Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.12.2017 o 16:23, P-chan napisał:

 

Niestety figurki to drogie hobby, ale ile faktycznie będzie kosztować to się okaże jutro. Najwyżej jak znajdę gdzieś taniej to dam info dla zainteresowanych...

Pyra 19800 :reggie:

wysylka grudzien 2018 :reggie::reggie:

Odnośnik do komentarza

Wbiłem do Mor Ardain w chapterze 4. Ahhh co za giera, aż mi się śpieszyć nie chce i pykam sobie po 2h dziennie (lub czasami więcej) delektując się tytułem (choć na bank następnym tytułem nie będzie RPG). Jedynie co mnie wkurza to momenty, gdzie robię fotkę to dźwięk zaczyna drastycznie być w tyle za obrazem (mowa o wstawkach) i czasami walczę ze sobą aby tych fotek nie robić i wstawek sobie nie psuć. Reszta to miód malina.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MichAelis napisał:

Pyra 19800 :reggie:

wysylka grudzien 2018 :reggie::reggie:

 

Na stronie GSC widniejąca cena to 18,333 więc oni na pewno będą sprzedawać taniej, ale i tam myślałem że zmieszczą się w cenie 15000. Chyba będzie trzeba porobić trochę nadgodzin:reggie:.

O ile nie będzie jakiś przesunięć premiery...

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Ficuś napisał:

Jakies rady co do trzech przydupasow na konczu chaptera6? Nawet jednego pelnego blade combo nie umiem im zalozyc i jada ze mna jak ze szmata. Czy jestem tu jedynym co nie robi 100h na trzech pierwszych tytanach i jest op do konca fabuly?

cytując ciebie nie jestem jakimś znawcą systemów jrpg i ogólnie jrpg ale każdego bossa rozpykałem o 2-5 poziomów niżej niż boss :D Gra jest łatwa jak dobierzesz dobrze kompanów i ich blade. Ja prawie całą grę przeszedłem składem : 

Spoiler

rex jako mój main i all attack (bo nie lubię leczyć czy tankować). PRawie zawsze Mythra (pyra tylko do chain a to w większości załatwiała brigith), plus rare blady beast (ziemia) i rare blade dark (taka dupka z dużym gnatem) lub roc (wind)

Nia - 3x healer rare blade kot (woda), lolitka (piorun) i miś z lolitką (ice) lub grubas z wind (zależnie od tego czy rex miał roca czy nie w teamie) 

Morag - 3 razy tank 2 tanki fabularne ogień i woda oraz jednego jej dokoptowałem taki kurczako człowiek :)

Mojej drużynie jak widać daleko od optymalnej ale miałem prawie wszystkie żywioły w tak skonstruowanym teamie i to podtsawa aby szybko robić kombosy i dodawać orby przeciwnikowi. 

 

Z tego co pamiętam to ci w 6 chapterze przyzywali jakiś tottem który musisz zniszczyć bo ci kombo nie wejdzie.

 

No i rada ta co wcześniej. Znajdź/kup akcesoria co ci przywracają zdrowie atakiem czy ruchem po mapie. Dodatkowo też auxy o podobnych właściwościach możesz naładować. 

Odnośnik do komentarza

Mój mózg mangozj.eba cierpi jak czytam te twoje opisy blejdów xd

 

Tak z ciekawości spojrzałem sobie teraz na jutubie na ostatnią walkę 7go chaptera, jak ludzie sobie z nią radzą. W tych filmikach, na których typy nie mają problemów

Jin walczy jak jakaś totalna pisda - 2 ataki na krzyż xd U mnie w walce non stop walił ze Stunned Swallow - tego, który po kolei zakłada całe combo break topple launch smash, co zdejmowało każdej postaci jakoś połowę paska.

Ciekawe czy to od czegoś zależy, czy po prostu fart.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, P-chan napisał:

 

Na stronie GSC widniejąca cena to 18,333 więc oni na pewno będą sprzedawać taniej, ale i tam myślałem że zmieszczą się w cenie 15000. Chyba będzie trzeba porobić trochę nadgodzin:reggie:.

O ile nie będzie jakiś przesunięć premiery...

Ale rok na przód? To nawet nie chce mi się kupować tego

Odnośnik do komentarza

Siadł wlasnie 99 lvl u wszystkich wiec dziś idę na s(pipi)esyna ze 130 lvl. Ostatnio jak byłem to nawet 8 orbow i blisko 7mln obrażeń zabrało mu raptem połowę energii xD 

 

E: siadł skorwiel :obama: chyba nikogo trudniejsze go nie ma już w grze.

     

M5863OJh.jpg  

Edytowane przez XM.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale mi blady sypia sie. Od wczoraj trzy mi wypadly. Dwa z rare jeden z common. Polowalem na ice i wypadl właśnie. Mam juz 10 nie liczac poppi, a zaczalem 5 chapter.

No mega jest, jak to sa.slabsze chaptery to nie wiem co potem będzie.

Ale mi blady sypia sie. Od wczoraj trzy mi wypadly. Dwa z rare jeden z common. Polowalem na ice i wypadl właśnie. Mam juz 10 nie liczac poppi, a zaczalem 5 chapter.

No mega jest, jak to sa.slabsze chaptery to nie wiem co potem będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...