Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Niby taka nędza a konsola znika ze sklepów jak szalona, na ebayu już są oferty odsprzedaży za 2-3k $ :P

 

 

podobnie było z PS VR - rozeszło sie szybko i brakowało w sklepach, co nie zmienia faktu że na chwile obecną PS VR to tylko kilka po pierdółek, może jedna w miare ciekawa gra, ale w sumie to średnio ciekawa.

 

ogolnie zwykle tak jest że jak rzucą mało egzemplarzy do sklepów to sie rozejdzie, bo grupka fanów sie rzuci, i druga grupka handlarzy sie rzuci żeby wykupić i potem sprzedawać za większą kase

 

tak to działa

 

pytanie ile tego rzucili do sklepów? bo wiesz jak rzucą 500k to sie rozejdzie i będzie fama że na allegro za 5000zł chodzi. a jak rzucą 3mln to sie okaże że tylko 600k osób chce to kupić a reszta leży w magazynie.

firmy dobrze sie nauczyły już żeby nowe sprzęty wypuszczać w małej ilości i sztucznie podkręcać sytuacje, na zasadzie "zabrakło w sklepach! na aukccjach chodzi po 1000$" tylko że to wcale nie oznacza że nagle 10mln ludzi chce to kupić. napewno chcą kupić zapleńcy, i chcą kupić handlarze , a jeśli na rynek poszła mała ilość to zostało wykupione i teraz handlarze opylają za dwukrotność ceny. ale to nie znaczy że nagle milion ludzi chciało kupić konsole, tylko że nintendo specjalnie rzuciło na rynek minimalną ilość żeby sztucznie wzbudzić zainteresowanie trudno dostępnym towarem

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Zelda na WiiU na tą chwilę płynniejsza (2:34)

Haha, co XD

 

W zasadzie to typkowi się tylko tak wydaje, bo pograł teraz na Switchu i na Wii U podczas E3.

 

IGN i Gamespot twierdzi, że framerate i doczytywanie lepsze na Wii U. Tak piszą przynajmniej na NeoGafie, jak znajde linki to wrzuce.

 

 

to IGN i Gamespot tak twierdzi ale info jest z NeoGafa? Niezły fail. 

 

Tak wielu tutaj narzeka ale jeżeli zajrzeć na YT to mnóstwo userów opisuje konsolkę w superlatywach i czekają na premierę. Nawet na Ultimie ludzie nie mogą się doczekać konsoli a to jest już coś. 

 

Bawią mnie tylko co poniektóre posty tutaj na forum. Konsola jest według niektórych fajna ale lineup beznadziejny ale wystarczy że wyjdzie 1/2 gry (najpewniej podrasowane wersje z 3DS'a) i nagle konsola cud, miód orzeszki i w ogóle bomba. Tego to już nie kumam. 

Myślę że pomimo wielu złych opinii na launch to i tak dzięki Zeldzie konsola się sprzeda bo ludziom zwisa kupienie teraz Wii U (a niektóre strony zachowują się jakby każdy tą konsolę posiadał). 

 

Ogólnie już teraz rok zapowiada się dobrze a myślę że będzie jeszcze lepiej, tylko Nintendo ma politykę ujawniania wszystkiego po trochu. Zresztą poczekamy trochę to się sami przekonamy jak konsola radzi sobie na początku żywota.

Odnośnik do komentarza

Konsola jest według niektórych fajna ale lineup beznadziejny ale wystarczy że wyjdzie 1/2 gry (najpewniej podrasowane wersje z 3DS'a) i nagle konsola cud, miód orzeszki i w ogóle bomba. Tego to już nie kumam.

 

nie wiem czy odnosiłeś sie tez do mnie ale odpowiem bo twój post dotyczy mnie

- tak oceniam konsole na 6/10

- tak jeśli wyjdzie na nią monster i poki w odpowiedniej formie to kupie konsole

 

ale nie nie nie nie, po stokroć NIE - nie będę uważał że ta konsola to cud miód i orzeszki. w żadnym razie

 

ja kupuje konsole dla gier, dla gier które mnie kręcą i w które chce zagrać - więc jeśli wyjdzie na swicha porządny monster i konkretne pokemony to kupie konsole. ale to nie znaczy że nagle będe oceniał konsole jako cud świata, poprostu kupie ją żeby pograć w gry w które chce pograć. ale konsole nadal oceniam słabo

 

 

podobnie kupiłem 3DSa dla monstera i poków, ale sama konsola mnie w(pipi)ia niemiłosiernie, jest niewygodna, słaba i do dupy. 2/10 i do zaorania. kupiłem ją żeby pograć w gry w które lubie a nie żeby nagle stać sie fanbojem szajsu

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą dlaczego jesteśmy dymani z limitowana kolekcjonerką a druga półkula dostaje wincej ? Nie jestem zwolennikiem tego typu wersji i nigdy nie kupuje kolekcjonerek ale dla niej jestem wstanie zrobić wszystko :pawel: .Reggie prezentował wersje Master Sword na Treehouse...  jak to wygląda  :obama: 

the_legend_of_zelda_breath_of_the_wild_m


Edytowane przez Oldboy
Odnośnik do komentarza

Czym sie bedzie roznic kolekcjonerka EU od NA? Mam nadzieje ze VGP bedzie ja mialo to sobie sciagna za wczasu :reggie:

 

A co do grania na Wii U na kibelku, ja wlasnie to robie.Captain Toad albo Baytonetta na kibelku super sprawa, ale z(pipi)li sprawe ze nie kazda gra obsluguje gre off-tv.

Odnośnik do komentarza

No jest bida, strasznie mnie wkurzyła ta kolekcjonerla. Zamiast mieczyka chciałbym poucha i mapę. Najwyżej się zrobi customa, na eBeju latają często różne elementy z kolekcjonerek. Na pocieszenie dodają gadżety, w oficjalnym sklepie UK koszulkę, w Game.co.uk breloczek :)

 

11396290-1514452929207607.jpg

Odnośnik do komentarza

A jak zareagowaliście na płatny online i gierki z nesa? :)

 

Płatny online był oczywisty, skoro konkurencja ma i gracze ochoczo płacą, to byłoby naiwne nie wprowadzać tego na Switchu. Gierki z NESa? Nie wypowiem się. Czekamy na info odnośnie Virtual Console Switch i gierek z Gacka. Jak działają, jakie ceny i tytuły na początek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W zasadzie spodziewałem się (a raczej chciałem) bardziej konsoli przenośnej niż stacjonarnej oraz zestawu bez stacji i gripa do joyconów w odpowiednio niższej cenie niż full. Do tego mało gier. Dlatego totalnie odpuszczam switch. Może za rok, dwa jak już uzbiera się parę fajnych gierek. Teraz chyba rozejrzę się za jakimś 2/3ds i pogram sobie w mariany bo się trochę nachajpowałem na nintendo a gufno z tego wyszło :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...