Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, - V - napisał:

Hahahah ja yebie :D

Sorry moj blad. Info bylo juz po obsuwie.

 

No ale tak w nawiazaniu do go.wna w studiach AAA to:

 

W dniu 18.06.2020 o 23:26, sprite napisał:

U niektórych na HO dalej tak idzie. 

 

Wszyscy z głównego teamu redów w jak najlepszych nastrojach. Nie masz się o co martwić, mają cały czas fun przy kodowaniu tego molocha.

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Andżej napisał:

 

 

 

powiem tak, gra za dluga, fabula do smieci, zagrywki "emocjonalne" tworcow do smieci, warstwa techniczna bardzo dobra, gameplay bardzo dobry (mimo ze szkodzi mu dlugosc rozgrywki).

 

daje 8 na 10.

Przynajmniej przeszedłeś. 

 

Niemniej jednak skoro na 5 punktów podsumowania aż 3 są do dupy to jak Ci wyszło 8 na 10?

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:


Mi tam żadne dramy nie są potrzebne, żeby Amy nie lubić - wystarczy Uncharted 3 i tamtejszy zupełny brak ładu i składu oraz jakiegokolwiek scenariusza.
 


No szkoda, że zastosowali dokładnie ten sam system, co w jedynce - tam też mi się nie podobał - jakieś śmieszne RNG, biorące pod uwagę ile wystrzelałeś itp, a później dochodzi do takich absurdów, że kopiesz porzuconą przez typa broń, ale nic z niej podnieść nie możesz.
No chyba, że akurat wystrzelił do Ciebie swój ostatni nabój :reggie:

Od pierwszego trailera tlou1 chciałem zeby to wyglądało tak ze wrogowie tez mają określoną ilość amunicji i jak im sie skończy to wtedy uciekają albo lecą prosto na nas ( tak jak teraz tylko że mają broń :kaz:)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Andżej napisał:

no wlasnie, moja recenzja a pytasz sie, dlaczego wystawilem taka a nie inna ocene

 

poza tym opinia, zwlascza wlasna, ma to do siebie, ze potrafi byc czasami subiektywna.

Opinia jestt subiektywna. Ale jak na 100 zdań walisz 80 że syf a później dajesz 8 na 10 to tu nie ma znaczenia kwestia obiektywizmu czy bycia subiektywnym tylko to że nie za bardzo wiesz co piszesz. 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

8 minut temu, ListuniO napisał:

Opinia jestt subiektywna. Ale jak na 100 zdań walisz 80 że syf a później dajesz 8 na 10 to tu nie ma znaczenia kwestia obiektywizmu czy bycia subiektywnym tylko to że nie za bardzo wiesz co piszesz. 

 

 

 

pyerdolony szeryf opinii sie znalazl na forum xD

 

ok, skoro nie wiem co pisze, to mnie wyrecz i napisz za mnie moja wlasna recenzje TLOU2. Zreszta, pojdzmy dalej. Napisz moja wlasna opinie na temat tej gry, tak zeby sie zgadzalo.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Skończyłem, również mi się wydaje że 7 to ok ocena. Gameplay jest bdb tylko jak już było pisane przez długość gry staje się nużący no ale do samego końca zasadzenie komuś heada sprawia radość. To jak to wygląda na facie i działa też jest zaskakujące. Scenariusz jest poje bany rozwleczony że czasem przez retrospekcje zapominałem o co tak właściwie chodzi, a wsadzenie tu x niewyraźnych postaci tym bardziej w niczym nie pomogło, no ale są fajne momenty i przebłyski. Zakończenia nie komentuję.

 

33+h mi zeszło przy grze, policzyłem to brakuje mi 30 paru znajdziek. Przez moment pomyślałem a może jednak zrobić platynę, po czym przypomniałem sobie wszystkie sekcje spacerowe i chyba wolałbym żeby mnie abby wyruchała niż się drugi raz tak męczyć :)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, izon napisał:

Dawno nie widziałem gry na 6 lub 7/10, której ludzie poświęcaliby 30 godzin życia :)

 

 

ja pyerdole, obroncy tlou 2 tym temacie to do prawdy jakies ameby  z niezdrowa schiza

najpierw sie sra ja, ze nie oceniaj, dopoki nie zagrasz i nie skonczysz, hurr durr jak mozna oceniac gry na yt, bez ukonczenia ich, a potem takie teksty xd

 

przepyerdolisz sie przez takiego molocha w ciagu mniej niz tydzien i po 35 godzinach grania, gdy wreszcie prawilnie "mozesz" cos napisac o grze, zeby cie loversi ND nie zyedli z butami, piszesz to co masz napisac, to ci znowu powiedza, ze nie wiesz, o czym piszesz i twoja opinia nie ma znaczenia. pewnie polowa z tych ameb walczacych z gola piersia o dobre imie tlou2 sama nie grala w to jeszcze i sa na tym samym poziomie co boty zero jedynkowe na metacritic.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, izon napisał:

Dawno nie widziałem gry na 6 lub 7/10, której ludzie poświęcaliby 30 godzin życia :)


Od bardzo dawna gry z tego przedziału (przypominam, że w tej skali 7 to nadal dobra gra) sprawiały, że niejednokrotnie bawiłem się przy nich lepiej, niż przy niektórych dziewiątkach czy dyszkach.
Parę przykładów z brzegu to Spec Ops The Line, Star Wars the Force Unleashed czy Binary Domain chociażby.
Oczywiście daleki jestem od twierdzenia, że TLoU Part II jest właśnie grą z tego przedziału, po prostu odniosłem się do ilości czasu wpakowanego w zabawę z tak ocenianym tytułem - na wymienione gierki poszło go naprawdę sporo, a takie SWTFU przeszedłem chyba z 7 razy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...