Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

fajne te proving grounds

 

i nie wiem czy tam dobrze widzę że będzie można przełączać się między aktywnymi questami dpadem? jeśli tak to za(pipi)iście, szczególnie jak się tego nabierze dużo i potem trzeba wchodzić do questloga i zaraz sprawdzać jeszcze mapkę a tutaj cyk i już. 

 

13 godzin temu, SetoPL napisał:

I szczerze nie macie obawy o jakość gry?

 

z tego co do tej pory widziałem na filmikach to chyba będą najlepsze borderki, jeszcze jak później dostarczą dlcki na poziomie tego tiny to będzie świetnie 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, SetoPL napisał:

I szczerze nie macie obawy o jakość gry?

Ale czego mam się obawiać jak po tym co widziałem szykuje się wypas. W każde kolejne Bordersy grało się super, a tutaj wszystko co pokazali jest usprawnieniem.

 

11 minut temu, messer88 napisał:

i nie wiem czy tam dobrze widzę że będzie można przełączać się między aktywnymi questami dpadem?

W którym momencie?

Odnośnik do komentarza

A rzeczywiście, oglądałem to wczoraj w nocy na komórce i musiałem nie wyłapać. Ogólnie wolałbym aby dalej na krzyżaku był szybki wybór broni, ale zobaczymy. I tak z trójkąta korzystam częściej, ale w ferworze walki zawsze można było bezpośrednio sobie przełączyć na to co się chce bez potrzeby pamiętania ile razy wcisnąć zmianę broni.

Odnośnik do komentarza

W preview IGN mówili o tym, że questy zmienia się strzałkami w prawo/lewo. Fajne usprawnienie. 

 

Co do obaw, ja już nie mam żadnych. Z tego co pokazują to szykują się najlepsze Borderlandsy. Ja chce tylko wystarczająco długiej kampanii i dużo zadań pobocznych. Cała reszta już teraz widać, że jest dopieszczona. 

Edytowane przez - V -
Odnośnik do komentarza

Gameplayowo będzie petarda, ale obawy można i nalezy mieć co do scenariusza i tego jak zostaną napisane postaci i dialogi. Niestety w dobie SJW można się spodziewać zachowawczości i stonowania humoru znanego z drugiej części. Np Midgetów już nie uświadczymy. Do tego dochodzi cenzura dialogów (wulgaryzmów). Póki co z urywków trailerów i gameplayów które widziałem stwierdzam że niestety nic pokazali nic na poziomie humoru z dwójki, widać że główny writer to inna osoba. Głowni vault hunterzy też jacyś tacy bez charyzmy, nie ma póki co podjazdu do takiej Gaige czy Kriega.

 

No ale zobaczymy co pełna wersja pokaże i tak biorę day one.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

Mam nadzieję, że w jakiejś formie wróci. Na razie nie było o tym mowy.

Już widzę te nasze granie na statku: ty na grinderze, ja na automatach :pawel:

 

Teraz będę czepiał się na siłę i jestem tego świadomy ale praktycznie na wczorajszym  pokazie potwierdzili to o czym pisałem. (pipi)aniutka arena jako jedna z planet. Tyle dobrze, że tej zapyziałej arenie bliżej do areny z podbijania OP.

Mimo wszystko wątpię by to był odosobniony przypadek ale to już takie moje małe czepialstwo. Ma być dużo, ma być zróżnicowanie, ma być na bogato...

Odnośnik do komentarza

Na gamescomie gdy w tle leciała rozgrywka Sage powiedział chyba, że po odebraniu questa od aliena dostajemy wytyczne na koleją planetę czy jakoś tak. No ma być więcej tych aren tylko właśnie nie wiem czy jako osobne planety czy lokacje do odkrycia. Zresztą to bez znaczenia. Dostaniemy gotowy kod do ogrania będziemy wiedzieć na czym stoimy i czy będzie trzeba kopać Pitchforda po jajach za kolejną (pipi)-prawdę z jego strony. 

Byle do września.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem jeszcze raz stream i powiedział, że podczas gry znajdujemy współrzędne, które prowadzą do rożnych miejsc/planet, więc jak dla mnie będzie to po prostu odkrycie nowej miejscówki gdzie będą te wyzwania.

Na razie wiemy o czterech planetach więc obstawiam, że dostaniemy przynajmniej po jednej takiej arenie na planetę.

Odnośnik do komentarza

a ja podziękuje za grinder, skalowanie broni podobno tutaj bardziej przypomina to z 1 i nie sprawi że broń po 2-3 levelach będzie się nadawała do wyrzucenia, nagrody za proving grounds też mają być niezłe, wolę sobie pograć niż mielić, za dużo czasu w tps na to poszło. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...