Skocz do zawartości

Hollow Knight


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Masorz napisał:

Jak zdobyłem dasha po 8 godzinach gry to raczej długo mi zejdzie z całością?

A teraz yebać biedę, idę kupić simple key za 950 geosów :cool:

 

spokojnie kilkadziesiąt godzin takim tempem jak wszystko eksplorujesz jeszcze, czasy przejścia około 20h to chyba lecenie na pałę+poradnik byle skończyć

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Masorz napisał:

Cudownie.

Jestem w pracy a myślę o tych dwóch nowych krainach, które odkryłem-

  Ukryj zawartość

grzybowej i Fog Canyon z meduzami

:s159:

 

W tej pierwszej co wymieniles znajduje sie bardzo fajna mini-miejscowka :banderas:

 

Odkad odpalilem to nie moge sie oderwac, HK oficjalnie wskakuje do mojego top 3 indorow. Tak male pieniazki za tak wspaniala gre to sie troche nie kalkuluje, oby wyszlo pudeleczko kiedys. :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No i ja kupiłem. Klimat rozyebal mi łeb. Jak to cudownie gra i wygląda. Jeszcze się gubię, a na mapie mam ze dwa pinsy. Udało się zebrać sporo kryształów/dusz, No ale zginąłem, a gdy próbowałem do nich dojść to znów mnie coś zabiło :kaz:

 

Pierwsza kraina zbadana w całości chyba. Teraz jestem w tej leśnej. Jezu jak tam ładnie :obama:  

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
20 godzin temu, Faka napisał:

Ja to już czekam na kolejne darmowe DLC w postaci Gods & Glory i będzie multiplayer, w tym roku ma być ale kiedy to jeszcze nie podali.

:facepalm:

 

Cytat

That trailer is fake (probably meant as an April fools prank), and it was not made by Team Cherry. If you go check it now, the channel name should actually be "Team Berry". There is no reason expect any sort of multiplayer mode in any version of Hollow Knight.

 

Odnośnik do komentarza

:banderas: 

te krainy, te skróty i połączenia, jak w pierwszych soulsach :wub: irytuje tylko szukanie kartografa w każdej nowej lokacji, mogłaby się mapka sama rysować w sumie. Mam dasha, odbijanie się od ścian i upgrade na broń, plus jedną technikę do owej. Czas ruszyć na

mantis lords
bo z podstawowym orężem strasznie dużo dziabania. 
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bansai napisał:

Skonczone, zdanie podtrzymuje, gra jest niesamowita i uwazam ze kazdy fan dobrego indyka czy metroidvanii powinien w nia zagrac.

 

 

 

Udało Ci się zabić w Grimm Troupe:

 

Spoiler

The Nightmare Grimm? Ja to męczę dalej z tym bossem :/

 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Faka napisał:

 

Udało Ci się zabić w Grimm Troupe:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

The Nightmare Grimm? Ja to męczę dalej z tym bossem :/

 

 

DLC nie tykalem, czekam az wyjdzie kazdy dodatek i wtedy zabiore sie za to wszystko jednoczesnie.

 

Ogolnie najwiecej problemu w grze sprawila mi chyba walka z Soul Masterem wersja Dream [nie mialem jeszcze double jumpa, polecam te walke bez double jumpa xdddddd] oraz ukryte pomieszczenie w White Palace, cala reszta w miare bezstresowo, choc nie bezproblemowo [mantis lords odpuscilem z podstawowym nailem i dopiero po pierwszym upgradzie cofnalem sie spuscic im lomot], poziom trudnosci jest wywazony idealnie moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

Jak bez dabl dżampa pokonałeś tego dream soul mastera to i tak jest to niezły wyczyn, bo dziad potrafił dać w kość nie raz. White palace to niezły wyczyń platformerski z tym dodatkowym ukrytym pomieszczeniem, póki co nie mam siły na przejście, już samo white palace mnie wymęczyło. A tak to grimm troupe i koloseum próbuję ukończyć, ostatnia walka z dream zote też mi została, zabiera po 2 maski życia.

Odnośnik do komentarza

Ja mialem tylko na Mantis Lords ruszyc, a jak zaczalem krazyc to odkrylem w hui miejsc, jakies kanaly, pociagi. Ubilem zuka gnojownika, dotknalem posagu i zaznaczyly mi sie te trzy maski na mapie ale jeszcze nie moge tam dotrzec nijak. Znalazlem dream nail i na razie chodze i szukam tych drzewek plus duchy wojownikow. Znalzlem tez cmentarz ale za kazdym razem jak ktoregos chce wyzwac to mnie ten pierwszy duch wyjasnia na trzy strzaly :reggie: 

na pewno mi brakuje jakiegos skilla typu ground pound (ze trzy miejsca z trzesaca sie pode mna ziemia znalazlem) i czego dzieki czemu bede mogl przez te czarne bariery przejsc (dwie miejscowki takie widzialem, za jedna jest kartograf w fog canyon ;f) trza krazyc dalej. 

 

Ps te kurla czarodzieje w city of tears sa zdecydowanie op xd

Odnośnik do komentarza
Teraz, Grabek napisał:

A wlasnie, kiedy mozna sie znowu do senseia wybrac po nowe skile? Bylem jakis czas po pierwszej wizycie i nic nowego nie dal. Apgrejd broni to wiem, pale ore potrzebuje

 

Musisz nowego senseja znalezc.

 

A co do bossa w soul sanctum, walczyles z nim drugi raz po klepnieciu go dream nailem? xd

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...