Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek drugi, powrót Mikołaja


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Misio Nieralny dostarcza, człowiek sobie siedzi w smutnym korpo i myśli o tym czy by się nie powiesić na kablu od myszki, a tu nagle dostaje maila

 

m11BghZ.png

 

Ale będzie granie, ale będzie planowanie metra, jezusie słodki, po hexcellsu jeszcze mi mało logicznego myślenia w minimalistycznej oprawie, drżę na samą myśl o zagraniu w ten tytuł :fsg: 

 

Dziękuję! <3 <3 <3 

Odnośnik do komentarza

Niczego sie juz raczej nie spodziewalem bo dostalem tyle prezentów od tylu osob az tu nagle...

 

QNoVh9L.png

 

:obama: :obama:

 

Dziekuje pieknie, bardzo mi milo, coz za niespdzianka. Chetnie ogram te depresyjne klimaty :banderas:

 

Akurat moj dzieciak sie wywrocil, krew zaczela sikac i skonczylem go opatrywac a tu taki milly prezencik :fsg:

Odnośnik do komentarza

Teraz ireniqs ma killing spree :obama:

 

HHxhEwN.png

 

Nope, niet, nie, nada, koniec, wychodzę z pracy, odbieram moje 2 kontrolery od X1 z serwisu, ide do domu i gram w gierki na stemie :banderas: Jestescie wspaniali :fsg: nienormalni, ale wspaniali :rayos: Dziękuję wielkie ireq, ależ będzie granie w tego rogalika, faktycznie przyda mi się odpoczynek od myślenia i uprawiania roli <3 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

 

Ok kolejne dwie ofiary upolowane. :D niech tylko włącza kompy. :> Sorki ale nie jestem w stanie obdarować wszystkich. :rayos: W każdym razie chyba udało się zrobić niespodziankę. :sir:

Udało, oj udało. Dziękuję. :)

Ale następnym razem miej coś tańszego w wishliście. Taknieco?? :oh_you:

 

 

:Coolface:

 

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Siedzę sobie grzecznie i gram w Divinity a tu B O M B A! :obama: :obama: :obama: :obama:

 

CV02WR0.jpg

 

ALE BĘDZIE GRANE!!!! :banderas: :banderas: :banderas:

 

Po ukończeniu Divinity zabieram się za uprawianie ziemi.

 

Szok i niedowierzanie... Forumek taki dobry. Ludzie na forumku tacy dobrzy. :ohboy::beksa:

 

Dzięki śliczne Pawelgr5. :rose:

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

19 listopada 2015 roku o godzinie 1:41 pewien jegomość wpadl na pomysl ze moze na swieta zrobimy sobie MALUTKI evencik, kazdy wylosuje osobe i daje jej gierke w prezencie niespodzianke w kwocie 2-5 euro :Coolface:

 

28 grudnia 2016 roku o godzinie 19:00 szczena na podłodze. Nie dosc ze event sie przyjal cieplo i ludzie zadowoleni to hamulce dobroci calkowicie puscily, bomby i prezenty lataja na lewo i prawo, nikt sie nie miga i nie idzie na latwizne. Takie rzeczy byly mozliw tylko tutaj i tylko z wami :banderas:

 

Play-WOSP2016-655.png

Edytowane przez Velius
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dobra dobra, juz sobie nie przypisuj tylu zaslug bo w samozachwyt popadniesz ;) Gdyby nie ja, to by tegorocznego eventu nie bylo, tyle dobroci i milosci dzieki mojej interwencji, wszystko dzieki mnie, moc gabena na mnie splynela, mowcie na mnie mesjasz i Rejzus :banderas:

 

 

 

 

 

 

 

A tak serio to strasznie mi sie micha cieszy jak widze tyle radosci i milosci na forumku, dobroc i ofiarodajnosc uczestnikow (i nie tylko, co jest w tym najpiekniejsze!) przekroczyla juz dawno wszelkie normy i pojecie dobrego smaku, co jest N I E S A M O W I T E :fsg: nie wiem ile w tym milosci i dobroci a ile bycia typowym polakiem co chce byc najlepszym we wszystkim, ale liczy sie EFEKT a ten jest P O R A Z A J A C Y! Postaram sie jutro podliczyc ile do tej pory wydalismy w sumie na wszystkie gierki ale cos czuje, ze dostane zawalu, spadne z krzesla i wypadne przez okno w pracy jak zaczne to w excellu wszystko liczyc :D jestescie wariaci, w hui pozytywnie zakreceni i jak widac - wystarczy drobny impuls by sie od tej strny pokazac, a nie od tej od ktorej sie znamy "na co dzien" na forumku ^_^ kocham was ludzie <333

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...