Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Yap napisał:

Dostałem właśnie info, że 12ego mam z paragonem i kasą w zębach zjawić się po odbiór. Yhhh, jestem cierpliwym człekiem, który często wznosi się na wyżyny własnego masochizmu, ale tak jak hype na inne gierki dla mnie nie istnieje, tak na B3 czekam jak poyebany. Żeby jednak nie psuć sobie zabawy nie widziałem żadnego gameplayu, prócz tego zupełnie pierwszego trailer'a.

 

PS4 kupiłem jakoś w Maju tego roku. Do tej pory kurzyła się PS3 i coś tam ogrywałem, choć od urodzin córki częściej hulał w konsoli kurz niż płytki. Najpierw plan był na ogrywanie starszych gier, sam single player, ale w czerwcu wpadł PLUS a teraz jak po(pipi)any czekam na przyszły piątek.KUR.A Panowie, nie wiem kiedy ostatnio tak się cieszyłem na jakąkolwiek premierę gry :D Chyba na Borderlands 2 ;)

I tak jak Ty @Yap nie chcę psuć sobie oczekiwania gameplayem. Nawet drzewka nie ogarniam dopóki gry nie odpalę. Kawę przestałem pić w tym tygodniu jak sobie zdałem sprawę że ilość dni do premiery można policzyć na palcach obu dłoni, a od przyszłego piątku nie śpię. Do zobaczenia na Pandorze czy też Edenie-6.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Yap napisał:

Kierwa, jeszcze tylko trzy dni, 15h instalacji, wybłaganie u rodziny nie odzywania się do mnie przez weekend i będę szczęśliwy jak Rambo z łukiem.

Ja już weekend mam zaklepany dla siebie. Dziewczyna już dawno przygotowana. Jedyny problem, że mnie piątek cały dzień nie ma i jestem ciekaw czy nie minę się z kurierem. Druga sprawa czy w ogóle paczka dojdzie tego dnia :(

Odnośnik do komentarza

Ja mam tylko nadzieję, że podtrzymają humor z drugiej części, rozbudują endgame i porawią kilka detali. Już ze szwagrem się umówiłem na weekend, więc nocki dwie zarawane :) dobrze, że w tym tygodniu mam trochę pracy to czas szybciej zleci. Chociaż mam niezłą kupkę wstydu, ale już trudno. Nie ogram wszystkiego.

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...