Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh, ktoś wie czy jest szansa aby w empiku dali wersję Super Deluxe Edition? Były może podobne sytuacje z innymi tutułami, że inne wersje tej samej gry dodawali tuż przed premierą? Zamówiłem jakoś w czerwcu podstawkę, ale wolałbym dopłacić. Kwestia jest jeszcze taka, że kasa na koncie chyba się nie wypłaca i muszę tam coś kupić.

Odnośnik do komentarza

Jak masz tam jakąś znajomą koleżankę to zagadaj aby Ci odłożyła i leć do sklepu od razu na premierę, mów że dopłacisz to może się załapiesz. W sumie to też zależy ile sztuk gry dostaną ale im dłużej będziesz zwlekał to mniejsze szanse na wyrwanie DeLuxe.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w wyrwaniu wypasionej wersji :)

 

Btw ogladałem dziś rano gameplay B3 na kanale AngryJoe. Nie wiem skąd wytrzasnął kopię ale gameplay prezentuje się bajecznie!

Edytowane przez SebaSan1981
Dodatkowa zawartość posta
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, wodny1988 napisał:

Przez tyle czasu biegają w tym filmiku bez action skilla. Zgroza.

 

Heh yep

 

W dniu 17.08.2019 o 02:03, Square napisał:

Musisz to zrobić przed końcem trzeciego sezonu, więc zapewne przed premierą. No ja dalej obstawiam, że będzie jak w TPS, mam nadzieję, że to potwierdza jeszcze.

 

W TPS shotgun Bullpup mordowal wszystko na starcie ale mozna bylo go po prostu nie brac.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.08.2019 o 14:00, Wredny napisał:

Akurat AJ ma B3 na chacie - przywieźli mu ludzie z Gearbox :)

Ale dalej Voytec ma rację, że jest to ta sama wersja builda, z którą do czynienia mieli inni youtuberzy/streamerzy, a konkretnie to pokaz gameplayu FL4Ka. Nie jest to pełna wersji gry.

 

4 godziny temu, Kazub napisał:

W TPS shotgun Bullpup mordowal wszystko na starcie ale mozna bylo go po prostu nie brac.

Ja nie mówię o bonusach na start dostępnych za granie w BL1/BL2 na poprzedniej generacji tylko mechanikę pobierania nowego lootu poprzez SHIFT kody albo program VIP. W BL2 zawsze dostaje się wersję na levelu pierwszej załadowanej postaci, natomiast w TPS wszystko ląduje w odpowiedniej maszynie w Concordii i sam decydujesz kiedy chcesz pobrać dany egzemplarz.

Jako, że BL3 szykuje się jako tytuł usprawniający każdy aspekt poprzedników to liczę, że będzie w tej kwestii zasada jak w TPS, ale na chwilę obecną nie jest to potwierdzone, więc losy tego legendarnego smg Maliwana za zakupy sprzętu w VIP nie są jasne.

 

12 minut temu, SetoPL napisał:

Chociaż będę miał czas by przemyśleć,  bo na premierę raczej nie biorę.

Czyżby oczekiwanie na Steam?

 

Edytka: na InsideXbox będzie jakiś materiał z BL3.

 

 

Odnośnik do komentarza

Martwią mnie te planety... Oby nie było z nimi jak ze światami w GoW - trzy większe sekcje podzielone na kilka mniejszych i tyle. Pandora w 2 była mocno zróżnicowana, Elpis z Pre-Sequela już nieco mniej ale wiadomo - taki charakter satelity Pandory. Pandora, bagna i miasto prezentują się bogato i oby na tym się nie skończyło.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Square napisał:

Ale dalej Voytec ma rację, że jest to ta sama wersja builda, z którą do czynienia mieli inni youtuberzy/streamerzy, a konkretnie to pokaz gameplayu FL4Ka. Nie jest to pełna wersji gry.

 

Ja nie mówię o bonusach na start dostępnych za granie w BL1/BL2 na poprzedniej generacji tylko mechanikę pobierania nowego lootu poprzez SHIFT kody albo program VIP. W BL2 zawsze dostaje się wersję na levelu pierwszej załadowanej postaci, natomiast w TPS wszystko ląduje w odpowiedniej maszynie w Concordii i sam decydujesz kiedy chcesz pobrać dany egzemplarz.

Jako, że BL3 szykuje się jako tytuł usprawniający każdy aspekt poprzedników to liczę, że będzie w tej kwestii zasada jak w TPS, ale na chwilę obecną nie jest to potwierdzone, więc losy tego legendarnego smg Maliwana za zakupy sprzętu w VIP nie są jasne.

 

Czyżby oczekiwanie na Steam?

 

Edytka: na InsideXbox będzie jakiś materiał z BL3.

 

 

Chodzi ci, że najpierw będzie na Epic? Mi ta wojenka śmieszy i dla mnie bez znaczenia gdzie wychodzi. Większość gier i tak na PS4 biorę. Nie kupię, bo szczerze nie do końca jestem pewien czy warto zamawiać preorder. Wole poczekać. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Square napisał:

Jeżeli zastanawiasz się nad wersją Super Deluxe to po premierze ma ona podobno być droższa o 20%.

A to już bardzo pomocna informacja :) chociaż z tego pakietu tylko mnie DLC interesuje. Reszta to kosmetyczne dodatki. Rozumiem, że to głównie o te DLC chodzi z tą cena? A macie jakiś sprawdzony sklep w PL? 

I szczerze nie macie obawy o jakość gry?

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...