Skocz do zawartości

Nintendo Switch - News [TYLKO NEWSY]


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Spadki są mocne a przy obracaniu kamery rwie. Szkoda życia na takie porty gier. Capcom to chciwe dranie i czasem nieźle oszczędzają na ekipach do portów. Tu się nie udało osiągnąć dobrej jakości. Można to poprawić lekko w innych grach robiąc kopię gry i dorzucając plugin, który podkręca vite lekko (musisz mieć soft 3.60) ale nie mam czasu się bawić i niedawno akurat residenta nie dało się skopiować. Także sobie czekam i zagram jak wyjdzie. Mam tyyyyyyle czasu że MK8 nie odpaliłem jeszcze a w zeldzie jestem dopiero po słoniku ;-)

Odnośnik do komentarza

Rayos 3.01 naprawiajace dziure jest od 31 lipca wiec jak ktos w miare regularnie wlacza switcha to nawet nie ma mozliwosci debatowac czy zostac na 3.0 czy przechodzic na 3.01 bo juz dawno ma 3.01

 

Tez sie niektorzy dziwia czemu news o dziurze w 3.0 jest dopiero teraz, a nie wczesniej gdy ten soft byl aktualny, tak jakby jednak scena chciala switchusia oszczedzic

Odnośnik do komentarza

No ja już mam 3.0.1, nie ma tutaj co się zastanawiać za dużo. I tak nie lubię za bardzo tej zabawy w kotka i myszkę w środku cyklu życia konsoli. Co innego jak już mamy końcówkę żywota bądź jakiś trwały exploit pozwalający i tak używać jak normalnej konsoli.

Odnośnik do komentarza

Fizyczne guziki i galki ci na nim wyrosna?

 

 

RqPnRyj.jpg

 

i nawet krzyżak normalny :banderas:

 

A tak serio, to już mi przeszła zajawka na emulację 100 lat temu. Ja mam 10 gier na półce do przejścia z ostatnich 2 lat, nie ma sensu dowalać sobie jeszcze kolejnych xD

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ragus jednak na vicie juz bez fw3.60 nie zrobisz nic, ciekawe czy na switchu bedzie podobnie i konsole z tym softem 3.0 to beda biale kruki

 

Choc to nintendo, pewnie za pare firmware znowu cos przeocza

Nie rozumiem. Właśnie sprzedaję taka vite I działa 99% rzeczy. Czego nie zrobisz na vicie z 3.60?

 

Emulacja na telefonie: na androida jest np świetny emu dsa. W gry które nie wymagają super sterowania można spokojnie grać. No i w starsze gierki gdzie nie ma potrzeby skakania po platformach.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Unruly Heroes zapowiedziany na Switcha (na inne platformy również). Platformówka 2D w chinskich klimatach gdzie sterujemy Małpim Królem. Ma to wyjść na początku 2018r i posiadać lokalny coop do 4 graczy.

 

http://www.nintendolife.com/news/2017/08/unruly_heroes_to_bring_monkey_magic_to_switch_next_year

 

Odnośnik do komentarza

rozpiska co i kiedy na gdc

 

All times listed in BST.

Tuesday August 22nd

10:00 – Splatoon 2 Turf Wars presentation

Wednesday August 23rd

10:00 – ARMS – Lola Pop gameplay

12:00 – Splatoon 2 – Salmon Run gameplay

12:30 – Mario + Rabbids® Kingdom Battle gameplay with Ubisoft

14:00 – Super Mario Odyssey presentation with Mr Koizumi

15:00 – Super Mario Odyssey gameplay

16:00 – Mario Kart 8 Deluxe tournament

Thursday August 24th

10:00 – EA SPORTS™ FIFA 18 gameplay

11:00 – Metroid: Samus Returns presentation with Mr Sakamoto and MercurySteam's José Luis Márquez

12:00 – Metroid: Samus Returns gameplay

12:30 – Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser's Minions gameplay

15:00 – Charles Martinet discusses classic games with Fabian Döhla

16:00 – Splatoon 2 tournament

Friday August 25th

10:00 – Super Mario Odyssey gameplay recap with Charles Martinet

12:00 – Xenoblade Chronicles 2 gameplay

15:00 – Nine Parchments gameplay with Frozenbyte

16:00 – Pokkén Tournament DX tournament

Saturday August 26th

10:00 – Fire Emblem Warriors gameplay

12:00 – SteamWorld Dig 2 with Image & Form

12:30 – Flipping Death gameplay with Zoink Games

15:00 – Yoku's Island Express gameplay with Villa Gorilla

16:00 – ARMS tournament

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...