWKA

 

mejm pogubił się jak Hosea w RDR2

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, c0ŕ napisał:

 

W ogóle ciekawe czy są na świecie osoby które w momencie 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

gdy całym gangiem najezdzamy na posiadłość Braithwite'ów w poszukiwaniu Jacka

 

 

nie zrobiły screena, to był odruch jak tylko to zobaczyłem xD. Top5 najlepszych momentów w grach  

Share napier dalalem jak poyebion, to fakt :banderas: 

wlasnie koncze ow akt, wspaniala sprawa. Na razie sobie odpuszczam wyzwania i polowania/rybki co by fabula za bardzo sie nie rozmyla

Odnośnik do komentarza

Niby akcja gry dzieje sie w klimatach amerykańskiego dzikiego zachodu z początków XX wieku, ale mam wrażenie każdy korzysta telefonu komórkowego. Każda moja rozbójnicza akcja, nawet w szczerym polu, gdzie nie widać na miłe żywej duszy, kończy wie oczo(pipi)nym WANTED w prawym górnym rogu. Trochę z tym przesadzili. Muszę zachowywać sie  zgodnie z litera prawa, a tego w grach Rockstar nie lubię. Nie mogę zabić, obrabować, zgwałcić czy spalić bez konsekwencji. :)  Ale to taka mała ryska na monolicie doskonałości jakim jest RDR2. Gra jest genialna! Polecam 

Odnośnik do komentarza
Teraz, suteq napisał:

Fabularnie.

 

W ogóle może mi ktoś wytłumaczyć czemu po ukończeniu epilogu nagle mam ponad 20 tysięcy dolarów? XD 

 

Mocny spoiler.

 

Spoiler

Bo Dutch odszedl zostawiajac cale zloto, ktore Micah zlupil ze swoim gangiem.

 

Odnośnik do komentarza

Tylko problem jest taki, że tuż po ukończeniu epilogu miałem jakieś DROBNE grosze i po prostu po którymś odpaleniu gry dopiero mi się taka sumka pokazała tak kompletnie z dupy. :nosacz2:

 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Grabek napisał:

Apropo poczty - czy hajs za legendarne rybki mozna odebrac na kazdej poczcie czy w miejscu nadania? Bo dawno temu wyslalem dwie sztuki i cisza w temacie ;/

Na kazdej. Z tym ze on ci nie placi za kazda. Dostajesz za pierwsza, za 10 i za wszystkie.

 

Co do wydawania kasy do 3 rozdzialu bylo fajnie. Kazdy grosz wazyl i to bylo super. Ulepszylem sporo rzeczy duzo pracujac, a tutaj nagle je,b pewna misja za duzo pinionszkow i nie ma na co kasy wydac :reggie::

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...