Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne kody.

 

Vault code. 100 points each.
VIP-PAXATYA
VIP-TAKEITTOTHEPAX
VIP-PAXATTACK
VIP-PAXTASTIC

 

Godzinę temu, wet_willy napisał:

W ogole kupilem sobie teraz trzecia ostatnia bron do BL3 i chuj nie odznaczylo mi 7 kwadracika w Rewards -_-

Wyloguj się i zaloguj ponownie. Jak się nie pojawi to najlepiej skontaktować się z supportem. Sprawdź też na stronie https://shift.gearboxsoftware.com/rewards czy masz nową nagrodę.

Ogólnie to 27 sierpnia były problemy z działaniem strony VIP (wtedy jak można było użyć kodów e-mail jako Vault) i sporo ludzi od tego czasu np nie dostaje nagród w grze po wydaniu punktów.

 

59 minut temu, messer88 napisał:

ja mam zrobione 8 a mimo to dalej brak info o maliwanie w rewards history

Też nie mam i po rozmowie z supportem i info od ludzi, którzy mają ten sam problem, wychodzi na to, że broń z Early Adopter Pack liczy się do nagrody (jeden znaczek), ale dopiero po premierze gry jak się zalogujesz będzie jako ósma nagroda i wtedy ten Maliwan się pojawi.

 

Godzinę temu, messer88 napisał:

Dobre reklamy są na stronce do obejrzenia za 100pkt

Taa, były pokazane wczoraj na PAX.

 

Ogólnie najważniejsze info to, że oprócz dodatków fabularnych z Season Passa, będzie sporo darmowych rzeczy jak eventy na Halloween itp.

 

bl3-clndr_full.jpg?size=original

 

Plus ciekawe ustawienia trybu Mayhem, który się odblokowuje po skończeniu, osobno w Normal i TVHM. Trzy różne poziomy trudności z coraz to wyższymi bonusami i trudniejsze.

 

bl3-PAX-mm-full.jpg?size=original

 

Oraz, że na TVHM wszystko ma się skalować do naszego poziomu.

 

Do poczytania https://borderlands.com/en-US/news/2019-08-30-borderlands-3-pax-west-reveals/

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, wet_willy napisał:

Nie ma ktos jakiegos Booster Code dla wujka Ukyo? 

 

W ogole kupilem sobie teraz trzecia ostatnia bron do BL3 i chuj nie odznaczylo mi 7 kwadracika w Rewards -_-

 

This is a known issue going on right now with the marks. However, I've been informed that even tho the marks are not showing up the players will still receive credit towards the gun. Once Borderlands 3 comes out and you are sure you got all 8 marks then you ill get the gun.



To be safe I would get more guns just in case the last ones did not count. As the markers aren't working we can't know for sure.

Thanks,

Joel A.
2K Support

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...