Jump to content

radiant Historia 3DS


Recommended Posts

Guest DonSterydo

Ostatnio się zastanawiałem nad zamówieniem oryginału z VGP. Mam nadzieję, że szybko trafi do Europy. Jakoś nie widać końca dla 3DS'a, co chwilę jakieś mocne jRPG zapowiadają.

Link to comment
Guest DonSterydo

Fajna limitka, pewnie rzuca na USA limitowany nakład i tyle go zobacze, nie cierpie tych Best-buyów i gamestopów bo u ncih wysylka nawet pudełka zapałek do PL to 300zł :(

 

A okładke wole z DS.

 

Niestety to Atlus, więc patrząc jakie cyrki odwalają, to nawet jak sama gra wyjdzie EU, to może być praktycznie niedostępna.

Link to comment
Guest DonSterydo

Oryginał z DS dopiero do mnie jedzie, ale na gaffie mają podobne obserwacje co do tego, że port jest raczej mało wyrafinowany. Do tego zmienili design postaci na bardziej generyczny.

Link to comment
  • 9 months later...
  • 4 weeks later...

Kupno tej gry w tym momencie na naszym rynku graniczy z cudem.

No jakaś makabra z dystrybucją i ilością.

Karwa mam nadziej, że w późniejszym terminie jeszcze coś rzucą, bo silna chęć ogrania jest, a cyfrowego kodu kupować nie będę, bo gardzę takowym i tylko indyki w takiej dystrybucji wchodzą u mnie w grę choć i tak coraz częściej czekam aż co lepsze indory zostaną wydane w pudełku na fizycznym nośniku i dopiero  wtedy biorę - od takie małe  odbiegnięcie od tematu.

Edited by kazuyoshi
Link to comment

Dlatego ja zamówiłem sobie na brytyjskim amazonie, ściągnęli mi gdzieś ok. 150 zł i mam spokój do maja. Bo dopiero wówczas mi wyślą grę, którą zamawiałem wraz z SMT: Strange Journey Redux. Wolałem nie ryzykować tym razem, bo wystarczy że naszukałem się ostatniego Ertiana, a takie SMTIV: Apocalypse i 7th Dragon III Code VFD musiałem kupować w Niemczech, bo nie szło tego dostać u nas na premierę...

Mam nadzieje, że wraz z oddziałem europejskim Atlusa, który miał przejąć dystrybucję swoich gier w tym roku, nie tylko pojawią się limitowane edycje ich gier (co obiecywali), ale również poprawi się sama ich dostępność...

  • Like 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ultima rzuciła ostatnio kilka sztuk gry po 159zł i wszystkie egzemplarze rozeszły sie jak jak świeże bułeczki - sam załapałem się w ostatniej chwili.

Teraz z tego co widzę - jakby ktoś chciał nabyć, to Electronic Dreams ma grę w swej ofercie - cena to -- 169/179zł.

Edited by kazuyoshi
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.