Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

no mnie jak na razie nie przekonali, przecieki o MH jak do tej pory sie nie sprawdziły, może coś o 15:30 pokażą, ale troche bym sie zdziwił że nie pokazali odrazu bo w końcu w japonii to poważny system seller

 

 

cena nie zachęca, a cena dodatków to troche żart

 

no ale ładowarke dodają, to już coś

Odnośnik do komentarza

Przyjdzie taki dzień, że spojrzę na mojego Switcha, potem na półkę, a tam będzie:

 

Zelda Breath of The Wild

Super Mario Odyssey

Xenoblade 2

Splatoon 2

Mario Kart 8 Deluxe

SMT V

Dragon Quest XI

 

I będzie to dobry dzień. Niestety zanim on nadejdzie, przed Nintendo jeszcze długa i kręta droga. Znowu bije od nich arogancja, tylko, że tym razem nie jest w ogóle usprawiedliwiona, bo przesiadają się z WiiU/3DS, a nie Wii/DS. Jednego jestem pewien, pierwszy rok będzie dla Switcha koszmarem i nie obędzie się bez zmian w polityce.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

pierwszy rok będzie dla Switcha koszmarem

 

tylko żeby sie potem nie okazało że kolejne lata też - na tej samej zasadzie jak wiiu - czyli reszta pójdzie do przodu i konsola nie bedzie wyrabiać z grami third party i reszta wydawców sie odwróci od konsoli..

 

Dają nawet smyczki, ładowarkę i kabelek usb.

 

NAWET????

przecież to powinna być oczywista oczywistość, absolutne minimum

powiedz że żartujesz i to była ironia

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No to przy porannej kawce w pracy obejrzałem. Podziwiam tych co noc zarwali dla mnie nie było to warte zarywania nocy.  Fajnie że tyle jRPG będzie na switchu. Mario i zelda mnie kompletnie nie jarają mam przesyt po wii u i wii (w ciągu krótkiego czasu ograłem wszystkie mariany i próbowałem te nieszczęsne zeldy :)  ) . Dlatego na premierę gry dla mnie nie ma.  Dla mnie system sellerem i momentem kupna będzie premiera Xenoblade 2, SMT, fire emblem czy innego jRPG którego nie dostanę gdzie indziej. Dla samego Xenoblade 2 warto jeżeli będzie tak fajny jak poprzednicy.  Dodatkowo na premierę sprzęt niny w polsce będzie drogi i trudno dostępny wolę poczekać :)

 

Ej blantman czemu jesteś takim januszem? Ale spoko nowa zelda może będzie miała fabułe może w koncu ci sie spodoba.

Odnośnik do komentarza

Przyjdzie taki dzień, że spojrzę na mojego Switcha, potem na półkę, a tam będzie:

 

Zelda Breath of The Wild

Super Mario Odyssey

Xenoblade 2

Splatoon 2

Mario Kart 8 Deluxe

SMT V

Dragon Quest XI

 

I będzie to dobry dzień. Niestety zanim on nadejdzie, przed Nintendo jeszcze długa i kręta droga. Znowu bije od nich arogancja, tylko, że tym razem nie jest w ogóle usprawiedliwiona, bo przesiadają się z WiiU/3DS, a nie Wii/DS. Jednego jestem pewien, pierwszy rok będzie dla Switcha koszmarem i nie obędzie się bez zmian w polityce.

Piękny post

Odnośnik do komentarza

 

pierwszy rok będzie dla Switcha koszmarem

 

tylko żeby sie potem nie okazało że kolejne lata też - na tej samej zasadzie jak wiiu - czyli reszta pójdzie do przodu i konsola nie bedzie wyrabiać z grami third party i reszta wydawców sie odwróci od konsoli..

 

Dają nawet smyczki, ładowarkę i kabelek usb.

 

NAWET????

przecież to powinna być oczywista oczywistość, absolutne minimum

powiedz że żartujesz i to była ironia

 

Walić te firmy zewnętrzne, wystarczy jak nintendo swoje WSZYSTKIE studia skupi na switchu. Cena spadnie, będą gry, które napędzą sprzedaż to znajdą się i zachodni developerzy wydający na to gry.

Odnośnik do komentarza

 

tradycyjnie polowe rzeczy trzeba dokupic... no nie dziekuje.

 

Nieprawda. Właśnie tym razem Nintendo pozytywnie zaskoczyło. Dają nawet smyczki, ładowarkę i kabelek usb. Właściwie tylko klasyczny kontroler potrzebny.

 

 

Smyczki, ładowarke i kabelek usb? :obama: :obama: :obama:

 

Tego jeszcze nie było, lece zamawiać z amazona, skoro daja smyczki, ładowarke i kabelek usb to 350 euro to nic :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ja czekam na ten treehouse. Oby pokazali wiecej UI (bo teraz to jeden obrazek tylko jest) i powiedzieli cos o VC. Dodatkowo niech więcej powiedzą o kontach, friend liscie i jakichs apkach typu ta od sprawdzania ile czasu się grało w dany tytuł. 350 euro to nie dam jeżeli nie będzie bundli z grą. Ciekawe też jak z wygodą grania z gripem vs trzymanie całego swticha jako urządzenia przenośnego (o wygode classic controllera jestem bardzo spokojny)?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...