Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, messer88 napisał:

#teamflak

 

ehh czemu to nie w ten piątek już tylko dopiero przyszły tydzień 

Powiem tak. Jak podchodziłem sceptycznie to teraz nie mogę się doczekać. Ja pierwotnie chciałem grać Amarą, ale Flak mnie strasznie mnie zaintrygował. Jak odpaliłem drzewko to ilość kombinacja powala. Orientujecie się może jak będzie z resetowaniem skilli?

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.09.2019 o 13:54, SetoPL napisał:

Powiem tak. Jak podchodziłem sceptycznie to teraz nie mogę się doczekać. Ja pierwotnie chciałem grać Amarą, ale Flak mnie strasznie mnie zaintrygował. Jak odpaliłem drzewko to ilość kombinacja powala. Orientujecie się może jak będzie z resetowaniem skilli?

Tak, będzie można. Mówili o tym min. w wywiadach na Gamescom.

 

U mnie na początek już na 80% pójdzie Amara. Będzie to taka Maya 2.0, która jest moim ulubionym Vault Hunterem z całej serii :)

 

A swoją drogą jaki Borderlands 3 ma genialny marketing. Przecież te reklamy, które powychodziły (min dzisiaj kolejne 2) to jest czyste złoto. 

 

Cross z Fortnite (dla mnie rzyg, ale ludzie Fortnite lubią, marketingowo strzał w 10). 

 

 

A tak na marginesie. 

 

Co jest nie tak z ludźmi? Trailer The Borderlands Are Yours, który w moim mniemaniu jest jednym że słabszych akurat ma 4.6 mln wyświetleń, poszczególnych postaci od 1.5 do 2.1 mln, a ten z gameplay 101, który był tak naprawdę najważniejszy - 270 tyś. What. The. Fuck.

Edytowane przez - V -
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.08.2019 o 09:37, Mihau_ALU napisał:

Ehhh, ktoś wie czy jest szansa aby w empiku dali wersję Super Deluxe Edition? Były może podobne sytuacje z innymi tutułami, że inne wersje tej samej gry dodawali tuż przed premierą? Zamówiłem jakoś w czerwcu podstawkę, ale wolałbym dopłacić. Kwestia jest jeszcze taka, że kasa na koncie chyba się nie wypłaca i muszę tam coś kupić.

 

W Empiku będzie tylko standardowa wersja.

Napisałem do Cenegi i taką odpowiedź dostałem:

"Edycje Delux i Super Deluxe jest dostępna jedynie w nielicznych sklepach internetowych w bardzo ograniczonej ilości. Z tego co widzę, niestety nakład na te edycje prawdopodobnie już się wyczerpał."

 

Więc pozostała wersja cyfrowa.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mihau_ALU napisał:

 

W Empiku będzie tylko standardowa wersja.

Napisałem do Cenegi i taką odpowiedź dostałem:

"Edycje Delux i Super Deluxe jest dostępna jedynie w nielicznych sklepach internetowych w bardzo ograniczonej ilości. Z tego co widzę, niestety nakład na te edycje prawdopodobnie już się wyczerpał."

 

Więc pozostała wersja cyfrowa.

Ja szukałem wszędzie i niestety nie znalazłem. Tak to jest jak się za dużo myśli :)

 

 

A co do Amary to właśnie mam takie same odczucia tylko duży dylemat jak build zrobić i znowu po raz 3 grać tą samo w sumie postacią :)

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, - V - napisał:

Co jest nie tak z ludźmi? Trailer The Borderlands Are Yours, który w moim mniemaniu jest jednym że słabszych akurat ma 4.6 mln wyświetleń, poszczególnych postaci od 1.5 do 2.1 mln, a ten z gameplay 101, który był tak naprawdę najważniejszy - 270 tyś. What. The. Fuck.

Kwestia popularności w danym okresie. BL Are Yours wyszło 14 sierpnia, wtedy też po raz pierwszy był pokazywany gameplay FL4Ka, na którego był olbrzymi hype, co też przełożyło się na wyświetlenia.

 

Łapcie kod.

VIP Email Code: ABCEASYAS123 - 250 Points

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Square napisał:

Kolejny kod.

VIP email code: MADSKILLZ - 250 points

 

Dodatkowo powinniście dostać gratisowe 1500 punktów. Plus pojawiła się ciekawa aktywność na stronie przedstawiająca trzy utwory z gry https://borderlands.com/en-US/news/2019-09-06-meet-the-borderlands-3-composers/

Będzie Jesper więc o ost się nie boję. Dwójka wciąż gra często::fsg:

Odnośnik do komentarza

Dostałem właśnie info, że 12ego mam z paragonem i kasą w zębach zjawić się po odbiór. Yhhh, jestem cierpliwym człekiem, który często wznosi się na wyżyny własnego masochizmu, ale tak jak hype na inne gierki dla mnie nie istnieje, tak na B3 czekam jak poyebany. Żeby jednak nie psuć sobie zabawy nie widziałem żadnego gameplayu, prócz tego zupełnie pierwszego trailer'a.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...