Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, McDrive napisał:

Gdzie to? 

 

Bagna przy Saint Denis w nocy, nie pamiętam dokładnej lokacji, trzeba się pokręcić trochę i się pojawi chyba. Ja od razu jak to zobaczyłem to wyłączyłem konsolę, nie miałem siły podchodzić nawet, wystarczył mi zarys z daleka i zbliżenie przez lornetkę.

 

W ogóle ta gra jest bardziej creepy niż nam się wydaje, pamiętam jak odwiozlem jakąś losową kobietę do Emeralds Ranch i opowiedziała mi o córce burmistrza która jest zamknięta w pokoju od lat. Do domu nie da się wejść ale od czego jest noc, okno i lornetka :chicken:

 

Polecam też iść w nocy do Roanoke Ridge, nie wytrzymałem tam za długo 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja już w 6.

No Sean spoko :reggie:  no i ten O'driscoll

Ale ja najbardziej polubiłem Hosea (Hose-ę? Hosea-go?) Bardzo fajna postać i widać że koleś ma poukładane w głowie w odróżnieniu od tej bandy kretynów. 

Ciekawi mnie jak rozwinie się Sadie. 

 

A i nie napadłem jeszcze na żaden dom czy sklep. I teraz na tym poziomie historii po prostu mi to nie pasuje. Porobie po ukończeniu fabuły chyba.

 

 

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza

A propos Karen to chyba jedyna postać której

 

nie wiemy jak dalsze losy się potoczyły. Ot znikła pewnego dnia z obozu i nie było o niej potem żadnej wzmianki. Mary-Beth spotkałem przypadkowo obok pociągu, wiem jeszcze że Pearson jest w Rhodes a Tilly w Saint Denis.

 

Najlepsza postać? Charles jednak, co do Sadie to byłaby spoko ale nigdy kur.wie nie wybaczę że 

 

sprowokowała O'Driscolli podczas lotu balonem i zginął przez nią pan Bullard, a śmieszną gadkę miał ;/

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kanabis napisał:

Pisaliscie o ulubionych postaciach dla mnie jak narazie do polowy 3 rozdzialu jakos lubie tego irlandczyka, smieszny jest typ. I ten akcent :D FAKIN SON OF HORS

Jak to jest ze taki rockstar potrafi nawalic mnostwo interesujacych postaci w swoich gierkach a taki ubisoft nie jest nawet w stanie stworzyc ciekawego glownego bohatera xD

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, teddy napisał:

Jak to jest ze taki rockstar potrafi nawalic mnostwo interesujacych postaci w swoich gierkach a taki ubisoft nie jest nawet w stanie stworzyc ciekawego glownego bohatera xD

8 lat vs 2 lata produkcji, no nie wiem co jest nie tak :kaz: 

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, czy dostaniemy takie darmowe DLC do singla i multi, jak w RDR (tam oczywiście płatne, ale wiadomo o co chodzi). Jakieś nowe mini gry, stroje, misje, wyzwania. Ale pewnie tylko na multi się skończy :pechowiec:

 

DLC do singla z Meksykiem, zombie, wampirami?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...