Skocz do zawartości

Hollow Knight


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Bansai napisał:

 

Musisz nowego senseja znalezc.

 

A co do bossa w soul sanctum, walczyles z nim drugi raz po klepnieciu go dream nailem? xd

:mog:

nie wiedzialem ze jest opcja drugi raz go klepac. 

 

A ten smentarz z duchami? To jakis rodzaj areny? Poki co to kogo bym nie uderzyl to mnie wyjasnia ten pierwszy duch. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, bebbop napisał:

Do czego sa drzewka? Dotarlem do jednego, ale nic sie przy nim nie wydarzylo.

 

Jak zdobedziesz dream nail bedziesz mogl go uzywac miedzy innymi na tych drzewkach.

 

@Grabek

 

To jest bonusowa miejscowka gdzie duchy typow ktorzy wsparli gre na kickstarterze widnieja, mozna wszystkich pozabijac oczywiscie, i wtedy na samym koncu wyjasnic pierwszego ducha jak zorientuje sie ze

zawiodl wszsytkich i wszsystko mu jedno juz.

 

Sad stuff maaaaan.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Bansai napisał:

To jest bonusowa miejscowka gdzie duchy typow ktorzy wsparli gre na kickstarterze widnieja, mozna wszystkich pozabijac oczywiscie, i wtedy na samym koncu wyjasnic pierwszego ducha

Sęk w tym że jak rusze kogokolwiek to ten pierwszy startuje i mnie nie ma. No niewazne, poki co brne dalej, dreamerzy sie sami nie wyjasnia :kaz:

Odnośnik do komentarza

A mi wlasnie zostalo bardzo duzo bossow zeby zebrac esencje i w tym momencie gra mnie juz znudzila.

 

Mam do niej wielki szacunek za to, ze ma swietny swiat i ogolnie jest mega fajna, ale walki z bossami mi nie leza. Nie wiem czy wroce kiedys, zeby zobaczyc jakiekolwiek zakonczenie.

 

Zrobilem 2 areny w koloseum, wszystkich Watchersow, odblokowalem prawie wszystkie miejscowki. Teraz musialbym zrobic dream bossow (ktorzy sa mega trudni) zeby zdobyc dosc esencji na obudzenie dreamnail, zeby dostac sie do white palace… troche mi sie chce - bo lore - troche mi sie nie chce, bo ciezkie walki.



 

@Faka zakladam, ze robiles te walki? Jak to oceniasz? Moze jakies strategie? :)

Odnośnik do komentarza

@estel

 

Ogólnie to więcej się poruszać z tymi bossami, one nie są tak szczególnie trudne jakby się wydawało. Chociaż ja je już zabijałem gdy miałem naprawdę dopakowaną postać, więcej notchy i full maski miałem, to o dziwo zabijałem ich za pierwszym razem. Spokojnie je ogarniesz. Trudniejsze to są gdy wracasz do nich walczyć po raz kolejny, bo niektóre bossowe mają parę etapów walk ;)

Odnośnik do komentarza

Lizanie tej gry bez poradnika jest frustrujące (na(pipi)iam mieczykiem chyba w każdą ścianę i sufit), bo mam na liczniku 58 h (ostatni boss już był bity, 104% zrobione) a brakuje mi jednej części ostatniej maski i dwóch fragmentów trzeciego naczynia na dusze. Serio nie wiem gdzie szukać, chyba się złamię :/

 

Co do bosów to tak naprawdę maaasę czasu spędziłem przy drugiej wersji diabełka, nieporównywalnie więcej niż przy którymkolwiek innym. Serio czułem się bardzo stary jak z nim walczyłem.

 

Podsumowując, ta gra jest mesjaszem.

 

I jeszcze porada dla ludzi olewających pinsy w innych grach: tutaj ich używajcie, bo dostaniecie (pipi)ca.

Odnośnik do komentarza

za kilka tysięcy geo, nie pamiętam dokładnie, dostaniesz odłamek soul vessel z fontanny.

 

a wyżej z pinsami święta prawda, ja tam sobie zapisywałem i szkicowałem na karteczce jak za czasów bez neta xD, na pc custom pinezki wprowadzili chyba dopiero z którymś patchem.

Edytowane przez messer88
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Niedawno trafiła się promocja na GOG za około 36 zł, więc postanowiłem zaryzykować.

 

Świetny zakup. Właściwie póki co nie mam żadnych zarzutów do HK. Po 7 godzinach jestem oczarowany światem gry, muzyką, postaciami, gameplay bardzo przypadł mi do gustu (w sumie jest to jedna z niewielu metroidvanii w jakie grałem), walki z bossami są ciekawe i wymagające, eksploracja bardzo satysfakcjonująca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...