Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Eee, żyje się tylko dwa razy. Nie kupuję nowości więc raz na pięć lat jeśli wezmę gierkę na premierę (szczególnie jeśli chodzi o markę Borderlands) to chcę mieć już ten zakichany sizyn pas wraz z podstawką. Oby im do głowy nie przyszło wydawać DLC za pięć lat podbijające OP level do dychy bo mnie uj strzeli na myśl o farmieniu całego tego ścierwa do każdej z sześciu postaci. Marzy mi się appka z loot managerem jak w Destiny.

Odnośnik do komentarza

Z jaką grafiką? Tą na miniaturce?

 

Kolejny gruby kod.

VIP Email Code: UNBLINKINGEYE - 1000 points

 

2 godziny temu, SetoPL napisał:

A kiedy pierwszy dodatek wychodzi ?

Pierwszy dodatek z SP prawdopodobnie w grudniu, przed nim będą jeszcze dwa darmowe (prawdopodobnie październik i listopad).

 

bl3-clndr_full.jpg?size=original

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, number_nine napisał:

Gdyby nie cena to brałbym Super Deluxe. Na dodatkach od razu mi nie zależy, bo i tak za mało czasu na ogranie tego wszystkiego ;) A season pass po jakimś czasie jak zwykle będzie mocno przeceniony i wtedy sie ogra dlc 

Chyba też tak droga pójdzie. Tym bardziej, że zanim pewnie dojde do maksymalnego.lvl trochę mi zejdzie 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Square napisał:

Z jaką grafiką? Tą na miniaturce?

 

Kolejny gruby kod.

VIP Email Code: UNBLINKINGEYE - 1000 points

 

Pierwszy dodatek z SP prawdopodobnie w grudniu, przed nim będą jeszcze dwa darmowe (prawdopodobnie październik i listopad).

 

bl3-clndr_full.jpg?size=original

Myślicie, że te aktywności typu Boody Harvest to bedzie taki sezonowy update w ramach Halloween, a potem z okazji innych świat? Headhunter Packi tyle że tym razem za darmo. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, - V - napisał:

Myślicie, że te aktywności typu Boody Harvest to bedzie taki sezonowy update w ramach Halloween, a potem z okazji innych świat? Headhunter Packi tyle że tym razem za darmo. 

 

Też tak mi się wydaje. Poza DLC będą od czasu do czasu wrzucać jakiś social content.

A DLC co kwartał czy dłużej będziemy czekać na kolejne części? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

Nie ma osiągnięcia za challenge? :O Chyba, że coś hardcorowego kryje się pod

 

Defeat all of Hammerlock's Legendary Hunts.

 

Defeat all of Zer0's Targets of Opportunity.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...