Skocz do zawartości

Dead Cells


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Doje.bana gierka, pokonałem drugiego bossa wchodzę odje.bany jak indian do kasyna na trzecią mapę, 600hp do tego odnawia się przy killu, dual swordy wszystko tego a tutaj cyk i zgon. Dałem rq, kkthxbb spróbuję jutro. Goty gra.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, ze cala gre trzeba przejsc na 1 zyciu, czy cos robie nie tak - powiedzy poszedlem przez promenade, pozniej most, czarny most - 1 boss, a za nim wioska rybacka - tam zginalem i znowu od poczatku? 2 pytanie - czasami pod nogami jest runa jakby mozna bylo rozwalic podloge - ktos wie jak to zrobic? 

 

Granat Lodowy / Wilcza pułapka do tego zamrazanie pod Y i jakis mocny miecz i do kazdego mozna startowac! Szkoda, ze sie pokusilem jak zwykle na skrzynke obrazajaca bogow ; /

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, easye napisał:

Rozumiem, ze cala gre trzeba przejsc na 1 zyciu

No tak, na tym polega ten gatunek roguelike. Z tym, że tutaj masz stałe upgrade'y kupione za komórki 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Nom, giereczka faktycznie jest cudna i skonstruowana tak, że syndrom "jeszcze jednej próby" gniecie tutaj straszliwie. Ginie się często (ja ginę), ale z każdego podejścia wynosimy doświadczenie, które nie pozwala popełniać tych samych błędów. Kręcimy rundy raz za razem, powolutku brniemy dalej, napawamy oczęta świetnym designem wykreowanego świata i nucimy przygrywającą w tle muzę - tak się w to gra. Uwielbiam takie tytuły i węszę tutaj potencjał na wieeeele godzin spędzonych przy konsoli.  

Odnośnik do komentarza

Mi się udało dojść do 5 chyba czy 6 etapu. Po dwóch bossach. Byłem w jakiejś miejscówce gdzie trzeba lecieć szybciuutkoo, bo jak się za długo w miejscu stoi to życie spada. Uwierzcie mi, że jak już się gra z 40 minut, wpada się na taki patent to są emocje. Padłem później od jakiegoś zwykłego mobka, bo gościu miał atak jak Skorpion i łańcuchem przyciągał.

 

Chciałbym tylko jakieś skróty. Żeby nie zaczynać za każdym razem od początku samego. Z drugiej strony, są różne drogi prowadzące do celu, są drzwi z nagrodami za speed run. Chyba jest ok :)

 

Ktoś odblokował jakąś umiejętność odbijania się od ścian? Podejrzewam, że jest taki patent bo trafiłem już kilka razy na pionowe "tunele" gdzie dwie ściany są zaraz obok siebie.

Odnośnik do komentarza

hjUIuYS.jpg

 

Takie coś mi wypadło, PRZEPOTĘŻNA BROŃ. Przechodzi przez leszczy jak nóż przez masło, ajajajaja. Do tego mam Nutcrackera z umiejętnością odnawiania 1 HP co uderzenie, mutacje z odnawianiem 5 HP co pokonany wróg i Wolf Trap IV. Rozniosłem pierwszego bossa i jestem w wiosce. 1700 punktów życia, cykam się i pewnie zdechnę głupio xd

 

Super gra, można sobie odpalać z doskoku i dozować, nie frustrując się. Z tego doskoku robi się kilka godzin, ale już taki urok rogalików. A za 6 dni czas na metroidvanię z prawdziwego zdarzenia. Wspaniały czas, aby być graczem!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...